Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatom a páromtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom a páromtól, hogy megváljon a kutyájától, mikor hozzám költözik, ha a fiam súlyosan allergiás rá?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 07:07
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Nálatok a kommunikációban és a jövőtervezésben is hatalmas gondok lehetnek.

Egyszerűen nem értem, hogy eljutott a kapcsolatotok az összeköltözésig, és nem tudtátok azt egymásról, hogy a gyerek kutyaallergiás, ill. a párod kutya szerető ember.

Ha ez korábban kiderül, akkor már korábban tudtok másként tervezni.

2013. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem kicsit ráz a röhögés a gép előtt ilyenkor... A körülöttem lévő, és az itt olvasott párkapcsolatok szinte mindegyike totális kommunikációs kudarc: nem mondják ki és nem néznek szembe a problémákkal, nem ismerik fel, mi a baj kettejük között, csak erőltetik a turbékolást. Erre most idejön mindenki, és osztja a kérdezőt, mert nem derült azon nyomban, hogy a kutya és a gyerek összeférhetetlen... No comment.


Úgy őszintén: mégis ki a francnak esik le a randizás alatt ez probléma? A fazon nyilván nem untatja a nőt azzal, hogy mennyire képtelen lemondani a kutyájáról, a nő sem fogja azzal traktálni a fickót, hogy a gyerek allergiás a kutyaszőrre, mert alapesetben ezek teljességgel lényegtelen információk. Ez tízből kilenc alkalommal csakis akkor merül fel, amikor az összeköltözésen kezdenek gondolkodni - ahogy most is -, mert egészen addig mindezek irreleváns tények, maximum egy sherlocknak tűnnek fel. Az osztás akkor lenne jogos, ha összeköltöztek volna, és akkor kezdenének azon dilemmázni, hogy mi lesz a kutyával. Így abszolút természetes.

2013. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
nem. ez túl nagy kompromisszum. az allergiát lehet kezelni és egyébként hozzá is lehet szokni az allergénhez. én is allergiás voltam a kutyákra de nagyon szeretem őket és nem érdekelt. először a saját kutyámat szokta meg a szervezetem, de most már más kutyáktól sincs bajom. nem élhet az ember burokban.
2013. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
80%
Remélem nem dobta ki végül a kutyát miattad meg a kölyköd miatt... Ilyen követelőző, ostoba némber + egy idegen gyerek, vagy egy hűséges állat? Egyébként ha egy családtagot ilyen könnyen lepasszolsz, add oda te valakinek a puját és kész.
2017. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!