Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok manapság a magányos lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok manapság a magányos lány? (aki szeretne párra lelni de valamiért nem jön össze a dolog)

Figyelt kérdés
a 18-35 éves korosztályra gondolok.
2013. nov. 25. 11:21
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

29-es.

Nem hiszem el,hogy nőként nem látod logikusan és értelmesen a dolgokat.

Nézz már körül,ha kimész az utcára,vagy megkérdezel random embereket férfiak és nők közül,kiknek lesz nagyságrendekkel több válasza az hogy van kapcsolatuk? Teljesen egyértelmű,ezt nem kell itt bizonygatni ezek kész tények.És nézd meg kiknek vannak gondjai a pártalálásban sokkal nagyobb mértékben? egyértelműen a férfiaknak,nézd meg egy lánynak mennyien udvarolnak és csak könnyen válogat közülük.Míg a férfiak között nézz körül,már annak is örülnek sokan ha valamelyik lány egyáltalán szóba áll velük,és itt most nem a legrondább srácokra gondolok.

Reálisan lásd át a dolgokat,és csak valóban nézz körbe én azt ajánlom,vagy kérdezz meg véletlenszerűen embereket,akkor is ezt fogod látni. :)

2013. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:

a nőknek igenis könnyebb a "dolguk" a párkeresében: nekik csak válogatni kell a közeledők közül. óriási a helyzeti előnyük. a férfiak próbálkoznak, a nők válogatnak. ez a lényeg tömören.


kb mintha naponta, legalábbis hetente becsöngetne hozzájuk valaki 1 állás ajánlattal. nem kell keresniük, csak válogatni....


a "bajuk" a(z)- eszement - válogatás. nyavajognak, h nem jön (nincs) jóképű férfi (és még felsorolnak ez mellett kismillió más vágyat, igényt amik ráadásul ellentétben is vannak egymással). meg h a magyar pasik 80%-a hulladék (sic!) ezt több nőtől is hallottam. ez kiket minősít?


ezért magányosak a nők, és növekszik a számuk. csak sajnos mi is szívunk miattuk.

2013. dec. 9. 12:43
 33/60 anonim ***** válasza:
72%

31-es! Reálisan látom át a dolgokat! Személyes tapasztalatom is van! Méghogy örül, hogy hozzászól egy lány? Na ne viccelj! 25 kg-val voltam több és egy 160 cmes srác megtudta, hogy odáig vagyok érte (a személyiségét imádtam meg), aztán meg elküldött a fenébe, kiröhögött stb. És még kaptam hasonlókat végig 6 éven keresztül, mégcsak nem is jópasiktól. Azt vettem észre, hogy a csúnyácskábbak jobban dobálóznak az ilyen szavakkal, mint a jóképűek/szépek. Ráadásul egyetemen is ezt vettem észre (ami elég szomorú). Aztán miután lefogytam hirtelen egy csomó pasi odáig lett értem. Ezek után nehogy azt merd mondani, hogy a nők felszínesebbek mint a férfiak, mert nem igaz! Másik kérdésnél is leírtam, hogy mennyi mindent átéltem kövér lányként, a barátnőim szintúgy. Egyetlen egy pasi se próbálkozott nálunk, pedig arcra nem voltunk rondák.


És még azt is elmondom, hogy nagyon sok szép lányt ismerek, akik jóval lejjebb adták a lécet. Nemrég megismertem egy nagyon szép szőke lányt, a pasija ugyanakkora mint ő (168-170 cm lehet) a lány most nyert felvételt az egyetemre, de már van egy diplomája, emellett pénzes is, a pasija 25, de még nem végezte el az egyetemet és átlagos anyagi helyzetű. Egy szolis cicababát is ismerek, akire egy ismeretlen biztos azt mondaná, hogy r-banc. Közben meg menyasszonya egy sovány, egybeszemöldökű srácnak. Itt megint csak a lány a gazdag.

