Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem megalázó hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem megalázó hogy a párom még egy kólát is kifizettet velem a tescos nagybevásarláskor? és kaját is magamnak veszek ha náluk vagyok vagy együtt megvesszük és kifizetem neki a parkoloban v. Külön pakolja és külön fizetünk.

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 19:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
97%
Hallod, emeld fel a telefonod és küld neki egy smst, hogy vége köztetek mindennek, lezártad a kapcsolatod ne keressen többet. Jobban jársz. Nincs bajom azzal ha egy nőnek nem fizet mindent a barátja, sőt, szerintem nem is kell, de ez már sok. Ne alázd meg még jobban magad.
2013. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
41%
Hagyd meg a papát a nyugdíjas otthonoknak, inkább keress magadnak fiatalabbat! Amúgy az írásodból is látszik hogy nem szereted / nem szeretitek egymást, akkor meg minek vagy vele? Az apakomplexust le lehet győzni.
2013. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Igen finoman utaltam ekkor mondta ha n jo nekem jöjjek össze gy fiatal ficsurral. De a nagy hejzet az hogy szerelmes vagyok belé nagyon. Jár gyúrni s ott ismertem meg
2013. szept. 15. 20:35
 34/66 anonim ***** válasza:
95%

Rokkantnyugdíjas és gyúrni jár???

Na most már tuti, hogy csak kamuzol. keress valami értelmesebb elfoglaltságot így vasárnap estére.

2013. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
97%
Hogy vagy képes ilyen ember mellett maradni???
2013. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
79%
Nem kamu, csak nagyon tudhat valamit az úriember.
2013. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
91%
És a kondiban a mankóját emelgeti súlyzóként? Na hagyjál békén :D
2013. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Nem rokkant ember vagy nyomorék hanem rokkantnyugdíjas. Na már most őt pszichiátriai alapon rokkantnyugdíjazták. De elmondom semmi baja csak ez így el lett neki intézve. Ahogy ő mesélte a régi korban ezt még könnyen ellehetett intézni ezert van az ő korosztalyaban sok rokkantnyugdijas. Paranoid skizofrénia val rokkantositottak nagyon rég de mondom nem beteg. Ereje meg van bőven gyúrós fiatalos
2013. szept. 15. 20:43
 39/66 anonim ***** válasza:
92%
Gerincproblémákkal nem ajánlatos gyúrni.
2013. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
92%
Ne igyál kólát! Más megoldást nem látok.
2013. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!