Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatom a páromtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom a páromtól, hogy megváljon a kutyájától, mikor hozzám költözik, ha a fiam súlyosan allergiás rá?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 07:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Máshogy tenném fel a kérdést:

Elvárhatja a párod, ha hozzád költözik, hogy a kertben elkülöníts egy kis részt a kedvenc kutyája számára?

2013. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, amikor a jövőtöket terveztétek, ez a kérdés sosem merült fel?
2013. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Gondolom, éppen most :D.
2013. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
94%

Én megértem, hogy neked anyaként a gyereked a legfontosabb, de ha szerelmes vagy a párodba, akkor talán figyelembe vehetnéd az ő érzéseit is. Nálunk is családtag a kutyusunk, el sem tudnám képzelni, hogy bármiért is megváljunk tőle, ha allergiásak lennénk, akkor sem. A párom az utcáról mentette meg (elütötte egy autó, mindenki leszarta az úttesten heverő kutyust, páromat leszámítva), iszonyatosan hálás azóta is, pedig évek óta velünk él. El sem merem képzelni, hogy kikészülne, ha csak úgy eltűnnénk az életéből.

Panelben laktok? Mert úgy necces a helyzet, de ha van udvar, akkor mi a gond? Meg kell szoktatni a kutyussal, hogy nem mehet be, és probléma megoldva. Vagy nem költöztök össze, ha annyira szeretitek egymást, akkor talán kibírjátok így is, mert ez elég patt helyzetnek tűnik, ha nem tudtok megegyezni.

2013. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Nem írtam volna a kérdést, ha lenne lehetőség külön részt keríteni a kutyának. Mindent végiggondoltuk már közösen, szerinte sincs olyan választás, ami mindkettőnknek jó. Ha együtt akarunk élni, akkor vagy a kutya megy, vagy a fiam. Ez tényleg nem csak az én fejemben létezik, sajnos ez a valőság, ő is látja.
2013. júl. 2. 09:59
 26/44 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem te nem vagy kompromisszumra hajlandó. Választás elé állítod. Vagy te, vagy a kutya.

Közben ott a kert. Miért ne lehetne ott a kutya?


Egyébként, amikor összejöttetek, akkor nem tudtátok, hogy eljön ez a helyzet?

2013. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
19%

"Miért ne lehetne ott a kutya? "


Szerintem az, hogy a gyerek komolyan allergiás, egy elég komoly ok. Én sem tömnék ezért gyógyszerrel egy gyereket.


"Egyébként, amikor összejöttetek, akkor nem tudtátok, hogy eljön ez a helyzet?"


Hát azért lássuk be, te sem úgy keresel párt, hogy "ajjaj, ennek nincs jövője, mert nem költözhetünk össze, mi lesz a kutyával".

2013. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Azt udvaron van rgy kis játszó rész és egy garázs. A kettő között pedig pár négyzetméter. Nincs hely, ha látnátok, tudnátok.


Én sokáig nem tudtam a kutyáról, amikor pedig megtudtam, hogy van, nem tudtam, hogy ilyen fontos. Ő pedig az allergiáról nem tudott, amíg fel nem merült az együttélés kérdése.

2013. júl. 2. 10:13
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok szorszalhasogato lenni, de a parodnak a kutya a hobbija, es te sokaig nem tudtal rola? Erdekes.


Persze, elvarhatod. Barmit elvarhatsz. Hogy belemegy vagy sem, az meg kiderul.

2013. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
94%

Akkor a válasz:

Nem, nem várhatod el tőle, hogy megváljon a kutyájától.

De ő sem várhatja el tőled, hogy egy allergiás gyerek közelébe vigyen kutyát.

Ha én lennék a helyedben, a kutyát beengedném az udvarra, max. a ház előtt parkolnék, nem a garázsban. De én kutyás vagyok, másként gondolkodok.


Én így nem költöznék hozzád, megpróbálnék keresni egy olyan házat, melynek nagyobb az udvara, és a kutyám is jól érzi magát.

De tényleg nem értem, hogy nem merült fel ez nálatok korábban. Nálam a kutya a házban él (ház nagy, kutya kicsi). Páromnál szigorúan házon kívül. Már elég korán felmerült köztünk ez a kérdés, és akkor megmondtam neki, hogy én csak kutyával vagyok. Így most, összeköltözéskor fel sem merül a probléma, hogy a kutyám a házban lakik (hálóba kutyuli sem jöhet be, a nappaliban van a kis kuckója).

2013. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!