Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem sikerült találnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem sikerült találnom egy nőt sem, akit érdemesnek találtam volna egy kapcsolatra, ugye ezek nem nagy igények?

Figyelt kérdés

25 vagyok lassan... A szüleimnek még senkit se vittem haza, hogy "ő itt a barátnőm".

Nincsenek szerintem nagy igényeim, a külsőségekre nem térek ki, mert mindenkinek más tetszik.


Nekem alapvető dolog, hogy a lány:

- ne dohányozzon

- ne legyen közöttünk nagy műveltségi különbség

- ne legyen trágár (ciki, ha többször b*zdmegozik mint én)

- legyen nőies

- legyen hűséges

- legyen őszinte

- NE HAZUDJON! (sajnos a nők rengeteget hazudnak)

- legyen meg benne az alapvető háziasságra való hajlam

- legyen véleménye

Hirtelen ennyi.


SOHA nem találtam még olyat, akiben ezek meg lettek volna.


2013. jún. 25. 22:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/121 A kérdező kommentje:
Jól van, nem kell hencegni, hogy te egyetemre járt. Én is jártam, van is tapasztalatom elég.
2013. jún. 25. 23:40
 42/121 anonim ***** válasza:
100%

Henceg a fene, te bunkó.

Csak a tapasztalataim próbáltam veled megosztani, méghozzá jóindulattól vezérelve. De ezek után segítsen neked tényleg az, akinek két anyja van...

2013. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/121 A kérdező kommentje:
Tessék, 5 mondat után már trágár. 10 perce még megfeleltél a pontjaimnak. El is buktad, mint a pinty.
2013. jún. 25. 23:43
 44/121 anonim ***** válasza:
100%
Lol a bunkó mióta trágár szó? XD Guglizd már ki hogy mit jelent!! Csak ahhoz hasonlított, nem volt trágár!
2013. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/121 anonim ***** válasza:

1. Ezek nem trágár szavak.

2. Nem fogok mást mondani, ha egyszerűen egy utolsó bunkó vagy.

3. Nem akartam neked megfelelni, nem érdekelsz, csak segíteni szerettem volna, hogy találd meg a párod. Nem volt mit elbukni.

Inkább te buktál, ugyanis kibújt a szög a zsákból, hogy miért is nincsen senkid.

2013. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/121 A kérdező kommentje:

"segítsen neked tényleg az, akinek két anyja van..."


Anyázás LVL99

2013. jún. 25. 23:45
 47/121 anonim ***** válasza:
100%
XD JÚÚÚJ!! Oké a műveltebb legyen nálad rész asszem már az 5 éveseket sem zárja ki XD
2013. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/121 anonim ***** válasza:

"Anyázás LVL99"


Na, te itt buktad el az egyik saját pontodat. Mégpedig azt, hogy ne legyen nagy műveltség/intelligencia beli különbség. Nem csodálom, hogy kevesen felelnek meg ennek, ugyanis rajtad kívül senki nem lenne annyira buta, hogy ezt anyázásnak vegye.

2013. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/121 A kérdező kommentje:

Ha előadtam volna a normális hangnemű szerencsétlen gyereket, akkor le se szarsz.

Tudod miért? Mert a nők a bunkó parasztokra buknak. Ennek bizonyítéka vagy te magad is. Éjfélkor még velem foglalkozol, hiába vagyok akármilyen "bunkó".

2013. jún. 25. 23:47
 50/121 anonim ***** válasza:
100%
Hallod Endless még a végén kihozza belőle, hogy belé zúgtál XDDD Sírok.. ember ne nevettess mááár!! :D
2013. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!