Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te lány vagy akkor őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te lány vagy akkor őszintén melyik típust választanád: a magasabb, gazdag, bunkó pasi vagy az átlagos, közepes esetleg kisebb, normális pasi?

Figyelt kérdés
Mert saját tapasztalatom a való életben az, hogy csak 10-ből 1 esetben az utóbbi.

2013. aug. 5. 03:48
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
De honnan az Isten nyílából veszed, hogy a nőket verik a férfiak? Én láttam már egy rakat bunkó pasit is, de olyat is, aki nagyon jóképű, magas és okos is (ez nagyon fontos szempont nálam és a barátnőimnél), mégsem verik a párjukat. Engem sem vert sosem senki. Te nem csak a nők esetében, hanem a férfiakéban is általánosítasz. Ahány pasim volt, annyira különbözőek voltak. Volt szegényebb is, gazdagabb is, volt magasabb is, velem egy magasságú és tőlem alacsonyabb is. Annyira nem ezek a döntő tényezők. Én egy okos, kiegyensúlyozott, magabiztos férfit keresek, külsőre mindössze az számít, hogy ne legyen csont és bőr, illetve hájas se, legyen rövid haja és szép fogai, illetve higiénikus legyen, ennyi. Ezek olyan nagy elvárások? Belsőleg lehet, hogy valóban nagy elvárásaim vannak, de azok sem teljesíthetetlenek. Legyen okos, kedves, művelt, empatikus és rendes. Magyarán hasonló, mint én. Hasonló érdeklődési kör a fontos, mert én pl. szeretek bulizni, moziba, színházba járni, illetve sportolni, de az olvasás is az életem része. A pénz pedig egyáltalán nem számít, csak ne legyen munkanélküli. Nekem van olyan szerencsém, hogy vígan el éldegélnék, még ha semmit sem dolgoznék, akkor is. 23l
2013. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Félre ne érts, nem azt mondtam, hogy nem lesz kapcsolatod. De tudod az ember bevonzza a negatív dolgokat. Ha minden nőről általánosan ilyen véleménnyel vagy, akkor nem fogsz olyannal találkozni, aki nem ilyen. Sajnálom, hogy ezt tették az önértékeléseddel és a nőkről alkotott képeddel, és nagyon remélem, hogy egyszer majd rájössz arra, hogy nincsen olyan, hogy valaki ronda, vagy csúnya. És még valami. Lehet valaki kívülről gyönyörű, vagy iszonyatosan sármos, ha a belső értékei olyan szegényesek és primitívek, akkor mindenki kerülni fogja őket. Nem a külső a legfontosabb!
2013. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
Egy szóval a kisugárzás a fontos. Én ránézek valakire, már tudom, hogy nekem ő jó lenne -e, avagy sem. A szem a lélek tükre. A gesztusokból, a testtartásból, a mimikából mindent ki lehet olvasni. Ja és ha már azt mondod, hogy ennyire ronda vagy, akkor miért nem mutatsz magadról egy képet, hogy megmondjuk, hogy valóban így van -e? Utolsó előtti voltam.
2013. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semmi szükség nincsen arra, hogy magáról küldözgessen képet, mert hiába fogjuk neki azt mondani, hogy nem csúnya. Súlyos önértékelési problémái lehetnek és abból adódik ez a negatív hozzáállás. Sajnos rengetek férfi számol be hasonlókról. Ilyenkor vagyok szomorú, hogy így eltorzult a világ. És erről mi nők is tehetünk. Legalábbis a kérdésben említett nőtípus, akik csak a pénzre és az izmokra mennek. Szomorú ez a világ, ahol tartunk. Nekem is a béke segge alatt van az önbizalmam, mert azt látom, hogy csak az extravékony lapos, izmos, szilikonmellű lányok a csinosak, mindenki rájuk csorgatja a nyálát, én meg nem vagyok deszka, de nincsenek hatalmas melleim sem. Mégis mindig kihozom magamból a maximumot és próbálok elégedett lenni magammal, mert ezt kell sugározni a külvilág felé, hogy tökéletesen elégedett vagy magaddal. Sokkal szebb tud lenni egy mosolygós, vidám férfi vagy nő, mint egy modell külsejű sznob, bunkó alak.
2013. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Nekem volt modell pasim is és imádtam a humorát, meg hogy bolondos. Teljesen normális volt, pedig fél világ rá verte a nyálát. Én pedig fenekes, melles lány vagyok, de nincs emiatt önbizalomhiányom, mert nem a külsőmmel, hanem a belsőmmel vonom magamra a figyelmet. Vízilabdáztam évekig, nem is lehetek gizda.
2013. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Én ezzel most nem azt írtam,hogy az összes modell bunkó és hülye, hanem azt próbálom ezzel szemléltetni, hogy nem csak a külsőről szól a világ, hanem a vidámság, a boldogság az a kisugárzás, hogy azt látja mindenki, ez az ember rendben van önmagával. Csak a média nem ezt sugallja. sajnos.
2013. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
100%

