Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulón nem az a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulón nem az a normális, ha a pároddal töltöd az estét?

Figyelt kérdés

Ma vagyunk 3 éve együtt. Napközben nem nagyon tudtunk egymással foglalkozni, mert délelőtt nagymamáméknál voltam, ő focizott a haverjaival. Délután takarítottunk, mert hétfőtől szombatig dolgozunk, és este 6 után már nincs kedvünk porszívózni meg a többi "zajjal járó" munkát elvégezni.

Megbeszéltük, hogy estére főzünk közösen vacsit, pezsgő behűtve stb.

Vacsora közben állított a szomszéd 18 éves fia (megjegyzem neki holnap iskola), hogy őt most dobta fb-on a barátnője (inkább net-szerelem volt mint valós kapcsolat) és ő ki van akadva és a párom nem menne e el vele sétálni. (A szomszéd ilyenkor örül hogy a párom legalább vigyáz a fiára és nem keveredik bajba).

7kor mentek el, most jött az sms páromtól, hogy beülnek egy kocsmába, és nem tudja mikor ér haza.


Nem írtam neki vissza semmit, csak hogy "rendben". Nem akarnék veszekedni, de jelenleg olyan dühös vagyok!

Már bánom, hogy nem én nyitottam ajtót, tuti elküldtem volna a gyereket.


(Az nem az én dolgom, hogy egy 200 km-re levő csajjal fb-on levelezik, egy hét után szerelmes és mikor a lány közli vele hogy összejött egy olyan sráccal aki közelebb lakik hozzá, a srác teljesen maga alatt van, fut a páromhoz, hogy ő mit tegyen, mert ő annyira szerelmes. De azért idegesít, hogy a párom ilyenekkel foglalkozik...)


2013. okt. 20. 20:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én meg férfiként azt mondom, hogy nem kellett volna elmennie a sráccal. Kezdjük azzal, hogy ilyen dolgok miatt nem csöngetünk be a szomszédba vasárnap este 7-kor és rángatjuk el az asztaltól a másikat. A barátodnak meg beszélnie kellett volna vele max. egy negyed- vagy félórát és hazaküldeni, hogy nyugodjon le, majd lesz másik.
2013. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!