Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért csak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csak az olyan lányok kellenek nektek, /miért csak az olyan lányokat veszitek észre, akik tisztára divatosak, meg a legfontosabb a bulizás, minnél több pasi rajongja körbe az egy szem csajt?

Figyelt kérdés
..mit tegyek én, aki szeretne barátot, de mindenki csak az okos csajt látja bennem, pedig van stílusom és szerintem aranyos, jófej vagyok, nem akarok önzőnek tűnni, hiszen nem vagyok az. Olyan szomorú vagyok, amikor látom, hogy szinte minden lánynak van barátja, és lehet, hogy csak szórakoznak szegény pasikkal...bár ezt nem tudom pontosan és ez amúgy is már más téma.
2009. nov. 20. 18:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, Jányom?
2009. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs önbizalmad. Felsoroltál pár jó tulajdonságot, de azt miért nem írtad, hogy szép is vagy? Vagy félsz kimondani, vagy nem hiszed el, és azért mert nincs önbizalmad
2009. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
more ne várjál a semmire old meg
2009. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Na ez azért nem teljesen igaz,de egy buliban könnyebb észrevenni egy olyan lányt aki ott van.Az már más kérdés,hogy kinek mijön be de erre is elmondható,hogy sokaknak úgyanaz.Én mindenképp olyan csajt probálok felszedni aki bejön a haverok véleménye nem befolyásol.

Járj bulizni a stilusod meg majd bejön valakinek.

2009. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

a nagy részünk nem tud udvarolni. Csajozik a nagy részünk. Avagy a golf párkapcsolati változata (lukra játszik).


Nekem most egyetemen egy tök ugyanilyen csaj tetszett meg. A száma régóta megvan, ma hívtam találkoztunk volna, de lemondta. Másodszor. Néhányszor találkoztunk, de félénknek tűnik...


ezt csak azért írtam le, hogy "tanulj" belőle. Ne legyél zárkózott, és alakíts ki egy bulikon kívüli társaságot. Azon keresztül majdcsak összeszedsz vkit.

2009. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azt, hogy valaki kedves és jófej, első látásra nem lehet megállapítani. Lehet bizonygatni, hogy a "belső a fontos", ha valakire ránéznek, először úgyis csak a külsejét látják, és nem úgy gondolkodnak, hogy "nem valami szép, de biztos kedves, ezért inkább nála próbálkozok, nem annál a kis dögösnél", hanem egyértelműen a szebbet választják aki a legtöbb esetben egy fokkal sem jobb a másiknál, miután lemosta magáról a fél tonna sminket. Elvégre kit érdekel hogy mitől jó nő, a lényeg az hogy jó.

Lehet hogy két szót sem tudnak majd egymással váltani, de villogni lehet vele, és a pasi is magabiztosabb lesz attól,hogy felcsípett egy menő lányt.


De mivel már volt barátod, nem hiszem hogy a külsőddel lenne gond. Legyél egy kicsit türelmesebb. Vagy te is azt szeretnéd, ha húsz fiú ostromoljon minden nap? :D Ha már egy volt,lesz másik is, nyugi :) Avagy az első részt ne vedd magadra, ott a saját helyzetemet írtam le, jól esett egy kis rinyálás, no :D L/17


Ja és még valami: Azokat "a szegény fiúkat" meg nem kell sajnálni, nekik is ugyan olyan játék az egész,mint a női félnek(legtöbb esetben). Szerintem ez annyira nem nagy gond, inkább most éljék ki magukat,mint 30 évesen.

2009. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát most te nem félsz a komoly kapcsolattól? Én igen. Sokkal jobb egy könnyed vicces beszélgetés bármiről mint egy vérkomoly nővel a gyereknevelésről. Vá azoktól fóbiám van és menekülök tőlük. Énrám ne sózzák a gyerekeiket.
2009. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"ha húsz fiú ostromoljon minden nap"

ha helyett "hogy",mielőtt még valaki belekötne :P

2009. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

Köszönöm az eddigi válaszolóknak.

2009. nov. 21. 16:57
 20/21 anonim ***** válasza:
linkelj magadról képet énmegmondom a frankót
2009. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!