Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok manapság a magányos lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok manapság a magányos lány? (aki szeretne párra lelni de valamiért nem jön össze a dolog)

Figyelt kérdés
a 18-35 éves korosztályra gondolok.
2013. nov. 25. 11:21
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:

Én nem foglak lepontozni. Ilyen kérdésnél soha nem pontozok hacsak nem már gusztustalan szavakkal dobálóznak. (én viszont úgy érzem hamarosan 0%os leszek :D)


De ez a gondolkodás, hogy "a nők nagyon el vannak szálva maguktól a képességeikhez képest", ez kiakaszt. Ne is várjatok mást, ha ennyire lenéztek egy nőt. Ha ő válogat, akkor az az ő baja, de nem kell lenézni. Mindenkinek van joga megválasztani(férfiaknak is!), hogy kivel jön össze és aki szerint nem érdemli meg mert nincs olyan szép külsője... hát. és akkor most ki is a felszínes?

Én sem kezdek el kérdéseket feltenni, mert egy csomó pasinak csak az ultravékony 40 kg-os lányok jönnek be és én meg már kövér vagyok a szemükben az 50 kgmmal.


Na meg ki mondja meg hogy azok a ún. "képességek" csak számodra taszítóak? honnan tudod, hogy másnak nem tetszene?


Egyébként visszatérve a %okra: kár általánosítani ezt az egészet, mert mindenki más. Vannak férfiak akik bizony csak az 5%nak adnak esélyt, vannak akik akár a 90%nek is, ugyanez a nőknél!. Gyűlölöm az ilyen statisztikákat, mert sokszor csak egy átlagot mutat... az meg lehet mind2 szélsőségből.


Nem értem, hogy miért kell azokat a nőket lenézni, akik olyannal szeretnének összejönni aki bejön neki, mert amúgy meg nincs is rászorulva, hogy legyen valakije. Míg azért pasinál(ez is hozzájárul) többen vannak akik nem bírják türtőztetni magukat szexuálisan is. Persze nőknél is akad ilyen :D, de szerintem jóval kevesebben vannak.


Szóval ha igaz is ez a statisztika, szerintem arra irányul, hogy a férfi kiéhezettebb, míg a nő vár egy olyan férfira akihez vonzódik.

2013. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

"honnan tudod, hogy másnak nem tetszene?"



aham, akkor vajon mégis miért vannak egyre többen egyedül? nem válasz, h ezt akarják...


sajnos a hablatyotok és a valóság közt ég és föld a különbség.

2013. nov. 25. 17:00
 23/60 A kérdező kommentje:

"Ha nekem nem jön be valaki, attól még másnak bejöhet!"


és azzal a VALÓS (férfi) tapasztalattal mi van, amikor CSAK EZT a dumát kapja? (vagyis mindenki ezzel a hablattyal küldi el)


szerencsétlen buta haverom még azt hitte "jót" mondott neki 1 csaj mikor ezt közölte vele: nekem nem jössz be de lehet másnak igen.... (hogy-hogynem minden nő ugyanezt a vakert nyomja, mintha összebeszéltek volna....) a lényeg akkor is ugyanaz, hiába csűrik-csavarják...

2013. nov. 25. 17:04
 24/60 anonim ***** válasza:

Elhiszed, hogy hány lány ugyanezt megkapja? Sőt ennél durvábbakat kaptam amikor 20 kg-val többet nyomtam.


Én amúgy ilyen szöveggel soha nem küldtem még el senkit és nem is szándékozok, mert ez egy alap dolog.


Egyébként a statisztika alapján simán lehetne az is, hogy a nők 80%a szép, míg a férfiak 20%a jóképű.


Én most elmegyek, szóval, ha szeretnéd megosztani hogy nem értesz egyet, akkor írj üzenetet, a kérdésedet nem akarom tovább mocskolni az ellenválaszaimmal :D

2013. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim válasza:

#21

"

Én sem kezdek el kérdéseket feltenni, mert egy csomó pasinak csak az ultravékony 40 kg-os lányok jönnek be és én meg már kövér vagyok a szemükben az 50 kgmmal. "


Na ez aztán tényleg hülyeség. Szerintem az 50 kiló egy átlagos magassághoz tökéletes, mondjuk a haveri köröm szerint én csak a gebékre bukok, szal ők szeretik ha van mit fogni. Amiket én mondtam az sokkal reálisabb probléma. Inkább ti vagytok teli irreális elvárásokkal, nem mi...

