Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te lány vagy akkor őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te lány vagy akkor őszintén melyik típust választanád: a magasabb, gazdag, bunkó pasi vagy az átlagos, közepes esetleg kisebb, normális pasi?

Figyelt kérdés
Mert saját tapasztalatom a való életben az, hogy csak 10-ből 1 esetben az utóbbi.

2013. aug. 5. 03:48
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Nem igaz, h mindenki tetszik vkinek, még csak nem is én vagyok az egyetlen, aki senkinek nem tetszik. Azt pedig nem lehet ránézésre megmondani, h mennyire van vki kibékülve magával.
2013. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Én másként gondolom, de feleslegesnek tartom 10 oldalon keresztül győzködni a másikat az igazáról, mert nem fogunk egyet érteni. Amit roppantul sajnálok, mert nekem nagyon rossz érzés azt látni, hogy valaki ennyire el legyen keseredve és ilyeneket írjon saját magáról elsősorban másodsorban meg a nőkről. Sajnálom. Őszintén. Kívánom, hogy Te és a hozzád hasonló csalódott férfiak találják meg mihamarabb a boldogságot és az kárpótolja a sok szenvedést.
2013. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Nem fogjuk megtalálni, legfeljebb ha megtanulunk lemondani a nőkről, de azért köszi!
2013. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
A kisugárzás nem a külső!!! De nem győzködlek. Nekem lehet férfi jóképű, ahogy csak akar, ha nincs esze, nem fog kelleni. Az ex barátom 2 centivel alacsonyabb, mint én, azaz 166 cm, nem sportos, kicsit mackós inkább, de rögtön megfogott, ahogy ránéztem, mert poénkodott és nevetett. És nem elcsépelt poénjai vannak, hanem egyediek, amiket nem mindenki ért meg, mert a vicchez is ész kell. Legalábbis a spontán poénkodáshoz nagyon is kell az ész. Ezért kedveltem rögtön az első pillanattól kezdve, mert vicces. Azért szakítottunk, mert külföldre költözött. Egyébként meg úgy hiszem, hogy nem tudod, hogy nekem mi a jóképű.
2013. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok de nem vagyok se gazdag se bunkó szóval nem jó a kérdés.
2013. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
A kérdés szerintem jó, de arról nem én tehetek, hogy nem veled kapcsolatos.
2013. aug. 5. 23:41
 47/56 anonim ***** válasza:
#44 Kár, h a való életben soha nem hallottam még ilyen alacsony férfiről, akit valaha szeretett volna egy nő. Itt gyikon viszont mindenkinek az alacsony, ronda és csóró férfiak kellenek, egyértelmű.
2013. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én környezetemben ez nem is téma, ami itt megy. Talán azért, mert értelmes nők vagyunk és nem a külső az elsődleges szempont nálunk. Én láttam már külsőre csúnya embert, de ő volt az egyedüli. Viszont, ami még rossz volt, az az, hogy nem is tisztálkodott rendesen. Ez már egy no go. És írtam fent, hogy nekem aztán végképp nem fontos a pénz, mert vagyok olyan szerencsés helyzetben, hogy még akkor is úgy élhetnék, mint egy kiskirálylány, ha nem mozditanám a kis ujjam sem...
2013. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
A legértelmesebb nőknek is csak a külsőségek számítanak (viszont aki olyat ír, h "no go", annál nem vagyok olyan biztos benne, h értelmes). Olyannal pedig egyébként sem álltok össze, aki nálatok rosszabbul áll anyagilag.
2013. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Na látod, pont ezért nem lesz soha barátnőd. Melyik hozzászólásomban személyeskedtem én ellened? Egyikben sem. Te viszont mindegyikben az irányomba. Gratulálok! Nem magyarázok én semmit neked, mert csak a tied hajtod és mindegy, hogy ki és mit mond, neked mindenki egyforma. Élj csak tovább ebben a tévhitedben, nő nélkül.
2013. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!