Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatom a páromtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom a páromtól, hogy megváljon a kutyájától, mikor hozzám költözik, ha a fiam súlyosan allergiás rá?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 07:07
1 2 3 4 5
 11/44 kolosszus22 ***** válasza:
78%
Én inkább a saját, okos és hűséges kutyámat választanám, mint más kölkét.
2013. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Pj0tr ***** válasza:
87%

Interpretálom a kérdést egy olyan személy szempontjából, akinek a kutya tényleg családtag és a saját gyerekének tekinti (elismerem, hogy ez furcsának tűnik sok ember szemében, de ez van). Szóval:

"Elvárhatom a páromtól, hogy megváljon az előző házasságból való gyerekétől, mikor hozzám költözik, ha a fiam súlyosan allergiás rá?"

A probléma az, hogy elvárni nem várhatod el. Valamilyen köztes megoldást kell keresni, mert amellett, hogy nem eszköz a kutya még csak nem is tárgy. Igenis a párodhoz tartozik és Ő neki az Isten. Fizikailag nem is, de pszichikailag nagyon súlyosan sérülne egy jól szocializált kutya, attól, ha csak úgy lepasszolnák...

2013. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Egy kutyatulajdonosnak a kutyája olyan fontos, mint a párja, viszont egy anyának a gyermeke sokkal, de sokkal fontosabb, mint egy férfi.
2013. júl. 2. 08:52
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Elkerített rész a kutyának. A párod meg járjon vele sétálni.
2013. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
79%
Én személy szerint kiakadnék,ha közölnéd velem,hogy ezt elvárod..Ha én szeretem a kutyámat márpedig én szeretem,akkor ő hozzám tartozik,én nevelgettem,tanítottam, etettem,simogattam,játszottam vele,állatorvoshoz vittem,mintha a saját gyermekem lenne,lehet,hogy te ezt nem tudod átérezni,de ez így van,és nem mondanék le róla.
2013. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
45%

A kutya kerti vagy benti?


Ha kerti, akkor válasszátok szét a kertet gyerekes és kutyás részre. Ha benti, akkor döntsön a férfi: kutya vagy nő! Nem Neked kell erről döntened. Nem is kérdés, hogy allergiás ember mellé NEM költöztetünk állatot - súlyos keresztallergia alakulhat ki (én macskával kezdtem, ma már sok másra is az vagyok...) A gyógyszerek felejtősek. Neked egy percig se okozzon fejfájást az eset: a kutya nem meHET a lakásba. Ha kellesz a pasinak, oldja meg: vigye ki a kutyát az anyjához, vigye be a munkahelyére, adja havernak stb. Ez az ő dolga.

2013. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
19%

UI: mindenkinek, aki a kutyát választaná: egészségetekre! Ez a férfi döntése (nem a nőé).


Akik pedig gyógyszert (?!?!) javasolnak egy kisgyereknek (wtf?!?!), csak hogy a férfi a kutyájával lehessen: megbolondultatok?!?!

2013. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
68%

Bar nekem nem kutyam van, de en sem koltoznek nelkule.

Mondjuk alapbol nem kezdtem volna olyan novel, akinek a gyereke allergias az allatszorre, hiszen nekem az kell, hogy allatok is legyenek a lakasba, kertbe.

2013. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy nem a csajt választja, mert fontosabb, hogy a kutyájával lehessen, hanem arról, hogy az élete egyik feléről kellene lemondania. Itt nem arról van szó, hogy van egy kutyája, aki kint ugat a kertben, hanem a fazonnak van egy hobbija, a szabadidejét a kutyájával tölti.


Bár ezt csakis az képes felfogni, akinek valaha volt valami szenvedélye, hobbija. Azok az emberek, akiknek annyiból áll az élete, hogy legyen házuk meg családjuk, azok sosem fogják érteni ezt. Természetesen egy szóval sem akarom azt mondani, hogy a hobbi fontosabb, mint a család, hanem azt, hogy az embernek igenis vannak olyan dolgok az életében, amikről nagyon nehezen, vagy sehogy sem mond le.


Ezért nem is magyarázom senkinek sem, hogy Erőss Zsolt nem egy idióta önző szar volt, amikor családosan is felmászott a hegyre, mint ahogy a kérdező pasiját sem nézem egy kicsit sem hülyének, amiért fontos a kutyája. Ráadásul nem is arról van szó, hogy szakít a párjával a kutya miatt, hanem a kutyával nem akar szakítani azért, hogy a párjához költözzön, ez nem ugyanaz!

2013. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Persze a gyógyszeres megoldást én is elutasítom.
2013. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!