Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem megalázó hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem megalázó hogy a párom még egy kólát is kifizettet velem a tescos nagybevásarláskor? és kaját is magamnak veszek ha náluk vagyok vagy együtt megvesszük és kifizetem neki a parkoloban v. Külön pakolja és külön fizetünk.

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 19:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
36%
Hat eleg nagy arc a "papad" jaj bocs a "pasid". Ingyen van neki egy fiatal pipije gondolom a szexert se fizet... Ha igen, akkor mar ertem...
2013. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
21%
wáháháhá XDD jééézus anyám..hova süllyednek az emberek?
2013. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
26%

"És egy kólat kifizettett. 58 éves én meg 27 vagyok"


Ha egyszer szeretitek egymást, akkor semmi sem akadály.

2013. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
91%
Milyen csúnya a papád nem is fizet :D Rokkantnyugdíjas :D :D És mond hogyan jöttetek össze?
2013. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
94%

A leírásod alapján melletted állok, de "megalázó", amit csinál.

De kíváncsi lennék, hogy a párod milyen szemüvegen keresztül mesélné el ugyanezeket a szituációkat. "Fizetem ezt, azt... legalább a kóládat vedd már meg magadnak"! Talán erről van szó.

2013. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Dehogyis nemnfizet nekem smmit. A nyaralást is felesben fizettük még csoda hogy azt kifizette a felét. Mert mozit burger kinget én fizettem meg mikor ott fagyiztunk.azt mondja nincs pénze de kiderült kamuzitt a multkor is. Na mindegy csak kiváncsi vagyok masoknal hogy van mert volt fiatal pasim és az simn meghívott még étterembe moziba is vett ajándkokat is de ő nem még névnapomra is csak annyit mondott boldog nevnapot
2013. szept. 15. 20:28
 27/66 anonim ***** válasza:
94%
Semmilyen életed nem lesz egy ilyen zsugori, szarrágó ember mellett. Még átmenetileg sem! Hagyd a fenébe, igya meg a kóláját és a saját vizeletét is.
2013. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
44%
ekkora kamu kérdést már rég láttam... menj aludni, holnap iskola
2013. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
27%

Ingyen szex. Ennyi. Ha te olyan butuska vagy, hogy ebbe belementél, akkor nem kell nyafogni.

Egyébként házasok vagytok, hogy házasság témában tetted fel a kérdést?

2013. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
27%

A 20.24-es vagyok.

Nem akartalak megsérteni, csak kíváncsi voltam, mit gondolhat a másik fél.

**

Beszéltél már erről a problémáról a pároddal?

2013. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!