Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalta a párját, nem törődömség miatt, ami titokba maradt, de a végén a párját választotta, és jobb lett a kapcsolatuk? Bővebben lent (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Volt, aki megcsalta a párját azért, mert a párja nem törődött vele, és a megcsalás titokba maradt, végül a párjával rendbe hozta a kapcsolatát???


A párommal 1 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Többször volt, hogy füllentett nekem, és volt példa pofonokra is. Sokszor késő jár haza, pedig nem dolgozik jelenleg. Én tartom el 4 hónapja. Szex is ritkán van, meg csók is.

2 hete elkezdtem beszélgetni egy másik férfival, akivel találkoztunk is pár napja- elcsattant egy csók, de mondtam neki, hogy nem szabad. Azóta találkoztunk még egyszer. És talán ma is fogunk. Jól érzem magam vele, viszont nagyon hülyén érzem magam. A párommal lehet, csak megszokásból vagyunk együtt, de mikor talizok a másik férfival, mindig az jut eszembe, hogy én szeretem a páromat, és ha törődött volna velem, most nem tartanék itt. Talán kicsit érzelmileg is meginogtam. Viszont szeretném, ha a párommal rendbe tudnánk hozni mindent. Sokszor úgy állok hozzá, hogy kiismerem a másik férfit, és ha tényleg jól kijövünk mindentéren, akkor megpróbálom vele... de ha nem így van, szeretném rendbe hozni a kapcsolatomat.

Szégyenlem magam...:(

kérlek titeket, a kérdésemre válaszoljatok! Ne engem oktassatok ki.

20/L és a párom 26/F a másik férfi 24/F



2013. szept. 27. 12:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó a sorrend.

A párod nem törődik veled, meg is ütött, te tartod el, se szex se gyengédség, időt se szán rád. A helyzet egyértelmű. El kell hagynod ezt az embert. Ennél jobb nem lesz, maximum ideig óráig, aztán miden újra a régi lesz. Szóval első lépés, ki kell lépned ebből a kapcsolatból.

Ha ez megvan, akkor lehet koncentrálni a másik fiatalemberre. Azzal vagy összejön vagy nem. Ha igen, éltek boldogan és ámen. Ha meg nem jön össze, akkor azt a kapcsolatot is le kell zárni és a jövőbe tekinteni.

Az a lényeg, hogy boldog legyél. Amíg nem találod meg azt az embert, aki téged szeret, megbecsül és a tenyerén hordoz minden téren, akinek nyilván te is megadsz mindent, addig keresgélni kell és nem szabad megülni az iszapban. Megtalálod te is aki hozzád való, csak nem otthon ülve egy rossz kapcsolatban, hanem szingliként szabadon élve, nyitottan a világra. Hajrá!

2013. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Megálapodni és elkötelezni magad egy ilyen ember mellett?? Tényleg enniyre tartod magad? Mondjuk már ki őszintén, hogy 1 éve vagy valakivel és MEGENGEDED neki, hogy üssön, lesz*rjon és kihasználjon anyagilag, testileg és lelkileg is. Ennyit érsz a saját szemedben? 20 évesen? Jesszusom! Hát menj hozzá feleségül és legyél a lábtörlője egy életen át! Én meg áldom az eszem és az önértékelésem, hogy nem lettem más lábtörlője! Nézz már tükörbe az ég szerelmére!
2013. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
52%
Igen, van ilyen. Annyira szubjektív és irracionális a hozzáállásod, mint az enyém volt. (... és akkor most offoltam, eltértem a témától?). Tehát nehogy azt írjam, hogy mi sem vagyunk tökéletesek, mert akkor téged is minősítelek! Megtettünk mi mindent? Igaz, az én párom is munkanélküli volt, tehát én tartottam el. Ez nem jogosít fel semmire. Vajon hányszor vágtad a fejéhez, hogy azért, mert...?! Én igen! Találtam megértést, törődést másutt! Azután keztem gondolkodni, hogy nekem is törúdnöm kellet volna! Attól, hogy nem akarom látni a valóságot, attól még van! Lehet, hogy ő látja is, csak elhanyagolom! Azután valamelyest rendbejött a kapcsolat, de...! Megbetegedett, majd két hónap múlva elvitte a betegsége. Nekem két gyermeket hagyott itt. Ők csak annyit tudnak az egészből, hogy elvesztették. Neked nincsenek ilyen "mellékkörülmények", de bele kell nézni önmagunkba! Becsukhatjuk a szemünket, de akkor semmit nem látunk...
2013. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha társfüggő is vagy, lehetsz társfüggő azzal a pasival, akit most megismertél. Gondolj bele. Ő valószínűleg dolgozik, nem üt meg, és még szex is van.


