Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élünk ilyen társadalomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élünk ilyen társadalomban? Ezek a fiatalok mégis mit gondolnak magukról?

Figyelt kérdés

Ma egy "felkapottabb" bevásárlóközpontba mentem, ahova meghatározott céllal mentem, utána pedig beültem egy gyorsétterembe. Időközben arra lettem figyelmes, hogy 15-16 éves gyerkőcök kezdenek tömörülni egy arra alkalmas a bevásárlóközpontban kialakított nagyobb téren. Tipikus öltözékük: a fiúkon barna bokáig lelógó ülepes gatya, csöves sapka vagy a nagyon "menő" fullcap, "Pull & Bear" feliratú pulóver és az elmaradhatatlan Air Max cipő. Lányokon pedig az egyszerűen igénytelenül r*bancos kibolyhosodott cicanadrág, természetesen haskivillantós toppal és a legközelebbi kínaiban öccá forinté' vett műbör táskával. Az elfoglaltságuk a következőből állt: kb. fél óra azzal ment el, hogy mindenki mindenkivel arcrapuszit váltott, ezután az üres, felszínes hülyeségeikről csevegtek, megspékelve hangos vihogással és a jólismert "menjmááá any*dba" kifejezéssel.

Azt látom, hogy a helyzet egyre rosszabb és rosszabb lesz. Az idősebb társaik, akik már 20 év körüliek, kinőtték ezt, de ennek ellenére próbálnak lenézően viselkedni és úgy tenni, mintha belőlük állna a világ. Feltöltik Instagramra, hogy mit kajálnak, hova járnak kondizni és mennyi pénzt vernek el a Symbolban (kokain szívással).

Kérdem én, miért a normálisan, nőiesen, nem r*bancosan kinéző, intelligens (ámbár kissé introvertált) lányok, mint én és a hozzám hasonló, ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező fiúk vannak hülyének nézve? Nem túlzottan zavar, mert én úgy gondolom, hogy egy palotapincsi agyi szintjét sem érik el a mondandóm elején emlegetett emberek, de mégsem tudom felfogni, hogy ez miért van? Mit éreznek? Hogy gondolhatnak magukról bármi pozitív dolgot, amikor a társadalom szégyenei? Legszívesebben beolvasnék nekik, de aztán eszembe jut (és elszomorít) a tény, hogy fel sem fognák, amit mondok nekik...


(Nem kérek "ismerkedjünk, mert okosnak tűnsz", esetleg "merengjünk együtt az élet értelmén" leveleket)



2013. aug. 30. 23:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
70%

Igen,de sajnos ezen nem lehet változtatni,idgeskedni meg kár.



Annyira tudtam,hogy az is előjön,amit a 30-as ír :D

Komolyan nevetséges már.

2013. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:
mostantól nem foglalkozom velük, de azért legszívesebben összegyűjteném őket és létrehoznék egy intézményt, ahol normális, életképes embereket faragnak belőlük. mondjuk ez már beteges :D
2013. aug. 30. 23:53
 43/67 anonim ***** válasza:
61%
Miért dühít?
2013. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:

Cult of Personality


pedig annak is van benne némi szerepe :)

2013. aug. 30. 23:54
 45/67 anonim ***** válasza:

Azt én sem értem hogy ez miért foglalkoztat ennyire :D Pláne hogy dühít!!! :D

Az jó hogy te tanultál de anno nálunk középbe volt egy ilyen srác és kitűnő volt végig közben meg elvolt a haverjaival ő is szóval nemtom tényleg nem értelek asszem :P

2013. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
mindenki a saját portáján.,
2013. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten egyetértek, bár picit kiábrándító, hogy az érveid nagy része a külsőségekbe akaszkodott bele. Én személy szerint örülök, hogy vannak ilyen emberek, így legalább picit jobbnak érzem magam az átlagnál, illetve ha olyan szakmám lesz, akkor akár az ő ostobaságukból még megélni is tudok. Egyébként a média nem butít, csak irányt mutat, amit az ehhez hasonló emberek lelkesen követnek.


Amúgy Cult of Personality, te vagy a kereskedelmi média védőszentje, vagy mi?:D Akárhol látok egy olyan választ amiben elhangzik a média és a népbutítás, egyből vérszemet kapsz. :D

2013. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
100%
bocs,kicsit megkergült az internet.
2013. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
64%

Nem,csak azt utálom,amikor a szülő félreneveli a gyereket és inkább erre fogja.

Azt meg pláne,amikor valaki olyan nyilatkozik,aki még odaírja,hogy "nincs is tévém".

Akkor honnét tudhatja?!

Könyvet a borítójáról.

2013. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:

47. ha megfigyeled, nem csak a külsőségekbe akaszkodtam bele (bár ennek a "csoportnak" általában egyenes arányos a külseje a viselkedésmódjával), hanem a magatartásba is, amelyet képviselnek...

és régen rossz, hogy a média irányt mutat, mert ha ez egy irány, akkor elég rossz irány.. az lenne a legjobb, ha semmilyen irányt nem mutatja, de persze úgy is csak a hülyék követik


én régen néztem tévét, de aztán amikor láttam, hogy csak a szennyet közvetíti, inkább leálltam vele és láss csodát, egyáltalán nem hiányzik. bár felfordulna a sok hadd ne mondjam milyen nemzetiségű, akik ott dolgoznak, csak azért, hogy még még még zsebeljék be a pénzt, igazából vicc ez az egész ország (de ez már más téma)

2013. aug. 31. 00:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!