Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok manapság a magányos lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok manapság a magányos lány? (aki szeretne párra lelni de valamiért nem jön össze a dolog)

Figyelt kérdés
a 18-35 éves korosztályra gondolok.
2013. nov. 25. 11:21
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

a nők baja alapvetően más mint a miénk. nekik az a gondjuk, hogy NEM A MEGFELELŐ (értsd, jóképű, számukra tetsző) JÖN.


ezért nem tudom sajnálni az egyedül maradó nőket. náluk is van próbálkozás, de elhajtják az ürgéket, mert nem szőke hercegek.


kb mint mikor megkérdezel 1 munkanélkülit, h miért nincs állása, s azt feleli, h elege van abból, hogy hetente becsönget hozzá (mindig más) valaki allásajánlattal, de neki nem kell 80 nettós állás.....

2014. febr. 25. 08:26
 52/60 anonim ***** válasza:
Igy van tényleg így van ahogy utolsó írja. Bár a munkát nem venném egy kalap alá a párkereséssel. A munka kötelező, szükséges a megélhetéshez ezért én 50-ért is elmegyek wc-t pucolni. Viszont olyan párra nincs szükségem aki nem felel meg nekem. Én elsősorban nem külsőre határozok. Igyekszem jobban megismerni az embert magát és sokszor van, hogy sírva menekülök olyan gáz az egész. Olyan is volt aki nagyon kedves volt meg minden, de egyszerűen taszított külsőre. Nem esett jól ránéznem. Vele megintcsak nem fogok összejönni mert nem vagyok kapcsolatfüggő. Nem hiszem, hogy össze kéne jönnöm olyannal aki nem tetszik vagy éppenséggel nem bírom a személyiségét csak, hogy ne legyek egyedül!
2014. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

Aki pedig megfelelne és bele is tudnék szeretni (ami nálam fontos szempont) az másnak is kell és pont nem engem választ. Ennyi.

Ha emiatt örökre egyedül maradok akkor sem fogok összejönni olyan emberrel akit egy porcikám se kíván csak hogy legyen végre valakim. Barátként nagyon szivesen de azt nem akarnak, csak addig a barátaim amig ki nem derül, hogy nem akarok semmit. Amíg reménykedett, hogy lehet valami addig "barát". Kezdem azt hinni, hogy tényleg nem létezik barátság ellenkező neműek közt. Valaki mindig többet akar.

2014. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

"Valaki mindig többet akar"


igaz !

2014. febr. 25. 09:47
 55/60 anonim ***** válasza:

Sok a magányos fiú is mint pl én. Esténként rossz egyedül az ágyba feküdni jó lenne, ha valakit átölelhetnék :(


Ha valaki szeretne velem ismerkedni, akkor írjon egy privát üzenetet nekem. Szolnok megyében lakom, 25 éves fiú vagyok.

2014. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Kedves aqer!


Először is a kérdésre válaszolnék. Az én környezetemben ebben a korosztályban több, mint a lányok fele egyedülálló, pedig szeretne párt.


Az eddigi kis itt zajló csevejről pedig... Te komolyan FÉL ÉVE ezen nyekeregsz? Komolyan hónapok óta azon vergődsz, hogy a nők mennyire szemetek, hogy nem állnak bárkivel össze? Komolyan? Látod, ezért nem kellesz/kelletek senkinek. Én évek(!) óta keresek párt, de ilyenekkel mint ti, akkor sem lennék. SENKINEK nincs szüksége egy olyan emberre, aki mindig csak másban keresi a hibát, teóriákat gyárt, hogy másnak miért könnyebb... Tudod ki kategorizálja az embereket? TE!

És mégis mikor álmodtad azt, hogy minden lányért sorban állnak a férfiak? Ez csak a ti agyszüleményetek...

Amúgy meg ha egy nő bárkivel összeáll, az a baj, mert a féreg hogy mer mással lenni, mikor ti mennyivel jobbak vagytok... (ilyen gondolkodással meg egyébként a legalja)

2014. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

előzőnek:


"És mégis mikor álmodtad azt, hogy minden lányért sorban állnak a férfiak? Ez csak a ti agyszüleményetek... "



akkor "álmodtam" amikor a nők ezt mondták. többször, és többen is. sőt. az ő bajuk, az állandóan közeledő férfiak (nekik nem tetsző) hadának elhessegetése. (sokat hallottam már nők szájából, h a férfiak 80%-a hulladék)


tények: (mert nem hablatyolok, tényekről írok)


1 - társkeresőn nem ritka a napi 50 levél. ok, vannak gáz levelek is, de 50 az 50 és nem havonta 2.