Akivel most vagy, semmi értelme együtt maradni. Egy éve vagytok együtt, ebből 4 hónapja munkanélküli. Szóval amióta jártok, 8 hónapot dolgozott, ez az idő kétharamada... Térj már észhez. Egy év alatt még nem kellene, hogy ritkuljon a szex.


De rendben, azt hiszem, a kérdésre is válaszolok. Én nem tettem ilyet. Viszont ha megcsalod a párodat azért, mert nem törődik veled, és ő ezt nem tudja meg - szerinted változni fog az égvilágon bármi is? Nem fog. Legfeljebb te fogsz neki többet kedveskedni a bűntudatod miatt, de ettől ő még nem fog semmit tenni azért, hogy boldog legyél.

2013. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

1 év után megszokásból vagytok együtt? Hát nem igen hinném, hogy ismered a tartós kapcsolat fogalmát. 1 év még csak kezd tartóssá válni. Az még az eleje. No meg már úgy gondolom régebb óta gondok vannak, azaz egy-két hónap után elkezdett ütni, nem foglalkozni veled, nem kíván és enem akar veled lenni, mivel nem megy haza.

Egy dologra kellesz neki. Arra, hogy eltartsd. Ez a kapcsolat ennél nem több.


Mivel Te társfüggő vagy, és egy napot nem tudsz egyedül elképzelni, nekem abból amit írsz úgy tűnik, hogy vásároltál magadnak valakit.

Te eltartod, ő meg úgy tesz, mintha veled lenne. Zseniális.


Szerintem gondolkodj el kicsit, hátha nem látod jól a körülötted lévő életet. Élj egy kicsit egyedül, szedd össze a gondolataidat, Őt meg ne fizesd tovább.

Így sose jutsz előrébb.

2013. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van egytől egyig!

Én meg most sem csinálok semmi mást, csak pityergek a bűntudatom miatt. Mindennap az eszembe jut különben, hogy miket tett velem, és, hogy mást érdemlünk, nem egymást. Csak nehéz így is "elszakadni" tőle, akármilyen rossz a kapcsolatunk. De ahogy látom, többen tudják, min is megyek most keresztül ilyen téren.

Önértékelésem tényleg gyenge, mindig magamban kerestem a hibát, pl. amikor megpofozott, akkor is magamban kerestem a hibát... de már azért kezd kinyílni a szemem, azt hiszem.

2013. szept. 27. 13:32
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Akiket megpofoznak vagy meg is vernek, mindegyikük magában keresik a hibát azért is maradna még. Pedig a hiba ott volt, hogy rosszul választottak, és az a kérdés, hogy miért pont azt, aki majd később uralkodik rajta, mert ez is látszik az elején.


Egy ilyen kapcsolatot nem lehet rendbe hozni, mert alá és fölérendeltségi viszony van benne...nem pedig párkapcsolat, ahol egyenlőek a felek.

2013. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

1 év alatt már volt példa pofozkodásra is?

dobd ki a mostani pasid, és kezd a másikkal!

Elvégre, ha olyan hipi-szupi lenne köztetek minden, nem lenne harmadik a képben!

2013. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd,ha veled nem szexszel 26-évesen,hidd el,hogy mással igen. Koccoltasd minél hamarabb,meg miért dolgoznál te rá,ha megütött,későn jár haza és nem veled kefél. Azért van ritkán,mert mással gyakran. Ennyi.
2013. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Kedves kérdező! Írtam privátban neked egy kis segítséget!
2013. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!