Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te lány vagy akkor őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te lány vagy akkor őszintén melyik típust választanád: a magasabb, gazdag, bunkó pasi vagy az átlagos, közepes esetleg kisebb, normális pasi?

Figyelt kérdés
Mert saját tapasztalatom a való életben az, hogy csak 10-ből 1 esetben az utóbbi.

2013. aug. 5. 03:48
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, és egyetlen egy dolog egyezett az eddig párjaimban, hogy mindegyik magasabb volt nálam. Na nem két méteres, de azért ne legyen alacsonyabb. Bár volt olyan párom, akihez már a törpesarkú cipőt sem tudtam felvenni, de nem vettem fel és kész. Én hányok a bunkó pasiktól, illetve az olyan csajoktól is, akiknek ez tetszik. BMW, meg pincsikutya, rózsaszín műkörmök a bunkó kopasz csávó meg úgy beszél vele,mint a ronggyal de azért megvesz neki mindent és cserébe csak le kell pippantani. Na akit ez tesz boldoggá, arról meg van a véleményem. A párommal megélünk, kicsi lakásban, nem tudunk megengedni magunknak sok mindent, de a kislányunk nem nélkülöz semmit, és mindketten tiszteljük és szeretjük egymást. Úgy gondolom ennél nincsen fontosabb. Azt még hozzátenném, hogy a párommal először barátok voltunk, tehát én először belsőleg ismertem meg őt, így alakult ki kettőnk között a szerelem. Sajnos a mai világban, ahol a lányok fiúk a diszkóban, fesztiválon ismerkednek, nem sok esély van a belső értékek megismerésére. De sose felejtsétek el, hogy vannak kivételek a világon. És nagyon tudom utálni azokat a hülye p@csákat, akik a korosztályomban tudnak lenni, mert emiatt én is részesülök az előítéletből.
2013. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
20%

#8 De látom, de az hazugság.

#9 Ha láttam volna már valaha ellenpéldát, nem mondanám, h minden lány ilyen. De nem láttam.

2013. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Na és utolsó válaszoló, miért is lenne hazugság a 6. válasz?
2013. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
50%

1. hozzászóló vagyok:D

Na erről beszéltem:

Ezen a q...rva oldalon mindenkinek törpe a barátja, a másiknak munkanélküli meg a stb:D

2013. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Kedves 14-es,azért mert erre az oldalra nem az elkényeztetett plázacicák járnak. Azok valószínűleg éppen shoppingolnak a bunkó pacákjukkal, vagy valamilyen neves kávézóban szürcsölgetik a lattét a csajokkal. Vagy éppen szexfilmet forgatnak. Vagy ékszereket próbálnak. Ide többnyire átlagemberek járnak fel, itt probálnak tanácsoka keresni a problémáikra. Nem itt fogsz találkozni a milliárdos kopasz kigyúrt pasival és a cicáival.
2013. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
Én komolyan haragszom az ilyen nőkre, mert a normális pasik miattuk nem mernek kezdeményezni, vagy viselkednek ők is inkább bunkón. Terjednek az ilyen lányok, mint a vírus és akkor csodálkozhatunk, hogy a férfiak is változnak rossz irányba. ÉS akik meg normálisak maradtak, azokról is azt gondolják, hogy cicamicák és hazudoznak.
2013. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
Tetszenek a magas pasik, de ha csak âtlagos massàgú az sem baj, én sem vagyok túl magas. Hazudnék ha azt mondanàm nekem nem szàmít a külső, mert fontos, hogy tetszen a fiú arca, olyanok akik velem bunkón viselkednek, szóba sem jöhetnek. 20l
2013. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
20%
#13 Mert minden nőnek magas pasi kell, és egyiküket se zavarja, ha bunkó a párja.
2013. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
55%

Kedves utolsó, megint butaságot írtál. A legtöbb nő a sajt magasságához mérten választ párt. Alacsonyabb barátnőimnek alacsony partnerük van, magasabb nőknek magas a párjuk.

Az ismerősi körömben nincs olyan nő, akit ne zavarna ha a párja bunkó, nálam pedig a sorozatos bunkóság válóok. De ez is butaság, mert olyan férfivel eleve nem kötném össze az életem.

2013. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

Az exem alacsony, bunkó, és csóró!

Bár 3 év után mutatta ki igazán mennyire bunkó.

Szokták mondani hogy csak lakva ismerjük meg a másikat!

Tudjátok itt nem az a lényeg hogy mennyi pénzetek van, hanem hogy ki tudtok-e elégíteni szexuális téren egy nőt!

Lehet hogy csóró az illető, de éppen kifog egy álom munkát, és milliókat fog keresni.

2013. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!