Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élünk ilyen társadalomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élünk ilyen társadalomban? Ezek a fiatalok mégis mit gondolnak magukról?

Figyelt kérdés

Ma egy "felkapottabb" bevásárlóközpontba mentem, ahova meghatározott céllal mentem, utána pedig beültem egy gyorsétterembe. Időközben arra lettem figyelmes, hogy 15-16 éves gyerkőcök kezdenek tömörülni egy arra alkalmas a bevásárlóközpontban kialakított nagyobb téren. Tipikus öltözékük: a fiúkon barna bokáig lelógó ülepes gatya, csöves sapka vagy a nagyon "menő" fullcap, "Pull & Bear" feliratú pulóver és az elmaradhatatlan Air Max cipő. Lányokon pedig az egyszerűen igénytelenül r*bancos kibolyhosodott cicanadrág, természetesen haskivillantós toppal és a legközelebbi kínaiban öccá forinté' vett műbör táskával. Az elfoglaltságuk a következőből állt: kb. fél óra azzal ment el, hogy mindenki mindenkivel arcrapuszit váltott, ezután az üres, felszínes hülyeségeikről csevegtek, megspékelve hangos vihogással és a jólismert "menjmááá any*dba" kifejezéssel.

Azt látom, hogy a helyzet egyre rosszabb és rosszabb lesz. Az idősebb társaik, akik már 20 év körüliek, kinőtték ezt, de ennek ellenére próbálnak lenézően viselkedni és úgy tenni, mintha belőlük állna a világ. Feltöltik Instagramra, hogy mit kajálnak, hova járnak kondizni és mennyi pénzt vernek el a Symbolban (kokain szívással).

Kérdem én, miért a normálisan, nőiesen, nem r*bancosan kinéző, intelligens (ámbár kissé introvertált) lányok, mint én és a hozzám hasonló, ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező fiúk vannak hülyének nézve? Nem túlzottan zavar, mert én úgy gondolom, hogy egy palotapincsi agyi szintjét sem érik el a mondandóm elején emlegetett emberek, de mégsem tudom felfogni, hogy ez miért van? Mit éreznek? Hogy gondolhatnak magukról bármi pozitív dolgot, amikor a társadalom szégyenei? Legszívesebben beolvasnék nekik, de aztán eszembe jut (és elszomorít) a tény, hogy fel sem fognák, amit mondok nekik...


(Nem kérek "ismerkedjünk, mert okosnak tűnsz", esetleg "merengjünk együtt az élet értelmén" leveleket)



2013. aug. 30. 23:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
29%
Én nem olvastam végig már, márt megértettem mit akarsz mondani, de aztán elolvastam utolsó sorokat amiből az jött lett hogy te sem vagy sokkal különb attól hogy te istenségnek állítod be magad!
2013. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%
Barmok minden korban voltak és minden korban lesznek. Csak most több van belőlük a kelleténél, mert egy idióta divatba hozta, de ahogy látom, már kezd eltűnni.
2013. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
régen nem voltak ekkora számban és nem volt ilyen szintű a sötétségük és valamennyire sajnálom őket, hisz a szüleik nevelése által lettek ilyenek, ami azt is mutatja, hogy mennyi hülye felnőtt van
2013. aug. 30. 23:23
 14/67 A kérdező kommentje:
#10. erről beszélek, arra nem képesek, hogy a kezükbe vegyenek egy könyvet
2013. aug. 30. 23:24
 15/67 anonim ***** válasza:
100%
én 16 éves vagyok és sajnos van az osztályomba is nem egy ilyen élölény :/
2013. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
77%
#10. Ő legalább tudja hogy ki írta az Aranyembert! :)
2013. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
100%
Na legalább tudta:D De ez már 3-4 éve volt, lehet a mostaniak azt se tudják:D
2013. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
42%
Hagyjátok már ezt a sok károgást ugyan ilyen idióták voltak a 16 évesek mindig. Az én fiatalságomban ugyan ezt csinálták csak akkor pufi csekiben volt mindegyik meg buffaloban. Én is ilyen voltam most pedig diplomás felnőtt ember lettem és van családom is. Ennyit erről.
2013. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne csinálni egy felmérést. De szerintem az eredmény nem lenne korosztálytól függően tragikus. :)
2013. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
40%
mindenki a saját portáján.,
2013. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!