2013. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
50 kg? még a 60 sem rossz!
2013. nov. 26. 08:41
 27/60 anonim ***** válasza:
0%

KEDVES ÉRDEKLŐDŐK ! ! !


[link]


[link]


Mindezekhez társul még: Müller Péter:Férfiélet,női sors című könyve amit most adtak ki az ősszel.


Kíváncsiságból beleolvastam,mert kezdetben úgy tűnt érdekes dolgokat ír. De később rá kellet jönnöm,hogy a mai feminizmust erősíti.


NŐI EGYENJOGÚSÁG,FEMINIZMUS,SZABADELVŰSÉG,MÜLLER,POPPER etc...


Mondok én valamit:

Próbálnád csak azt mondani egy mai csajnak,hogy:

"No menjél asszony vissza az ólba,oszt pucoljad a tyúkot!"

Hamupipőkéből qrva lett,a bíróból meg vaskereskedő.

Ősi székely mondás:A sör nem ital,a medve nem játék,a nő meg nem ember.

Vajon miért mondták ezt?Biztos volt valóság alapja...

2013. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:

"Annak ellenére azonban, hogy a születéskor a fiúcskák vannak többen, hazánkban ma közel félmillióval több nő él, mint férfi. Az ok életünk másik végén keresendő. A hölgyek ugyanis tovább élnek. A világátlagot tekintve az ENSZ 5-6 évvel hosszabb várható élettartamot jósol a nőknek."


Nem csak,hogy tovább élnek igazi túlélők is egyben.

2013. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 53%os!

Miért lenne rossz dolog az egyenjogúság?

Ha szerinted rossz, akkor egyéb dolgok alapján is lehetne szintekbe rakni az embereket, akiknek kevesebb joguk van. Pl nemtől függetlenül aki nem szép, már ne is ismerkedjen? vagy aki nem keres 200 ezer felett, már ne is vállaljon gyereket? és még sorolhatnám, amit ti szoktatok felhozni állandóan!

Ha szerinted a nőknek nem lehet annyi joguk, mint a férfiaknak, akkor ne várd, hogy a nők úgy viselkedjenek veled, hogy ne rakjanak ilyen kategóriákba! Meg is érdemled, ha így gondolkodsz.


Már leírtam egy másik kérdésnél, de lehet itt is, hogy mindkét nemnek vannak rossz oldalai, nehézségei, de egyik nemnek se könnyebb a másiknál! Amelyik férfi azt hirdeti, hogy a nőknek könnyebb, csak azt bizonyítja, hogy férfiatlan. Ráadásul erre még néhányan rápanaszkodnak, sokkal nagyobb hisztit csinálnak, mint amit a nők szoktak a hormonok miatt. Ha ezt nem veszik egyesek észre, hogy ez mennyire taszító, hát az ő bajuk. Nem nőkkel akarnak járni a nők. Meg lehet sértődni. Ha ezen is megsértődtök, vagy még csak komolyan se veszitek egy nő véleményét, az megint csak engem igazol :)

Akinek meg nem inge...


Másrészt mindenki olyan párt kap akit megérdemel. Ez nagyon igaz. Ha nem találsz párt, akkor magadban keresd a hibát és ne a nőkben.


A 2. link amit bemásoltál... Nevetséges! :DD Az a baja, hogy divatállatot tart, meg olvassa a horoszkópját?? Ráadásul mintha ez mai dolog lenne! Még a dédim is olvasta a horoszkópját, meg érdekelte az ezotéria, de a férjét ez soha nem zavarta, inkább még viccelődött is! És bizony elég sok párkapcsolatban látom ezt. Pedig én pont nem hiszek ebben, de én se akadnék ki, ha a pasimat érdekelné... Max viccelődnék vele :D Meg az is baj, hogy szereti a házikedvencét?

