Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem megalázó hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem megalázó hogy a párom még egy kólát is kifizettet velem a tescos nagybevásarláskor? és kaját is magamnak veszek ha náluk vagyok vagy együtt megvesszük és kifizetem neki a parkoloban v. Külön pakolja és külön fizetünk.

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 19:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok belé ezért vagyok vele és kellene megoldas hogy változtassam meg?? És azért a házasság témakórben van mert óssze szeretnénk házasodni illetve már ő kezdi hogy nincs rá pénz n meg mondom ingyen van. Így lesz esküvő csak ő nem vesz új öltónyt én viszont kölcsónzök szép ruhát!és nem lesz utána lagzi csak vacsi amit én fizetek ...de most ez a kóla verte ki a biztosítékot nálam ma. Hogy 1 kóláért elkéri a pénzt???
2013. szept. 15. 20:52
 42/66 anonim ***** válasza:
95%
Sok boldogságot!
2013. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
95%
Összegezzük: öreg, fukar, bunkó, kamus, élősködő (ál-rokkantnyugdíjas), te meg még mellette vagy. Gratulálok.
2013. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
96%

A részéről nincs megoldás, vagyis a leírásod alapján nincs.

Nem fog megváltozni, Ő ilyen.

Tűrj, tűrj, tűrj... Vagy ne tűrj!

Nem sokkal vagyok nálad idősebb, bár nincs autóm, de van lakásom, és gyúrok is. Kő kóla? :)

2013. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj hogy hazudsz és azt hiszed jól szórakozol, pedig csak szánalmas vagy. Minek kell kamu kérdéseket nyitogatni?
2013. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom kamu-, de azért leírom, hogy nekem is volt egy hasonló "párom" régen :D


Távkapcsolat volt, elbuszoztam hozzá 2 átszállással majdnem 15 ezer ftért oda-vissza. És mivel vett kólát, meg óvszert, elkérte az árának a felét, meg hasonlók. Hát nem sokáig jártunk, bár nem ezért (sokkal elviselhetetlenebb dologért, mint egy ilyen apróság, mint a sz@rrágás).


És elhihetitek nem a pénzéért voltam vele, nem vártam semmi ilyesmit tőle, de azt hittem vendégül lát :D A végére nem sok pénzem maradt.

2013. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
27%
Hát figyelj ő már nem fog változni. Ha 20 éves lenne se biztos,hogy megváltozna de íígy..
2013. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
44%
Bocs, de mi az :"ha naluk vagyok"? Meg mindig anyukajaval el? :)))
2013. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
Az anyjaval meg a tesojaval
2013. szept. 15. 21:11
 50/66 anonim ***** válasza:
92%

És hol fogtok lakni? Anyucival? Hány éves anyuci 80? :D

Vagy kamu a kérdés, vagy olyan hülye ez a csaj mint a föld.

2013. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!