Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te lány vagy akkor őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te lány vagy akkor őszintén melyik típust választanád: a magasabb, gazdag, bunkó pasi vagy az átlagos, közepes esetleg kisebb, normális pasi?

Figyelt kérdés
Mert saját tapasztalatom a való életben az, hogy csak 10-ből 1 esetben az utóbbi.

2013. aug. 5. 03:48
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
#18 Te amúgy tényleg nem veszed észre, hogy mekkora idiótaságot írsz?
2013. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
31%

#19 Ez megint csak nem igaz. Minden nő magas, v legalább átlagos magasságú párt választ, alacsony egynek se kell, legfeljebb ha nagyon jóképű v gazdag. Ha jól néz ki a pasi, akkor pedig a nője sokkal kevésbé látja bunkónak, mint amennyire valójában az.

#21 Te meg, vagyis inkább ti nők, nem veszitek észre, mennyire nem ismeritek magatokat?

2013. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
47%

Én nem látom a mondandódban a rációt. Én inkább a keserűséget látom a soraid mögött, amit egy vagy több ilyen nő okozott neked.


Én köszönöm szépen ismerem magam. Tisztában vagyok azzal, hogy mire van szükségem, van kellő tapasztalatom, hogy megítéljem, hosszú távon mi működik és mi nem.

Nekem a tisztességre, a kölcsönös odafigyelésre, a szeretetre és a gondoskodásra van szükségem. Az anyagi biztonságra is, mert egy anya sem kívánja a gyermekének, hogy éhezzen, de az anyagi biztonság nem egyenlő a gazdagsággal. Mint írtam, nem engedhetünk meg magunknak még egy nyaralást sem egy pár napot sem, de a gyermekünk nem szenved hiányt és ennél fontosabb nincsen. A párom pár centivel magasabb, mint én, de én is magas vagyok. Alacsony barátnőmnek a férje is alacsony. A párom nem bunkó típus, ha az lett volna, nem kötjük össze az életünket, ha pedig azzá válna valamikor és nem tudnánk közösen orvosolni a problémát, akkor elválnának útjaink. Általánosítani úgy gondolom butaság és tapasztalatlanság is. Egyre több az elkényeztetett apuci hercegnője, de azért nem a normális, valós értékeket kereső és becsülő nőket kéne büntetni a világ ilyen formán való eltorzulásáért. Külső tulajdonságok pedig minden nőben és férfiben eltérően vonzóak. Én többnyire egy típusú férfihez vonzódtam életem során, és most már felnőtt, tapasztalt fejjel látom, hogy apukám mintáján választottam párt. Nem az alapján, hogy milyen kocsiból száll ki, és vakító-e a fogsora. Engem aztán nem az izomzat és a páva stílus motivál. Szegény az az ember aki a külcsíny alapján ítélkezik.

2013. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Én mint lány a magas, átlagos, normális pasit választanám. Ha hiszitek hanem, nekem aztán tényleg nem lényeg a pénz. Ha szeretek valakit nem érdekel hogy hol laknak és milyen körülmények között és mennyi pénze van. Pici pénzből is jól ki lehet jönni. Nem kell minden hétvégén discoba járni és inni liter számra a metaxa gyömbért. Elég egy hónapban egyszer elmenni, spórolni rá és akkor bulizni. Nem kell minden hétvégén gyertyafényes vacsora a legmenőbb helyen, 2 havonta egyszer elmenni pizzázni vagy hamburgerezni bőven elég. Nekem többet ér egy filmezős, összebújós este pattogatott kukoricával hétvégente mint egy ivós, bulizós szombat. Veszünk nasit, nézünk valami jó kis filmet, utána sex és hmmm....százszor többet ér mint összezsúfolva, izzadt részeg emberek között lötyögni. Sőt, ha esténként elmegyünk sétálni egyet, az az est fénypontja. Lényeg h vele vagyok mindegy hol és milyen körülmények között. :) 25/N
2013. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
58%

"Nekem a tisztességre, a kölcsönös odafigyelésre, a szeretetre és a gondoskodásra van szükségem."