2 - szórakozóhelyeken, többször is van próbálkozás 1 éjszaka alatt... (nem ugyanaz az ürge többször)


3 - itt a gyk-n is kérdeztem, h van-e olyan, h 1 nőnél fél évig senki nem próbálkozik. tudod mi volt a válasz? h nincs. max 1-2 hétig semmi. de fél év alatt minimum 5-6 közeledés megtörténik.


akárhogy nézzük, a nők az oka a férfiak magányának, és a sajátjukénak is. (ahogy mondani szoktam: első körben minket szivatnak meg, másodikban saját magukat. mert mindig a nő választ. övé tehát a magány "sara" is.)


mert nem hiszem, h 80%-unk hulladék.


voltak nők akik nyíltan bevalloták,h kezdetben még kedvesen, rendesen utasították el a nekik nem tetszőket (80%?) de belefásulva az állandó (!) - gyakori - közeledésekbe, már durván küldik el a próbálkozó delikvenseket.

ezzel összefüggésben, rányomulnak (!!) a jóképűekre...


szóval akkor kedves előző hsz-es meghazudtolod nőtarsaidat is?

engem nyugodtam lehülyézhetsz....

2014. jún. 3. 10:30
 58/60 anonim ***** válasza:

"1 - társkeresőn nem ritka a napi 50 levél. ok, vannak gáz levelek is, de 50 az 50 és nem havonta 2.


2 - szórakozóhelyeken, többször is van próbálkozás 1 éjszaka alatt... (nem ugyanaz az ürge többször)


3 - itt a gyk-n is kérdeztem, h van-e olyan, h 1 nőnél fél évig senki nem próbálkozik. tudod mi volt a válasz? h nincs. max 1-2 hétig semmi. de fél év alatt minimum 5-6 közeledés megtörténik.

"


1 - Szeretnél Te is 50 olyan levelet kapni, aminek 70%-a sablon, minden nőneműnek elküldik "hátha" alapon (gondolom te is szereted az ilyen személytelen dolgokat), 20%-ban nyíltan szexuális ajánlat, a maradék meg vagy tényleg olyan, amilyennek vallja magát vagy az első találkozásnál derül ki, hogy a fele se igaz amit magáról állít?


2 - Többször, persze, csak 90%-ban egyéjszakás ismerettséget szeretnének...


3 - Na, itt vagyok én, évente fél próbálkozóval, akikkel már a koruk alapján sem tudok semmit se kezdeni.


"voltak nők akik nyíltan bevalloták,h kezdetben még kedvesen, rendesen utasították el a nekik nem tetszőket (80%?) de belefásulva az állandó (!) - gyakori - közeledésekbe, már durván küldik el a próbálkozó delikvenseket.

ezzel összefüggésben, rányomulnak (!!) a jóképűekre..."


Egyrészt aki értetlen, az nyilván nem ért a szép szóból, másrészt manapság a fiúk MINDENT személyes sértésnek vesznek, mindent mögéképzelnek. Ha azt mondja neki egy nő, hogy "bocs, nem vagy az esetem", akkor egyből átkonvertálják arra, "hogy egy ronda féreg vagy, takarodj". Gondolom te is...


Amúgy én meg azt kérdeztem meg itt egyszer, hogy a pasik milyen gyakran szoktak kezdeményezni, lépnek-e ha tetszik nekik egy lány. 90%-ban NEM volt a válasz. Akkor kit küldenének el ezek a szemét, felszínes, válogatós nők? Kik állnának sorban? Hogy szólítaná le őket félév alatt minimum 5-6 férfi? Vagy akkor meghazudtolták férfitársaikat?

2014. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

27-es vagyok.

A kérdezőnek továbbra is igazat adok.

Továbbra is ajánlom a :

[link]


[link]


weboldalakat.


A kialakult helyzet,főként a nyugati országokra jellemző.

Nem véletlenül találták ki anno a házasság intézményét,mert már akkor is tudták,hogy a nőket "meg kell kötni" házasságkötéssel,mert ha elmúlnak az érzelmek,utána jönnek a kifogások...Túl nagy az egyenjogúság,és ennek az lesz az eredménye,hogy továbbra is a nők kényük-kedvük szerint válogathatnak,majd panaszkodhatnak.Tulajdonképpen az az ő bajuk,hogy nem azt a férfit kapják meg akit ők szeretnének(elképzeltek),így inkább maradnak gőgösen egyedül,minthogy a (kibszott)nagy női büszkeségüket lejjebb adnák egy kicsivel és leszállnának végre a földre.