#30 Aki senkinek sem tetszik, az igenis ronda. Márpedig vagyunk ilyenek egy páran, mert bár valamennyire tényleg különböznek az ízlések, de azért vannak objektíve undorítóan kinéző emberek. Egyébként nyilván nem beszélek arról a kiszemelt lánynak, h a nők milyenek, nem ezért nem fog soha senki tiszta szívből szeretni, hanem a külsőm miatt, ahogy eddig is volt. Ezen az oldalon is látszik, h a külső az elsődleges szempont a nőknél, már csak a sok kérdésből is, amit ronda fiúk/férfiak írnak ki. Érdekes módon egyetlen olyan kérdés sincs, h miért nem kellenek a bunkó/buta/unalmas/stb. fiúk a lányoknak, csak olyan, h miért nem kellenek a csúnyák és az alacsonyak.

#31 Te honnan az istennyilából veszed, h szerintem minden férfi veri a nőket? Én nem írtam ilyet, csak h ha vki jól néz ki, akkor azt is eltűri a nője, h verje. Amúgy a külső elvárásaid közé írd oda azt is, h legyen magas és jóképű, mert ezek minden nőnél elvárások. Belsőre pedig akkor is ilyennek fogod látni, ha nem ilyen, de jól néz ki.

#33 A kisugárzás a nők nyelvén a külsővel egyenlő. Érdekes módon mindig a jóképű férfiaknak van jó "kisugárzásuk". Persze h első pillanatban tudod, h jó lenne-e neked az illető pasi, mert a külsejét már akkor látod. Képet nem küldök, mert régebben küldözgettem, de volt, aki visszaélt vele.

#34 Élőben mindenki azt mondja, h csúnya vagyok. Képen egy fokkal jobban nézek ki, de arra is összesen 1 db pozitív véleményt kaptam valaha, sztem azt is csak önbizalomnövelés céljából.

#35 Igen, a férfiak figyelmét a belsőddel is fel tudod magadra hívni. A nőkét viszont nem.

2013. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim válasza:
az uccsónak van tök igaza:mindegy a lista......csak lazán
2013. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Én azt írtam, azért nincsen ronda ember mert mindenki tetszik valakinek. Komolyan.

A kisugárzást úgy értettem ahogyan írtam, hogy legyél kibékülve magaddal. Szórakozóhelyen nem egy olyan jóképű jó kiállású fiút láttam, akik egészen egyszerűen taszítottak, annyira sütött róluk az önelégültség.

2013. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
#24 Itt olyan választási lehetőség nem volt amiről írtál! Persze miután kialakul és szereted utána már mindegy, de ha az a 3 közül pár nem teljesül akkor soha, de soha még rá se nézel arra a pasira azt teljesen biztosra veszem.
2013. aug. 5. 18:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!