Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem sikerült találnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem sikerült találnom egy nőt sem, akit érdemesnek találtam volna egy kapcsolatra, ugye ezek nem nagy igények?

Figyelt kérdés

25 vagyok lassan... A szüleimnek még senkit se vittem haza, hogy "ő itt a barátnőm".

Nincsenek szerintem nagy igényeim, a külsőségekre nem térek ki, mert mindenkinek más tetszik.


Nekem alapvető dolog, hogy a lány:

- ne dohányozzon

- ne legyen közöttünk nagy műveltségi különbség

- ne legyen trágár (ciki, ha többször b*zdmegozik mint én)

- legyen nőies

- legyen hűséges

- legyen őszinte

- NE HAZUDJON! (sajnos a nők rengeteget hazudnak)

- legyen meg benne az alapvető háziasságra való hajlam

- legyen véleménye

Hirtelen ennyi.


SOHA nem találtam még olyat, akiben ezek meg lettek volna.


2013. jún. 25. 22:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 A kérdező kommentje:
Ez a 63%-os meg menjen már innen, mert senki nem kíváncsi rád. Még mielőtt tovább égetnéd magad, tűnj innen, légy szíves. Azt se tudod mit beszélsz. Legalább ne offolnál.
2013. jún. 25. 23:50
 52/121 anonim ***** válasza:

Úristen, megint egy egyszerű, butaságoknak bedőlő hímnemű... Nem unjátok még ezt a "nőknek a bunkó parasztok kellenek" szöveget?

Elmondanám, hogy kifejezetten taszít az, ha valaki bunkó, és az nehezíti meg nekem a társkeresést, hogy túl sok van belőlük.

A kérdésed alapján még normálisnak is tűntél, pont a bunkósággal ástad el magad. :)


U.i.: Éjfél nekem még kora este, ugyanis éjjeli bagoly vagyok, főleg, amikor tanulnom kell. Semmit nem jelent az, hogy most veled foglalkozom, nincsen jobb dolgom.

2013. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/121 anonim ***** válasza:

"Ez a 63%-os meg menjen már innen, mert senki nem kíváncsi rád. Még mielőtt tovább égetnéd magad, tűnj innen, légy szíves. Azt se tudod mit beszélsz. Legalább ne offolnál."


Újabb taszító parasztság level 100000000000000000000000000000.

Gratulálok.

2013. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/121 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgod, mint egy "bunkóval" társalogni? Szegénységi bizonyítvány kitöltve.
2013. jún. 25. 23:53
 55/121 anonim ***** válasza:
100%
De csak mert ilyen szépen kérsz! XD Meg mert tényleg mindjárt éjfél van és valaki dolgozik. Szóval reggel korán kel. Ja csak hogy ne offoljak, írd már meg privátban hogy mit nyújtasz te ezekért az alapvetésekért cserébe, úgy értem részedről mi az alapvető! Mert öregem, nagyon gáz az önteltséged.
2013. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/121 anonim ***** válasza:

Nem tűntél bunkónak a kérdésed alapján, így segíteni szerettem volna.

De közben kiderült, hogy pofázni tudsz csak, és bunkó vagy, gondoltam leírom, hogy ezt gondolom, mielőtt távozom innét. Már meg sem lepődöm az ilyeneken úgy igazán. :)


A te szegénységi bizonyítványodon valószínűleg már hely sincs, annyiszor lett kitöltve már csak a mai alkotásod alapján, így tényleg találok jobb dolgot.


Nézz magadba, és utána próbálkozz újból nőt keresni!


Üdv.

2013. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/121 A kérdező kommentje:

Semmi okom magamba nézni. Sohasem bántottam meg még nőt és mindig is csodáltam a női nemet. Magamat teljesen korrekt férfinak tartom, nem tudok olyan helyzetet elképzelni, hogy megcsaljak valakit. Ha problémája van valakinek, akkor beszéljen róla és meg lehet minden bajt beszélni. Ezt ki is felejtettem a pontjaimból és jelképesen a 10. ponthoz be is biggyeszteném: - merjen bármiről beszélni.

Nem vagyok egy punnyadt típus, ha romantikázni van szüksége a hölgynek, akkor nem utasítom el, mint oly sok férfitársam.


Megbízható vagyok és mindenekelőtt őszinte.

2013. jún. 26. 00:03
 58/121 anonim ***** válasza:
100%
ÉS MINDENEK ELŐŐTTT PERSZEEE, A LEGSZERÉNYEBB EMBER A VILÁGOON! XD Hát kösz fiam! Ma is nevetve alszom el, holnap meg elmesélem a feleségemnek! XD 32/F Na jó éjt!
2013. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/121 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi okom magamba nézni."


Az ember egy gyarló fajzat, így MINDIG van oka magába nézni. Ez alól te sem vagy kivétel és én sem.


"Sohasem bántottam meg még nőt és mindig is csodáltam a női nemet."


Ha tényleg nem bántottál meg egyet sem, az nagyon dicséretes dolog. Viszont szerintem senkit sem kell csodálni pusztán a neme miatt. Az értékek azok, amik csodálni valók, ez pedig mindenkinél más, és az egyéni igények is eltérőek.


"Magamat teljesen korrekt férfinak tartom, nem tudok olyan helyzetet elképzelni, hogy megcsaljak valakit."


Alap dolog.


"Ha problémája van valakinek, akkor beszéljen róla és meg lehet minden bajt beszélni. "


Ez is alap.


"Nem vagyok egy punnyadt típus, ha romantikázni van szüksége a hölgynek, akkor nem utasítom el, mint oly sok férfitársam. "


Ez is alap kellene, hogy legyen. Ugyanis, ha valakinek nincs kedve "romantikázni" az adott nővel, akkor valószínűleg nem szerelemből van vele, mivel a szerelemnek vannak természetes velejáró.

2013. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/121 anonim ***** válasza:
100%
+i
2013. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!