Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen gyerek? Csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen gyerek? Csak szerintem korai?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok a barátnőm 19.4 éve vagyunk együtt boldog párkapcsolatban.

De ő tegnap felhozta a baba témát.Amire én egy kisebb sokféleséget kaptam,úgyhogy el is mentem este inni.Amire a barátnőm kicsit megsértődött...

Hogy lehet finoman közölni,hogy nem?Alapunk sincs hozzá.Időm se lenne mert annyit kéne dolgozni.

Attól félek ez a téma megronthatja a kapcsolatot.

Mit tehetnék?


2013. okt. 13. 14:03
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Ha ez így történt akkor miért írtad ezt "egy kisebb sokféleséget kaptam,úgyhogy el is mentem este inni.Amire a barátnőm kicsit megsértődött... " miért sértődött meg?
2013. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Mert úgy volt,hogy este közösen filmet nézünk kicsit romantikázunk.
2013. okt. 13. 17:20
 43/50 anonim ***** válasza:

Akkor mi itt a probléma :)?

4 évet biztos fog várni ha szeret téged, mond meg neki, hogy ez még számodra korai. Te is nagyon szeretnél egy gyereket, de még várjatok vele,egyrészt anyagiak miatt, másrészt mert még te nem állsz készen az apaságra. Azért az egy komoly feladat, 20 évesen még én se voltam rá felkészülve :)


Mivel azt mondtad 24-25 éves korodba szeretnél családot alapítani, én azt mondom tűzzétek ki ti is a 2017 időpontnak, hogy ha minden jól megy, akkor majd visszatértek a baba témára.

Ennyit szerintem a lány is fog tudni várni

2013. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
"Mert úgy volt,hogy este közösen filmet nézünk kicsit romantikázunk." És ezen sértődött meg? :D
2013. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm secret :)

Probléma már nincs,mert lenyugodtam és higgadtan egészen más a helyzet.

Sokat köszönhetek a válaszaidnak is

2013. okt. 13. 17:24
 46/50 anonim ***** válasza:

Ja bocs nem olvastam figyelmesen :D

De akkor mégis csak felrúgtad a terveket és otthagytad. Megbeszélhettétek volna az ivászat helyett.

2013. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Mindenki hoz rossz döntéseket.Mindenki máshogy reagál arra,hogy a szerelme babát szeretne.

Én így reagáltam.A lényeg az,hogy hogyan alakítom a jövőt!

2013. okt. 13. 17:29
 48/50 anonim ***** válasza:
Legyen ez a végszó :D Bár veszekedtem veled de nem kívánok rosszat nektek, a lepontozást viszont nem bocsátom meg :D Minden jót a jövőben, és felelősségteljes döntéseket, jah és piálás helyett normális kommunikációt a pároddal :)
2013. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Nem volt nagy ivászat inkább csak mély baráti beszélgetés néhány sör társaságában
2013. okt. 13. 17:35
 50/50 anonim válasza:

Egyik barátnőm 20 éves 2 hét múlva szül, mondjuk a FÉRJE idősebb (30 körüli). Ő hamar érő típus volt, gimi után esküvő stb...

Szerintem személy függő van aki még 28-30 évesen sem eléggé érett hozzá.. és nincs is meg a hátere hozzá.

2013. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!