Meg baja van a szépítkezéssel is... Ez se mai!! :D már ősidők óta festik magukat a nők, sőt még a férfiak is régen. És hülyeség, hogy minden lány mű. Na meg a ruházkodás! :D elmondom neked, hogyha csinosan vagyok felöltözve (szoknya-nem mini!, divatos felső stb, ékszerek) akkor azonnal megbámulnak a férfiak és közelednek is felém, ellenben ha farmer és zárt felsőt veszek fel, észre se vesznek(legyen az a pasi jóképű vagy csúnyácskább). És talán én vagyok ehhez tehetségtelen, de nem tudom megállapítani egy férfi ruházatából, hogy ő most pénzes e vagy sem, nem látok különbséget kínai és pláza-cucc között. Alapból nem is ezt szoktam nézni, mondjuk bevallom a mostani tini fiú divat eléggé taszít, sajnos több huszonévesen is ezt látom. VIsszatérve a mű dolgokra. Nagyon gáz, hogy a műmellet is ideteszik, ugyanis sokan nem is tudják mi van mögötte. Nem a celebekre kell gondolni, hanem azokra a lányokra, akiket gúnyoltak iskolában a mellük miatt (lehet azért mert kicsi, vagy mert jelentős asszimetriája van, esetleg betegség miatt alapból műtötték és korrekciós műtét javasolt!) Tanulmány miatt több ilyen lányt megismertem és mind pszichésen nem tudta elfogadni magát csak a műtét után - ráadásul a műtét után se lettek r-bancok, ahogy felállítanak róluk egy kitalált képet. "Mindamellett az alapműveltség is hiányzott belőlük. Számolás, beszéd, viselkedés… Legtöbbjük az iskolapad óta nem olvasott el egyetlen egy könyvet sem, interneten szocializálódik, és emiatt a szókincse erősen szűkös, egy többszörösen összetett mondatot pedig már meg sem tud érteni. " - ezt meg kétlem! biztos vannak ilyen lányok, de ugyanígy pasik is vannak, de nem olyan sok, amit állítanak. Hát még ha pasik szájából hallom ezt a köszcsi puszcsi szavakat, szerintem gázabb, mintha lány szájából hangzana el. A karrierista nőkről amit írt... Ugyanez mondható el a karrierista férfiakról! Az ilyen férfiakról mesélhetnék is mekkora taplók. Egyébként nekem is vannak céljaim az életben, én is szeretnék karriert, de párkapcsolatot is és nem vagyok érzelmileg halott. :/ Az utolsó kettővel nagyjából egyetértek. De azért én is néha elmegyek bulizni, mégse iszom le magam és nem is egyéjszakást keresek(távol áll tőlem), szóval nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel!

Csak megemlíteném, hogy a nők is tudnának ilyen 7 ok, hogy miért nincs pasim szöveget írni. Ott is lennének vicces dolgok :D Egyik oknak kiemelném, hogy nőiesednek a férfiak.


Elnézést a hosszú szövegért, köszönöm, ha valaki végig olvassa és nem fújja le az egészet! :)

2013. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:

Igen ez így is van,viszont nem mindegy hogy miért!

Sok nő most egyből azt gondolja,hogy azért mert a férfiak többet piálnak+dohányoznak,ami igaz is,de nemcsak ennyi a történet.

A férfiak végzik(még mindig)a kemény fizikai munkákat és mennek benne tönkre.

A férfiak teremtik meg(még mindig)a családjuk számára az anyagiakat,lakást stb,ez többségében még mindig így van.

A férfiak teszik meg (még mindig)a szívességeket ,segítséget a nőknek,hogy a nőknek jobb legyen.

Vagyis ha a számokat nézem ,akkor még mindig a férfiak vállalják be az "áldozat" szerepet,ugyanis ők pusztulnak többen,és a nők nyugodtan elhihetik,hogy ez többségében NEM a cigi+pia+drogok miatt van.


Cáfolja meg valaki,ha tudja!

2013. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!