Itt az igazság:

Még ugyanaz a férfi(aki elvileg tetszik a nőnek)egy kicsit más időben,egy kicsit más szituációban,szóval még ugyanaz a férfi sem válik a nő ideális párjává,ha változnak az idők és a körülmények.

SZÓVAL TEHÁT A NŐK NEM AZ IDEÁLIS PÁRJUKAT KERESIK,HANEM AZ IDEÁLIS SZITUÁCIÓT A PÁRJUK KIVÁLASZTÁSÁRA.

EBBŐL EGYÉRTELMŰEN KIKÖVETKEZTETHETŐ,HOGY A NŐK ÖNZŐBBEK A FÉRFIAKNÁL,TEHÁT VÁLOGATNAK.


Sokaknak nem mondok ezzel újat,csak mutatok a nőknek egy ujjat.

Vagy ,ha nem tetszik ,akkor szopogassátok a svájci bocis Milka lila tehenet,de az csak a nyelveteket fogja megédesíteni,de az életeteket nem.

2014. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Ajánlom mindenki figyelmébe,ezt egy nő írta még 2002-ben:


[link]


2002.10.18 19:18

Kedves Lányok!


Köszönöm a válaszokat, hasonlóan gondolkodom én is, bár én biztosabb vagyok benne, hogy mi nagyon szerencsések vagyunk, hogy pont jó kor, jó idõben voltunk ott, ahol a társunkkal találkoztunk és felmértük, hogy egy kapcsolat áldozattal jár pl. hûség, felelõsség, önzetlenség és szerencsére érettek voltunk, így nem találtuk ezt mégsem olyan nagy áldozatnak.Kép


Több férfiú ismerõsöm van, aki szívesen megismerkedne egy rendes lánnyal, de sajnos a lányoknak nem kell egy hétköznapi, rendes, normális fiú. Verseket ír, romantikusan elérzékenyül, virágot vesz...stb. A lányoknak, a hazudozó, önzõ pasi tetszik, mégha be is csapják õket, akkor sem választják a biztonságot adó normális fiút. Miért???


Lány ismerõseim pedig rózsaszín felhõs, tini lány felfogásuk van a házasságról, a szexrõl, egyáltalán egy kapcsolatról. Így persze egy férfi sem felel meg nekik. Hol találunk olyan pasit, aki egyszerre lehengerlõ, figyelmes az ágyban, munkája mellett marad elég energiája a családra, egy kis romantikára, de persze megértõ, meghallgat, támaszkodhatunk rá,nincs káros szenvedélye, van kocsija, lakása, rendes anyjaKép...?


Szerencsére sikerült pár barátnõmet ráébresztenem, hogy azt a szerelmet, azt az érzést, amit valaha 16 évesen éreztek ne keressék 30-hoz közel, hiszen, sajnos megöregdve, több tapasztalattal, már az ember nem tudja annyira isteniteni a párját. Csak az a baj, hogy így eleve csalódottan kezdenek bele bármilyen kapcsolatba, mert tudja, hogy azt sosem kaphatja meg, amit 16 évesen. Így marad a szexpartneres kapcsolat, ami egy idõ után eléggé kiábrándító, majd idegesítõ és rájön, hogy egyedül sokkal egyszerûbb az élet.

Legnagyobb veszélynek azt találom, ha fiatalok egyedül élnek sok éven át, mert így teljesen elszoknak az alkalmazkodástól és így tényleg képtelenek lesznek egy hosszútávú kapcsolatra.


A másik problémám az, hogy egy idõ után nem lehet beszélgetni egyedülálló barátnõimmel, mert szinte minden megmozdulásomra fölényességet éreznek ki és megsértõdnek.

Ha pedig végre megismerkednek egy fiúval és egy ideje mûködik a kapcsolat, teljesen eltávolodunk egymástól, mert annyira megváltoztatja a kapcsolat és hogy egykori énjére ne is emlékezzen, inkább kerüli a társaságomat, nehogy egy mondatom miatt eszébe jusson, hogy õ problémásabb eset volt.


Na befejezem. Remélem nem sértõdnek meg a szinglik, nem bántani akartam õket, hanem csak megérteni és segíteni.


Üdv: zsu

2014. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!