Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem megalázó hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem megalázó hogy a párom még egy kólát is kifizettet velem a tescos nagybevásarláskor? és kaját is magamnak veszek ha náluk vagyok vagy együtt megvesszük és kifizetem neki a parkoloban v. Külön pakolja és külön fizetünk.

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 19:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
Nem vagyok húlye csak szerelmes. Igen ez egy nagy dilemma ő anyukájával akar lakni így én mennék oda mert az anyja már 78 éves és nem akarja hogy elmenjen a fia. De nekm vqn lakasom jöhetne oda. Vsz itt is ott is lakunk majd
2013. szept. 15. 21:18
 52/66 anonim ***** válasza:
91%
Miért szereted ennyire?
2013. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
27%
Ő ilyen. Idős, csóró, filléreskedő, anyámasszony katonája. De így szereted, nem? Akkor tessék, élvezd ki az együtt töltött időt. Vagy menekülj. Én a b.)-t választanám.
2013. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
De ő az igazi
2013. szept. 15. 21:39
 55/66 anonim ***** válasza:
44%
Nem megalázó. Jó fej ember. Látja, hogy Veled bármit meg lehet tenni, s mivel hagyod magad, meg is teszi.
2013. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
66%
Na jó, én nem etetem tovább a trollt. Ilyen ember nincs!
2013. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
96%
Kislányom, vén csótánnyal csak akkor kezdünk ha jó pénzes:D
2013. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ősszegezzük: Vén, fukar és az anyjával él.

Figyelj talált egy fiatal csajt akivel szexel és még fizet is érte..... Amugy igy minek házasodtok össze? Te kifizeted az esküvőt, gyereketek ugye nem valoszinü hogy lesz,odakőltőzől az anyjához, majd pár év mulva Te fogod pelenkázni a a férjed. Nincs semmi jővőd. Nem rosszindulabol mondom, de nagyon nem illetek őssze. Inkább menj el pszichologushoz, sztem apakomplexusod van....

2013. szept. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
Sajnos nem akar gyereket erre is azt mondjachogy a pénz miatt
2013. szept. 16. 01:14
 60/66 anonim ***** válasza:
Megerremled hogy kifizesd a kolad sot meg azt is megerdmelned hogy a csaladjanak bevasarol cuccot is mind kifizesd amirrt ennyire ************ vagy mar bocs...;)
2013. szept. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!