Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulón nem az a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulón nem az a normális, ha a pároddal töltöd az estét?

Figyelt kérdés

Ma vagyunk 3 éve együtt. Napközben nem nagyon tudtunk egymással foglalkozni, mert délelőtt nagymamáméknál voltam, ő focizott a haverjaival. Délután takarítottunk, mert hétfőtől szombatig dolgozunk, és este 6 után már nincs kedvünk porszívózni meg a többi "zajjal járó" munkát elvégezni.

Megbeszéltük, hogy estére főzünk közösen vacsit, pezsgő behűtve stb.

Vacsora közben állított a szomszéd 18 éves fia (megjegyzem neki holnap iskola), hogy őt most dobta fb-on a barátnője (inkább net-szerelem volt mint valós kapcsolat) és ő ki van akadva és a párom nem menne e el vele sétálni. (A szomszéd ilyenkor örül hogy a párom legalább vigyáz a fiára és nem keveredik bajba).

7kor mentek el, most jött az sms páromtól, hogy beülnek egy kocsmába, és nem tudja mikor ér haza.


Nem írtam neki vissza semmit, csak hogy "rendben". Nem akarnék veszekedni, de jelenleg olyan dühös vagyok!

Már bánom, hogy nem én nyitottam ajtót, tuti elküldtem volna a gyereket.


(Az nem az én dolgom, hogy egy 200 km-re levő csajjal fb-on levelezik, egy hét után szerelmes és mikor a lány közli vele hogy összejött egy olyan sráccal aki közelebb lakik hozzá, a srác teljesen maga alatt van, fut a páromhoz, hogy ő mit tegyen, mert ő annyira szerelmes. De azért idegesít, hogy a párom ilyenekkel foglalkozik...)


2013. okt. 20. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem írtam neki vissza semmit, csak hogy "rendben"."


Talán nem ezt kellett volna visszairni és akkor nem lenne időd nekünk irogatni, hanem épp a pároddal csinálnál valami kétszemélyest.

2013. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ha mást írok, akkor szerinted hazajön?

Nem az én utasításomra kéne velem tölteni az estét, hanem mert ő is úgy akarja. De ezek szerint nem.


Majd ha hazajön úgy is megmondom neki amit gondolok.

2013. okt. 20. 20:16
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez elég gyerekes. Mit számít ha egy héttel később ünneplitek meg a 3. évfordulótokat? Szerintem semmit.. nem az lenne a lényeg, hogy boldogok vagytok együtt? Most közbejött valami, de emiatt miért kellene kiakadnod??
2013. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

csodálatos... tényleg ez olyan szép hogy ilyen jól kommunikáltok egymással

bazeg ha valami nem tetszik mond meg neki... ne utána hisztizz akkor már nincs semmi értelme csak dühösen fogtok lefeküdni hátat fordítva egymásnak, az aztán rohadt jó tud lenni

2013. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nyilván meg tudjuk ünnepelni máskor is. De ha épp szex közben kopog be a szomszéd gyerek, azt is félbehagyjuk?!

Tudom, nyers példa.

2013. okt. 20. 20:21
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is akkor kellett volna megmondanod, nem utólag hisztizni.. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát! És ez nem azt jelenti, hogy nem akar veled lenni, meg csak azért van veled, mert rászóltál.. Ez már a mártírkodás kategória szerintem.
2013. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

160 karakterbe nem fér bele a mondandóm.

Majd ha hazajön elmondom ami nyomja a szívemet, de addig meg itthon puffogok. :(

2013. okt. 20. 20:23
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát b+, a te palid, hát most... van akaratod, van vágyad, nem akarod de visszairod hogy okés. Hát én nem irtam volna vissza hogy okés. Miért nem? Mert én nekem van akaratom és ki tudom nyitni a számat. Miért irnám vissza hogy rendben, ha nem az? Nem értem.

Egyébként ezt még mindig megteheted: most 20:24 van, még mindig nincs késő, felemeled a telefont és hazahivod mert már várod, barátja meg fogja érteni hogy ez nektek egy különleges nap, nem olyan bonyolult ez.

2013. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha hazaér, szakíts vele. MEgspórolsz néhány kiírandó kérdést.
2013. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Együtt éltek, nem? Most nem mindgy, hogy épp ma ott van e vagy sem?
2013. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!