Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen gyerek? Csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen gyerek? Csak szerintem korai?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok a barátnőm 19.4 éve vagyunk együtt boldog párkapcsolatban.

De ő tegnap felhozta a baba témát.Amire én egy kisebb sokféleséget kaptam,úgyhogy el is mentem este inni.Amire a barátnőm kicsit megsértődött...

Hogy lehet finoman közölni,hogy nem?Alapunk sincs hozzá.Időm se lenne mert annyit kéne dolgozni.

Attól félek ez a téma megronthatja a kapcsolatot.

Mit tehetnék?


2013. okt. 13. 14:03
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
#20 Az ilyenekkel felesleges vitatkoznod, egy hülyét úgysem fogsz tudni meggyőzni, hogy hülye.
2013. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Elmenni csak úgy inni van pénzed. Ha annyira csóró lennél akkor ezt is meggondoltad volna, más a betevő falaton gondolkozik nem azon hogy csak úgy felöntsön a garatra.
2013. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Nah az a két sör 800Ft.Ennyit lazán megérdemlek.De minek is vitázok veled?

Úgy se érted meg és szerinted csak a te véleményed a helyes!Gondolkodj el ezen!

2013. okt. 13. 16:32
 24/50 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a sötét agyú kérdezőnek az volt a kérdése hogy "20 évesen gyerek? Csak szerintem korai?" és ha erre valakinek az a válasza történetesen hogy lehet vállalni ilyen fiatalon is gyereket. Akkor a kérdező kiakad és egyéb idióta válaszolók is csak azért mert nincs valaki egy véleményen velük. Ebből is látszik hogy mennyire bunkó a kérdező és csak a saját véleményét akarta visszaolvasni másoktól és az attól elérő véleményeket nem fogadja el.
2013. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Ne kend rám.Én tisztelek mind normális véleményt amit kapok.Akár legyen negatív vagy pozitív.De te csak veszekedsz.
2013. okt. 13. 16:37
 26/50 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy kérdező a saját hülyeségeddel vitatkozol, nem jut el az agyadig hogy leírtam hogy én is úgy látom NEKED nem való gyerek egyelőre. De lehet ilyen fiatalon is vállalni és működik a dolog. Hoztam példát rá nem csak a régmúlt időkből. Te nem vagy elég felelősségteljes ha felidegesít valami elhúzol piálni. Ráadásul felteszel egy kérdést és ha valaki más véleményt mond nem fogadod el.
2013. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem ne erőltesd, ennél a 72%-osnál valami nagyon félrecsúszhatott. :D
2013. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Na ácsi.Nem férfi szemszögéből írtad le!Nőnek szülni és otthon nevelni a gyereket egészen más,mint férfiként egész nap dolgozni azon,hogy el tudja őket tartani!Azon aggódni,hogy holnap lesz e még munkahelye.

Régen ez volt.Ma más világ van.Fogd fel és húzz innen a fenébe!

2013. okt. 13. 16:46
 29/50 anonim ***** válasza:
Én azért kezdtem veled vitatkozni mert nem kell azt hinni hogy régen annyira egyszerű volt az élet és olyan jó anyagi körülmények közé születtek a gyerekek. És tévhitben sem kell lenni hogy majd 30 évesen meg lesz az anyagi biztonságod a gyerekhez vagy akkora majd több százezret fogsz keresni havonta? A valóság az hogy 20 évesen nem akarsz még apuka lenni, annak minden felelősségével. És ezt meg is lehet érteni. Csak nem kell az álszent duma amit már lassan magad is elhiszel hogy így anyagi meg úgy anyagi körülmények. Ugyanmár. SOHA nem lesz akkora jövedelmed pláne diploma nélkül itt Magyarországon, tisztességes munkával hogy gyereket nyugodt szívvel vállalj
2013. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Azért mert félre tudok rakni annyit,hogy vehetünk egy saját házat.Nem hitelre!

Nem kell azon gondolkozni,hogy mikor dobnak ki az albérletből.

Az már egy alap.Amire lehet építeni.Te szerinted kibújok a felelősség alól és nem akarom vállalni.Elég hülye érv.Csak azért mert korainak tartok és az anyagi helyzetünk nem úgy áll.Ráadásul ha ő még tanul és én esetleg visszamennék egyetemre akkor ne menjek a gyerek miatt?

2013. okt. 13. 16:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!