Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulón nem az a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulón nem az a normális, ha a pároddal töltöd az estét?

Figyelt kérdés

Ma vagyunk 3 éve együtt. Napközben nem nagyon tudtunk egymással foglalkozni, mert délelőtt nagymamáméknál voltam, ő focizott a haverjaival. Délután takarítottunk, mert hétfőtől szombatig dolgozunk, és este 6 után már nincs kedvünk porszívózni meg a többi "zajjal járó" munkát elvégezni.

Megbeszéltük, hogy estére főzünk közösen vacsit, pezsgő behűtve stb.

Vacsora közben állított a szomszéd 18 éves fia (megjegyzem neki holnap iskola), hogy őt most dobta fb-on a barátnője (inkább net-szerelem volt mint valós kapcsolat) és ő ki van akadva és a párom nem menne e el vele sétálni. (A szomszéd ilyenkor örül hogy a párom legalább vigyáz a fiára és nem keveredik bajba).

7kor mentek el, most jött az sms páromtól, hogy beülnek egy kocsmába, és nem tudja mikor ér haza.


Nem írtam neki vissza semmit, csak hogy "rendben". Nem akarnék veszekedni, de jelenleg olyan dühös vagyok!

Már bánom, hogy nem én nyitottam ajtót, tuti elküldtem volna a gyereket.


(Az nem az én dolgom, hogy egy 200 km-re levő csajjal fb-on levelezik, egy hét után szerelmes és mikor a lány közli vele hogy összejött egy olyan sráccal aki közelebb lakik hozzá, a srác teljesen maga alatt van, fut a páromhoz, hogy ő mit tegyen, mert ő annyira szerelmes. De azért idegesít, hogy a párom ilyenekkel foglalkozik...)


2013. okt. 20. 20:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A kommenteid után inkább úgy tűnik nem is az zavar téged, hogy a párod az évfordulótokon nem veled van, hanem inkább az, hogy sokat van a szomszéd gyerekkel...
2013. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Megértem, miért esik rosszul, de csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem örülj, hogy ilyen a párod! Gondolj bele, ha egy úgymond idegen srácnak ennyit segít, mit meg nem fog tenni a saját gyermekeiért! :)
2013. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nincs baj a szomszéd gyerekkel, csak zavarnak a gyerekes hisztijei (tudom, most az én kérdésemet is annak gondoljátok), hogy egy ilyen apróság miatt rögtön fut a páromhoz.


Fog ennél nagyobb pofonokat is kapni az élettől, akkor is mindig a párom lesz a menedék?

Megjegyzem párom 13 évvel idősebb nála, tehát szerintem pont nem vele kéne barátkoznia a páromnak.

2013. okt. 20. 20:35
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Én egyetértek veled, hogy ezt nem így kellett volna tennie a párodnak, mert az évforduló mégiscsak évforduló, de én nem írtam volna neki, hogy rendben. Az egy dolog, hogy a mondanivalód nem fér bele 160 karakterbe, de attól még megírtam volna neki, hogy "bocs, ez most rosszul esett" vagy "itthon megbeszéljük". Ezek közül egyik sem lett volna házisárkányos, viszont nem is ringatja abban a hitben sem a srácot, hogy ez így rendben van, mert nem. Főleg ha egy csip-csup netszerelem miatt volt az egész, és a srác 18!!! éves... én nem biztos, hogy még istápolgatnék egy ilyen életképtelen srácot, amikor a párom otthon vár a nagy napunkon...
2013. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Felhívtam, hogy szeretném ha hazajönne, mert ez mégis csak a mi napunk. Ha a szomszéd nem akar jönni, hagyja ott, hisz nagykorú már, és nem mi vagyunk a szülei.
2013. okt. 20. 20:42
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem eleve nem kellett volna lelépnie a romantikus vacsora közben a szomszéd gyerekkel. Udvariasan haza kellett volna küldenie néhány vígasztaló szó kíséretében.
2013. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is kiakadtam volna. Miért nem egy barátjával megy inni a fiú, miért a szomszéddal? A helyedben tuti megmondtam volna neki, mikor becsengetett, hogy bocsi, most nem alkalmas.
2013. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
Talán a párod is volt 18 és őt is ejtették annak idején, ezért pontosan tudja, hogy pocsék és jó valakivel beszélgetni. Talán neki nem volt senki, akinek panaszkodhatott volna annak idején. Inkább örülj, hogy törődik másokkal.
2013. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ilyenen ne akadj ki. 30/n
2013. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

20:40 óta nem ért még haza. Állítólag itt vannak kb 50 méterre a kocsmában.



off: már bocs de ha itt beszélgetek valakivel egy hétig, és 1 hé után közli velem hogy lett párja akkor én is rohanjak át este a szomszédhoz hogy jajj elhagyott életem szerelme?

2013. okt. 20. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!