Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen gyerek? Csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen gyerek? Csak szerintem korai?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok a barátnőm 19.4 éve vagyunk együtt boldog párkapcsolatban.

De ő tegnap felhozta a baba témát.Amire én egy kisebb sokféleséget kaptam,úgyhogy el is mentem este inni.Amire a barátnőm kicsit megsértődött...

Hogy lehet finoman közölni,hogy nem?Alapunk sincs hozzá.Időm se lenne mert annyit kéne dolgozni.

Attól félek ez a téma megronthatja a kapcsolatot.

Mit tehetnék?


2013. okt. 13. 14:03
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Én szeretnék tőle.De nem most.Nagyon korai.Egy házért is éveket kell még dolgoznom.

Addig meg minek?Szüljön bele a nyomorba és szenvedésbe?

Régen más volt a világ.Hidd el akár most belemennék.Ha olyan lenne a helyzet.

2013. okt. 13. 14:24
 12/50 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt mondom én is. Ezt mondd el neki is, szerintem meg fogja érteni. Ha már úgy érzitek MIND A KETTEN, hogy mehet a dolog, akkor vágjatok bele, de semmiképp se előbb.
2013. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
37%
Hagyjuk már ezt a régen más volt a világ. Ja nyílván rohadt jó volt a 2 világ háborút átélni meg amikor az apukát berángatták a katonaságba, ja és biztos mindenkit felvetett a pénz akkor is. Tudatlan vagy kérdező nagyon.
2013. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Akkor is más világ volt.Ha nem fogod fel ez van.
2013. okt. 13. 14:35
 15/50 anonim ***** válasza:

Jo, hat beindultak a hormonok. En 22 vagyok en is ra vagyok kattanva a babatemara - de meg tudom hogy egy ideig nem lesz.


Mondd hogy meg fiatalok vagytok ehhez, de leginkabb nincs semmi hatteretek hozza. Meg tanuljatok, szerezzetek egy jo szakmat aztan tegyetek felre es idovel johet a baba.

De kerdezd meg hogy megis mit tudnatok most nyujtani a kicsinek?

Jobb lenne ha par evvel kesobb, jobb helyre szulethetne!


/irigykedem a 4 ev miatt/

2013. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Nekem már van jó szakmám aránylag jól is keresek.Ő meg most tanulja a szakmát.

De köszi :) Leülök vele beszélni és áttárgyaljuk.


Március lesz 5. éves a kapcsolatunk és még mindig dúl a szerelem.

Sosem gondolkoztam azon,hogy ő a nagy ő vagy nem.Amíg együtt vagyunk és boldogak vagyunk mind ketten addig nem érdekel.

Babát korainak tartom viszont az eljegyzés már eszembe jutott :)

2013. okt. 13. 15:46
 17/50 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy már egy 20 éves tejfölös szájú mondja meg hogy akkor milyen világ volt. Éltél akkor h.lyegyerek? Úgy állítod hogy akkor más világ volt mintha a saját bőrödön tapasztaltad volna. Ez meg hogy elmentél inni annyira sokkolt hogy a barátnőd gyereket szeretne. Hát no comment. Buta vagy nagyon. Ja és akkor mondj valamelyik korról véleményt ha átélted. Honnan is tudnád akkor milyen világ volt és mekkora nyomor a háború után. Idióta számítógépen nevelkedett h.lyegyerek.
2013. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Aha.Nyílván nem tudom milyen nehéz a világ.Amikor napi 10 órát dolgozok és a fizetés fel számlára megy a másik meg kajára.Tényleg olyan jó és könnyű fenntartani az életet...

Menj innen és ne itt hergeld a másikat!

Nem azt írtam,hogy akkor jobb volt!Csak azt,hogy másabb a világ!

2013. okt. 13. 15:52
 19/50 anonim ***** válasza:
0%
Mert talán én nem dolgozok és nem tudom mi a szitu? Igazából félsz a felelősségtől azért nem akarsz még gyereket. Az anyagiról meg annyit hogy ha azt hiszed később jobb lesz akkor nagyon tévedsz. Mondjuk egyetértek veled hogy NEKED még valóban nem való gyerek. Mert sajátmagad is az vagy pontosabban úgy gondolkozol.
2013. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Miért gyerekes gondolkodás az,hogy addig amíg nincs normális anyagi helyzetem nem akarok gyereket?

Szerintem ez pont egy ésszerű gondolkozás.Minek csináljak a nyomorba egy gyereket?Legyen neki is rossz?Legyen még rosszabb_??

2013. okt. 13. 16:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!