Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalta a párját, nem törődömség miatt, ami titokba maradt, de a végén a párját választotta, és jobb lett a kapcsolatuk? Bővebben lent (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Volt, aki megcsalta a párját azért, mert a párja nem törődött vele, és a megcsalás titokba maradt, végül a párjával rendbe hozta a kapcsolatát???


A párommal 1 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Többször volt, hogy füllentett nekem, és volt példa pofonokra is. Sokszor késő jár haza, pedig nem dolgozik jelenleg. Én tartom el 4 hónapja. Szex is ritkán van, meg csók is.

2 hete elkezdtem beszélgetni egy másik férfival, akivel találkoztunk is pár napja- elcsattant egy csók, de mondtam neki, hogy nem szabad. Azóta találkoztunk még egyszer. És talán ma is fogunk. Jól érzem magam vele, viszont nagyon hülyén érzem magam. A párommal lehet, csak megszokásból vagyunk együtt, de mikor talizok a másik férfival, mindig az jut eszembe, hogy én szeretem a páromat, és ha törődött volna velem, most nem tartanék itt. Talán kicsit érzelmileg is meginogtam. Viszont szeretném, ha a párommal rendbe tudnánk hozni mindent. Sokszor úgy állok hozzá, hogy kiismerem a másik férfit, és ha tényleg jól kijövünk mindentéren, akkor megpróbálom vele... de ha nem így van, szeretném rendbe hozni a kapcsolatomat.

Szégyenlem magam...:(

kérlek titeket, a kérdésemre válaszoljatok! Ne engem oktassatok ki.

20/L és a párom 26/F a másik férfi 24/F



2013. szept. 27. 12:37
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy ő megcsal/ megcsalt. Bár aztán meg ki tudja. Volt olyan, amikor a férfiak társasságát kereste, van egy oldal, ahol szex társat lehet keresni, ott nagyon sok a meleg férfi. És itt találtam meg a regisztrációját még a kapcsolatunk elején. Amit tagadott. Majd pár nap múlva bevallotta, hogy mivel nem dolgozott így próbált meg "pénzt keresni" férfiakkal... Mivel ezt nem tűrtem, ezért lemondott róla. De máskor ugyan úgy vissza regisztrált... Ez is kiderült. Vannak azért hülye húzásai. Most valami 40 feletti férfi irogat nekem facebookon, hogy ő meg a párom csinált egy két dolgot.... de már nem törődök evvel.

Pár hete viszont elkaptam herpeszt, és ott lent is elkaptam valamit... Eddig egyszer volt ott gombám, akkor is megcsaltak, ezért lett. Úgyhogy nincs kizárva, hogy megcsalt, csak nem biztos, hogy nővel!

2013. szept. 27. 16:01
 22/30 anonim ***** válasza:
A gomba pont nem tipikus nemi betegség egészséges emberekben mindenkiben benne van és támad ha meggyengül az immunrendszer. Nekem akkor is volt míg szűz voltam..a ferfiak ezt nagyon ritkán tudják elkapni és továbbadni. De persze ha neked eddig soha nem volt..
2013. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

A férfiak csak hordozók, ők nemigen érzik.

A volt párom több nőt tartott egyszerre, ami akkor derült ki, amikor hüvelyi gombát kaptam el. És most 3 hete megint elkaptam. Szerencsére már elmúlt.

2013. szept. 27. 19:04
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

Én az exemet dobtam ki az első pofon után.


Megcsalt, és mikor ezért közöltem vele, hogy részemről vége a kapcsolatnak, erre csatt....

nos bevallom őszintén, hogy nem is gondolkodtam, csak visszaütöttem, aztán ebből előbb könyörgés, majd a sokadik nemleges válasz után ordítozás lett, és aztán otthagytam. ekkor én is 20 éves voltam.


Pedig csak 10 hónapos kapcsolat volt.


Életem legjobb döntése volt:)


4 évvel később jöttünk össze a férjemmel. Aki kedves, odaadó, soha, még a hangját sem emelte fel velem szemben, és imád.


Ennyi.


Az ex meg még mindig egyedül van, magányos. Csak azért tudom, mert nemrég megkeresett, és újra akarta kezdeni. Meg fel volt háborodva, hogy 25 évesen férjhez mentem, és elfelejtettem őt, ráadásul ilyen hamar:D


Merni kell lépni. Különben sosem leszel boldog. És ez a pasi, nos, ha vele maradsz, előbb utóbb verni fog, az biztos. Mert akit nap mint nap megvernek, kék zöld foltosak, azoknál is először csak 1 pofon volt...aztán a következő....stb... majd már komplett verés.


Túl fiatal vagy ahhoz, hogy egy ilyen pasival maradj. Ezen a kapcsolaton MÁR NINCS MIT MEGJAVÍTANI.


27/N

2013. szept. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ez a sztori egyre cifrább! Tehát a párod még prosti is volt férfiaknak. Ver is, nem is dolgozik.


azt ez egyet nem értem, hogy mi a jó fenének nem dobtad még ki! Szeretsz szenvedni?

2013. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Kipróbálta volna pénzért, férfivel. Aztán lehet ki is próbálta...

Mai fejlemény: ma el ment, viszont engem hibáztat mindenért, meg a másik férfit, aki tényleg semmiről nem tehet!

2013. szept. 28. 14:45
 27/30 A kérdező kommentje:
Ma szakított velem. És most jövök rá, hogy én is elhanyagoltam őt, és hogy ketten rontottuk el a kapcsolatunkat. Az "új srác" nem érdekel!- Nem is találkoztam vele azóta.
2013. szept. 29. 12:55
 28/30 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban jártál, hidd el!
2013. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
66%
Eszedbe ne jusson újrakezdeni vele! A verésre nincs magyarázat!
2013. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
1 év az semmi, azt könnyebb otthagyni, mint hosszútávú kapcsolatot, ahol már megvanak az évek, a kötődés, most fuss!
2021. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!