Nagyon is reálisan látom a helyzetet!

Egyébként hülyeség megint azt felhozni,hogy a férfiak miért halnak meg előbb. Igen, sokkal több van közöttük, akik károsszenvedéllyel élnek, de emellett még elmondanám, hogy a női szervezet sokkal ellenállóbb, valamint úgy vélik, hogy a férfihormonok, több betegséget is előhozhatnak. Ha a nők több nehézmunkát végeznének, lehet a nők haláloznának el hamarabb, de azért mivel ők sokkal gyengébb fizikumúak. És alapból lehetett tanulni iskolában, hogy az X kromoszóma erősebb. Egy csomó betegség öröklődik az Y kromoszómán. Ha valaki arra fogja, hogy a nők miatt van, hát az megint csak maga alatt vágja a fát. Akkor a megoldás, hogy ne keress magadnak nőt és a helyzet megoldva.


És köszönöm, hogy megint nem vettétek észre, pedig próbáltam kiemelni. "mindkét nemnek vannak rossz oldalai, nehézségei, de egyik nemnek se könnyebb a másiknál! " Lehet, hogy a férfiaknak nehezebb a párkeresés, de a nőknek meg nehezebb más! Írhatnék egy csomó közhelyet, hogy a nőknek mit kell átélni, de akkor le lennék szólva, hogy ez már lejárt szöveg, de ugyanúgy az is közhelyes lejárt szöveg, hogy a férfiaknak milyen rossz.

2013. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

"....hogy mennyi mindent átéltem kövér lányként, a barátnőim szintúgy."



akkor remélem áterzed a helyzetünk (nem jóképű fiúk szituját)

2013. dec. 9. 13:01
 35/60 anonim ***** válasza:

Igazából nem is értem, hogy miért írok itt. Miért próbálkozzak én itt? Miközben le vagyok nézve?

Nem érzem magam rossznak, soha nem gúnyoltam senkit a külseje miatt és nem is nagyon ítélkeztem. Láttam már kopasz kigyúrt pasit, aki kedves, romantikus; láttam már szolis, műhajas, műkörmös lányt, 20 centis sarokkal, aki segített a bőröndömet cipelni, miközben nem is ismert; láttam már szakadt ruhás férfit, barátnőm pénzt adott neki :D aztán kiderült, hogy valami hídépítőcég tervezője (kicsit égő volt); valamint tudok olyan pasiról, akiről azt hittem, hogy ismerem, akinek imádtam a személyiségét,egy csomó msnezés után, aztán lerondázott mindenki előtt(gondolom ciki voltam neki)


Szóval megtanultam nem ítélkezni külsőből, de olykor személyiségből is. Engem is sokan félreismertek és azóta ők is máshogy gondolják ezt. Ezt azért írtam le, mert nem törvényszerű, hogyha valaki ronda, akkor normális is. És az sem, hogyha valaki szép nem lehet okos vagy kedves, vagy mind2. Alapból erre alapozzátok az egészet. Hogy mert "a nők a képességeik ellenére válogatnak". Ez gusztustalan mondat. Ilyen gondolkodású pasi lehánynék, ha tudnék :D Ez az akárki felszínesnek nevezi a nőket, miközben ezzel a mondattal ő maga sokkal felszínesebb!



Kérdező! Valamilyen szinten megértem és sajnálom azokat, akik normálisan próbálkoznak, de mindig visszautasítják őket. De csak azokat tudom megérteni, akik nem a nőket szidják ezért. Mint írtam, én is kaptam visszautasítást és nem hibáztattam érte az összes pasit(magamban kerestem a hibát és tettem érte!).

Valamint a pasi akinél bepróbálkoztam, ő se nézett ki valami jól és alacsonyabb is mint én pár cmel, ennek ellenére visszautasított. Nem azért gondolom őt szemétnek, mert visszautasított, hanem azért mert AHOGY visszautasított és ahogy átvert! De nem gondolom ebből az esetből, hogy minden pasi ilyen! Mert akár azt is tehetném, de akkor felszínes lennék.

