Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élünk ilyen társadalomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élünk ilyen társadalomban? Ezek a fiatalok mégis mit gondolnak magukról?

Figyelt kérdés

Ma egy "felkapottabb" bevásárlóközpontba mentem, ahova meghatározott céllal mentem, utána pedig beültem egy gyorsétterembe. Időközben arra lettem figyelmes, hogy 15-16 éves gyerkőcök kezdenek tömörülni egy arra alkalmas a bevásárlóközpontban kialakított nagyobb téren. Tipikus öltözékük: a fiúkon barna bokáig lelógó ülepes gatya, csöves sapka vagy a nagyon "menő" fullcap, "Pull & Bear" feliratú pulóver és az elmaradhatatlan Air Max cipő. Lányokon pedig az egyszerűen igénytelenül r*bancos kibolyhosodott cicanadrág, természetesen haskivillantós toppal és a legközelebbi kínaiban öccá forinté' vett műbör táskával. Az elfoglaltságuk a következőből állt: kb. fél óra azzal ment el, hogy mindenki mindenkivel arcrapuszit váltott, ezután az üres, felszínes hülyeségeikről csevegtek, megspékelve hangos vihogással és a jólismert "menjmááá any*dba" kifejezéssel.

Azt látom, hogy a helyzet egyre rosszabb és rosszabb lesz. Az idősebb társaik, akik már 20 év körüliek, kinőtték ezt, de ennek ellenére próbálnak lenézően viselkedni és úgy tenni, mintha belőlük állna a világ. Feltöltik Instagramra, hogy mit kajálnak, hova járnak kondizni és mennyi pénzt vernek el a Symbolban (kokain szívással).

Kérdem én, miért a normálisan, nőiesen, nem r*bancosan kinéző, intelligens (ámbár kissé introvertált) lányok, mint én és a hozzám hasonló, ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező fiúk vannak hülyének nézve? Nem túlzottan zavar, mert én úgy gondolom, hogy egy palotapincsi agyi szintjét sem érik el a mondandóm elején emlegetett emberek, de mégsem tudom felfogni, hogy ez miért van? Mit éreznek? Hogy gondolhatnak magukról bármi pozitív dolgot, amikor a társadalom szégyenei? Legszívesebben beolvasnék nekik, de aztán eszembe jut (és elszomorít) a tény, hogy fel sem fognák, amit mondok nekik...


(Nem kérek "ismerkedjünk, mert okosnak tűnsz", esetleg "merengjünk együtt az élet értelmén" leveleket)



2013. aug. 30. 23:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
mindenki a saját portáján.,
2013. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
kőszáli?
2013. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
A hülyeség mindig is jelen volt, ez nem "modern kori probléma". Majd az élet megneveli őket.
2013. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
kőszáli?
2013. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 Szergej55 ***** válasza:
A legjobban azt teszed, ha az ilyen fogyatékosokat teljesen kizárod a tudatodból. Egyszerűen tilos tudomást venni róluk, át kell nézni ezeken, mert mást nem lehet tenni. Az általános elbutulásra a legfőbb ok a szülők igénytelensége, innen már csak következik az agymosás a médiából. Én nem a médiát tartom ezért kizálólagos felelősnek, mert értelmes szülő mellett megtanulja a gyerek, hogy mi baromság. De gondoljunk bele: ezek a szülők is ilyenek voltak és ilyenek is maradtak. Ne foglalkozz ezekkel, még egyszer mondom, az egyetlen dolog, amire jók: viszonyítási alap, hogy hová lehetne süllyedni.
2013. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
59%
Micsoda vita van itt :D Az a baj hogy ti is voltatok ennyi idősek és tutira veszem hogy nektek is megvoltak a magatok hülyeségei. Max elfelejettétek :D Ők ezt szeretik csinálni majd megváltoznak ha itt az ideje.
2013. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:

Szergej55


eddig te írtad az egyik legértelmesebb választ (és én is így gondolom, csak túl kell jutnom a dühön, amit kivált belőlem) köszi

2013. aug. 30. 23:46
 38/67 anonim ***** válasza:

Nem, nem szoktam ilyesmi alapján elítélni az embereket.

De igazad van.Sokkal értelmesebb értelmesebb kérdést írtál, mint amit kiírhattál volna másokból kiindulva.

Hogy válaszoljak is, ez engem is zavart, de most már közömbös vagyok velük szemben, lévén, hogy én nem tudok semmit sem csinálni.Ennek tudatában pedig feleslegesen tépem az idegeimet miattuk.Ők ugyanúgy hülyék maradnak, én pedig csak elcseszném az időmet.Majd egyszer kinövik ezt.

2013. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező ha téged ez dühít akkor kezeltesd magad .......
2013. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

.Zsofi.


én ennyi idősen tanultam, olvastam, vagy a barátaimmal voltam... elismerem, biztosan voltak hülyeségeim, de mostmár az a normális, hogyha valaki túlesik egy ilyen szintű hülye korszakon? nekem senki ne mondja, hogy az ilyen fiatalokból később értelmes felnőtt válik... vagy ahhoz valami nagyon drasztikus külső hatás kell érje az életben, mert megnevelni ennyi idősen már senkit nem lehet

2013. aug. 30. 23:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!