Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen gyerek? Csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen gyerek? Csak szerintem korai?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok a barátnőm 19.4 éve vagyunk együtt boldog párkapcsolatban.

De ő tegnap felhozta a baba témát.Amire én egy kisebb sokféleséget kaptam,úgyhogy el is mentem este inni.Amire a barátnőm kicsit megsértődött...

Hogy lehet finoman közölni,hogy nem?Alapunk sincs hozzá.Időm se lenne mert annyit kéne dolgozni.

Attól félek ez a téma megronthatja a kapcsolatot.

Mit tehetnék?


2013. okt. 13. 14:03
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Üljetek le, és beszéljetek meg mindent!

Én is ezt tettem a barátnőmmel, tűzzetek ki egy időpontot, hogy nagyjából mikor jöhet szóba egy kisbaba, és ha még akkor együtt lesztek, majd visszatértek erre.


Mi 2017-t beszéltük meg, én igaz már előbb szeretnék, de elfogadtam :)

Fontos szerintem, hogy tisztázzátok az elképzeléseiteket a jövőre nézve. Persze sok minden múlik az anyagi helyzeten is. Lényeg az, hogy ha nem tudtok ebben megállapodni, az rámehet a kapcsolatotokra, csak idő kérdése.

2013. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
31.Ettől félek én is :S Rámehet a kapcsolatra a dolog.
2013. okt. 13. 16:56
 33/50 anonim ***** válasza:
Arra is rámehet, ha bevállaljátok a gyereket úgy, hogy nincs hozzá megfelelő háttér és úgy, hogy te ezt még nem is akarod. Ha tényleg szeret a lány akkor ezt megfogja érteni. Néhány évet én mindenképp várnék rá, bár ezt már leírtam egyszer, de döntsétek el ti. Mindenesetre ezt meg kell beszélnetek.
2013. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg kéne beszélniük. Csak a kérdező annyira gyökér hogy ahelyett hogy tisztázná a párjával és normálisan megbeszélné "sokkot kap" és elmegy inni. Nem lesz egy hosszú életű kapcsolat. Majd később is ha felmerül egy nagyobb probléma inkább iszik egyet. Vannak ilyen típusú emberek.
2013. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Most is ahelyett hogy a párjával beszélgetne itt gyakori kérdéseken beszél meg egy fontos dolgot ami igazán csak kettőjükre tartozik vadidegenekkel :) Sötét az agya mint az éjszaka
2013. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Azért mert a szüleivel van :)


Igen erősen mellbe vágott egy ilyen bejelentés.Mert nagy lépés egy kapcsolatban.

2013. okt. 13. 17:06
 37/50 anonim ***** válasza:

Igazából itt csak akkor lehet probléma, hogy ha teljesen mások az elképzeléseitek. Tegyük fel, hogy 30 éves korod előtt nem szeretnél gyereket, mondván előbb egy biztos anyagi hátteret szeretnél teremteni magatoknak.


Ez teljesen érthető, viszont a barátnőd szemszögéből is érthető, hogy ha már most szeretne, akkor nem fog tudni több mint 10 évet várni, az rengeteg idő.


Ebben kellene valahogy megállapodnotok feltétlen.Én úgy gondolom, hogy ha szeret, akkor 4-5 évet tud várni. De ha te még akkor se szeretnél, bizonyos okokból kifolyólag, akkor sajnos ilyen téren nem passzoltok össze, és ezzel nem lehet mit kezdeni.

2013. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most a szüleivel van de amikor bejelentette neked a dolgot és te elmentél inni akkor beszélhettetek volna. Megijedtél igen ebben még nincs semmi egy normális kapcsolatban el lehet mondani és megbeszélni hogy te még nem állsz erre készen de nem az hogy otthagyom oszt megyek inni. Amúgy meg nyugodtan lepontozhatsz fáj az igazság :)
2013. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Én olyan 24-25 éves korom körül gondolkoztam a család alapításon.
2013. okt. 13. 17:12
 40/50 A kérdező kommentje:
Azt írtam,hogy este mentem el inni!Nem rögtön.Amikor haza ment akkor hívtam a haverom a sörözésre és mentünk is.
2013. okt. 13. 17:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!