Na erről beszélek. Ezt nemhogy nem várjátok el, de még menekültök is azok elől, akik ezt meg tudnák adni.

2013. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Megint általánosítasz. Én erre vágyom, így olyan kapcsolatban élek, ahol ezt meg tudjuk adni egymásnak. Te engem nem ismersz, nem ismered a páromat, akkor legyél kedves és ne vegyél egy kalap alá azokkal, akik miatt ilyen tapasztalataid vannak a nőkkel. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Ez azért érdekel, mert az ember 30 éves korára azért már találkozik több típusú párkapcsolattal, partnerrel és nekem elég furcsa, hogy minden lányt egy kalap alá veszel.
2013. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Téged konkrétan nem ismerlek, de vannak dolgok, amik minden nőre igazak, speciel ez is, meg h a külső a legfontosabb nektek. Húszas éveim vége felé járok, és én is találkoztam már több típusú párkapcsolattal (igaz, általában csak külső szemlélőként, mert csúnya vagyok), de olyannal még soha, h egy tényleg odafigyelő, törődő, gondoskodó férfit igazán szeressen egy nő. Az ilyenek rövid időn belül kipenderítésre kerülnek, v ha nem, a nőjük fűvel-fával csalja őket.
2013. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Egészen biztos vagyok benne, hogy nem vagy csúnya és nem szabadna ilyet mondanod magadról. Egy nő hosszú távra pedig igenis olyan férfivel tervez, aki törődik vele. Hány nő szenved attól, hogy nem foglalkozik vele a párja, elég csak ezen az oldalon körbe nézni. Főleg ahol még baba is van és sírnak a nők, hogy a párjuk bunkó. Szóval egyáltalán nem igaz, hogy a nőknek nem a törődésre van szükségük. Vannak olyanok, akiknek valóban a pénz a motiváció, de nem szabad elfeledkezni arról, hogy nem csak azok a nők léteznek.
2013. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Na most én kérdezem: ismersz engem, h ilyen biztos vagy benne, h nem vagyok ronda? Bármelyik ismerősömet megkérdeznéd, azt mondaná, h az vagyok. És igen, szoktak sírni a nők, h a párjuk bunkó, de ha elég jól néz ki, nem hagyják ott még akkor sem, ha veri őket. Ez egészen addig így megy, amíg nem találnak még egy olyan jóképű fickót.
2013. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

Azért mert az én véleményem alapján nincsen ronda ember. Ez a baj az emberekkel, hogy a média teljesen lerombolta az egészséges önértékelést.

És sajnos tényleg nagy butaságokat írsz. Számomra már az elején világos volt, hogy a sajt negatív tapasztalataid miatt vagy ilyen véleményen, ezért el kell mondjam, amíg ilyen véleménnyel vagy a nőkről, addig nem is lesz normális kapcsolatod, amiben tiszta szívből szeretni fognak a nők, mert ha ilyen lealacsonyítóan vélekedsz róluk, az általában nem szokott pozitív eredményt szolgálni. Nincsen olyan, hogy valaki ronda vagy csúnya. Mert mindenkinek más tetszik. Ez szimpla biológia.

Egyébként az nagy butaság, hogy a jó külső miatt marad a nő a férfivel, ha az veri akkor is. Az ilyen esetekben azért marad a nő a férfival, mert. 1 fél kilépni a kapcsolatból, mert akkor bántja majd a férfi. Fél, hogy soha senki nem fogja már szeretni. Fél a magánytól. Vagy vannak gyerekek és a gyerekek ellátása illetve a családkép miatt maradnak a férfivel. Szerencsére azért ma már a nők sem minden esetben maradnak benne egy rossz kapcsolatban, de ha kicsit körbenéznél például ezen az oldalon, akkor láthatnád, hogy nem a külső az elsődleges szempont a nőknél. Lányoknál még néha néha, de aki rendes nevelést kap otthon, az nem ilyen.

2013. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!