És azokat sem tudom megérteni, akiket visszautasítottak a szép lányok és elkezdték magukat sajnálni, hogy senkinek se kellenek, miközben mi a barátnőimmel mindig ott álltunk és egyik se jött volna oda hozzánk, mert mi a szemükben csúnyák voltunk és nem is léteztünk.

Azt hiszitek, hogy csak a lányok szemetek? Mert bizony, nagyon sok csúnya pasi van, aki csak szép lányokhoz megy oda, és a rondákat elküldi a fenébe! (és itt se az a bajom a csúnya srácokkal, hogy nekik is a szépek kellenek, hanem az, hogy szemetek a csúnyácskábbakkal)

Szóval, ami miatt itt panaszkodnak sokan, ugyanez van a nőknél! Csak máshogy valósul meg, de a végeredmény ugyanaz! Hidd el!

2013. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Az ide irogatok 99% lelkisérült,a maradék 1%-nak meg mentális zavara van..A valóságba nem tudnál velük 2 szónál többet váltani..
2013. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:

33-as.

31-es vagyok.

Szóval akkor úgy mondom neked,hogy én személy szerint örülnék neki,ha bárki is bármelyik lány akár csak szóba is állna velem,de még ha senkije nincs is a lánynak,akkor sem áll szóba velem inkább marad egyedül csöndben.Pedig mindenkihez normálisan állok hozzá,úgy is beszélek vele.Szóval még azt sem mondhatja senki,hogy emiatt lenne ez.

Én sem ítélkezem csak így külsőre,pontosan ezt próbáltam elmagyarázni,és képzeld el én már annyiszor magamba néztem és változtattam is jó irányba a dolgokon,amiken tudtam.Azonban ez sem hozott látható eredményt,pedig véleményem szerint minden megtettem azért,hogy másképpen lássanak engem és szimpatikusabb legyek a szemekben.Azonban vannak genetikai dolgok,azokon viszont nem tudok változtatni,az egy adottság amivel nem tudok sok mindent kezdeni,és a legtöbben ezért utasítanak el,az arcom aránytalansága miatt,meg a vékony testalkatom miatt,amin bizony nem tudok változtatni,még gyúrással sem,és semmi ilyennel,mindent megpróbáltam már érte.

A lehetőségeimhez képest én úgy érzem,mindent megtettem mégsem lett eredménye,ezért is vagyok problémában ezzel,de már kezdek lassan beleunni az egészbe,mert nincs értelme törni magam érte,ha úgyis csak a szart kapom az arcomba vissza,és egy db pozitívumot nem kapok vissza,vagy legalább egy mondaná azt hogy na jó,akkor próbáljuk meg és lesz ami lesz.Még az se lenne gond,ha megpróbálnánk és nem lenne belőle semmi,de legalább megpróbálta.És itt van a hangsúly a hozzáálláson,ha legalább egy picit megismerne akkor lenne egy képe rólam,és ha utána nem tetszik neki a dolog,akkor én is sokkal nyugodtabban és jobb kedvvel mennék haza még akkor is,ha nem is sikerült,mert legalább adott egy esélyt a dolognak és nem csak eldobott mint egy szemetet a kukába.

2013. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

ma 15:42

Szerinted akkor miért hangoztatják a lányok állandóan hogy: "Csak önmagadat add" ? (de ha meg önmagadat adod akkorsem vagy jó) ez lehetne az év kérdése..:)

2013. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:

"Csak önmagadat add"


ez hablaty. ha nem vonzódik hozzád, hiában adod azt "amihez nem vonzódik", nem kellesz neki.

2013. dec. 9. 17:25
 40/60 A kérdező kommentje:
37-es. maximálisan egyetértek veled, igaz semmire nem mész vele...
2013. dec. 9. 18:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!