Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok manapság a magányos lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok manapság a magányos lány? (aki szeretne párra lelni de valamiért nem jön össze a dolog)

Figyelt kérdés
a 18-35 éves korosztályra gondolok.
2013. nov. 25. 11:21
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
58%

Na jó. Most látom, hogy ez megint egy hisztizős kérdés lesz. Köszi, van már 6000000


"a lányok-nők igényei, elvárásai az egekben vannak, így én ebben látom az okát, h ha egyedül vannak." vagy esetleg a másik férfi érzékelteti, hogy szép, nem pedig "ajj de ronda mégis mer válogatni"


A férfiak is válogatnak a nők is válogatnak. Igen, vannak olyan nők, akiknek magas az elvárása(emiatt nincs párkapcsolata), de vannak ugyanígy férfiak is akik nem adnak lejjebb a mércén,mégse néznek ki olyan hú de szépen.

Ha így gondolkodtok ne is csodálkozzatok.

Hazudhattok, de ti se jönnétek össze olyan lánnyal, aki taszít.

2013. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
7%

9-es:

Mert a netes ismerkedés is egy lehetőség! Senki nem veszít vele, ha megpróbálja, de meg sem próbálni az azért luxus. Aki nem próbálja meg az nem is akar változtatni. Éppen ezért gondolom, hogy azok a nők akik itt írják, hogy magányosak, ők eléggé maguknak valók és befele fordulók lehetnek...

2013. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:

" ti se jönnétek össze olyan lánnyal, aki taszít"



a probléma ezzel ott van, h míg a férfiaknak a nők 80%-a tetszik, addig a nőknek a ffiak 5%-a. na ez a baj.


megjegyzem, h többen mondták, az 5%-ot, nem én találtam ki.


amúgy meg nem a taszításról van szó, miért kell rögtön a kiugró ellentétet mondani?


3 szint van:


1 - vonzó

2 - közömbös

3 - visszataszító


a gond, h a nők (bevalottan)a férfiak 80%-át az utóbbi kategóriába sorolják.


tehát:


1 - a férfiak túlnyomó többsége valóban (?) ronda

2 - a nők igényei az egekben vannak


a 2-es a valószinűbb

2013. nov. 25. 12:38
 14/60 anonim ***** válasza:

"a gond, h a nők (bevalottan)a férfiak 80%-át az utóbbi kategóriába sorolják. " hmm. érdekes, engem nem kérdeztél meg. De akkor biztos nem vagyok nő... Ha te már szintezed a külsőket, akkor elgondolkozhatnál, hogy esetleg nem másokkal van a probléma.


"Mert a netes ismerkedés is egy lehetőség! " egy lehetőség, amitől én irtózok. Szeretnék párt, de nem interneten keresztül. Nagyon erőltetett, és nem vagyok valami romantikus alkat, de a gyk vagy egyéb társkeresők már túlzás... semmi érzés nincs bennük. Itt is, felraknak egy csomó ismerkedéses kérdést.. már írtam másik kérdéshez is.. persze majd az anyuka otthon elmeséli a gyerekének, hogy "én úgy jöttem össze apukáddal, hogy válaszoltam arra a kérdésére, hogy "ronda lányok ismerkednének e velem?" " tényleg! biztos sok üzenet érkezik egy ilyen kérdésre! Meg ugyan melyik lány nem szereti, ha rondának vagy csak átlagnak látja a párja?

Na meg elnézést, hogy még egy utcai büfét is szebbnek találok az internetnél.

2013. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

"Ha te már szintezed a külsőket, akkor elgondolkozhatnál, hogy esetleg nem másokkal van a probléma. "


nem érted mit írtam. fogalmazok akkor másképp'.

a 3 kategória, amit írtam, tény. vagy nem így van? valaki vagy vonzó számodra, vagy közömbös, vagy visszataszító. van 4. pont is? vagy van más szempont is?


a lényeg: amíg 1 férfinak a nők 80%-a tetszik, addig 1 nőnek a férfiak 5%-a. na ez a baj. erről próbáltam írni, de úgylátszik nem értetted meg. kár.

2013. nov. 25. 15:06
 16/60 anonim ***** válasza:

"amíg 1 férfinak a nők 80%-a tetszik, addig 1 nőnek a férfiak 5%-a. na ez a baj. erről próbáltam írni, de úgylátszik nem értetted meg. kár." de megértettem, csak éppen kamu, ugyanis engem nem kérdeztél meg. Valószínű nem csak engem :DD Nem olvastad? szóval lelehetne állni az ilyen hülye statisztikákkal. És nem, nem normális dolog kategorizálni külső alapján az embereket és megint csak nem normális ilyen statisztikákat csinálni. Ne haragudj, de engem kiráz a hideg, ha ilyen csinálna egy pasi.

Na meg jó hogy nem már te mondod meg az összes nőnek, hogy most kihez kell vonzódni.

"1 férfinak a nők 80%-a tetszik" ezt erősen kétlem. A férfiak híresek arról, hogy a nő külsejét nézik, de én megelégszem annyival, hogy mind2 nem ugyanannyira válogatós.

De nem vitatkozok veled, végülis olyan tényt(embereket) nem tudsz felhozni, ami igazolná a te "statisztikádat".

Mindenesetre, nem az én bajom, hogy te így gondolkodsz.

2013. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

" És nem, nem normális dolog kategorizálni külső alapján az embereket"


nem érted mit írtam: a 3 kategória amit TE "érzel" , vélekedsz, mikor a másikra tekintesz.


tagadod?


mit mondasz arra aki vonzó számodra?

és arra aki közömbös?


milyen szóval helyettesítenéd? (szinonima)

2013. nov. 25. 16:25
 18/60 anonim ***** válasza:

Na meg most ha igaz is lenne... Mit változtatnál azzal, hogy kiírtad ezt a kérdést?

Vagy azt vártad, hogy egy csomó szingli csaj idejön és te meg jól ellátod a bajukat az érveiddel?

Nem hogy inkább azzal foglalkoznál, hogy utolérd az igényeket, amit említettél.

2013. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
Igen, vannak akik vonzóak számomra és vannak akik nem, de nem azt figyelem az emberekben! Nincs is ilyenre időm, hogy én most végig sétálok az utcán és megállapítom hogy hány %uk jön be és hány % nem. Nem rakom őket kategóriákba! És alapból szemét dolog, mert soha nem tudhatod, hogy amelyik lányt te belerakod a 20%ba lehet másnak tetszik. Ha nekem nem jön be valaki, attól még másnak bejöhet! Így értelme sincs őket belepakolni egy-egy kategóriába.
2013. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim válasza:

a lényeg: amíg 1 férfinak a nők 80%-a tetszik, addig 1 nőnek a férfiak 5%-a. na ez a baj. erről próbáltam írni


Csak, hogy alátámasszam a kérdező állitását. Erről én is olvastam, de az 5% nem igaz, hanem úgy volt a dolog, hogy 1 ferfinak a nők 80%a tetszik és megismerkedne velük mig 20%al nem foglalkozna. A nőknél pedig forditott helyzet volt, tehát 1 nő a férfiak 20%ával ismerkedne szivesen a többi 80% pedig megy a levesbe. Igy volt a cikk (sajna már nem találom, de erre emlékeztem), ez is amúgy a kérdezőt igazolja, hogy a nők nagyon el vannak szálva maguktól a képességeikhez képest. Várom a lepontozást.

2013. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!