Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért csak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csak az olyan lányok kellenek nektek, /miért csak az olyan lányokat veszitek észre, akik tisztára divatosak, meg a legfontosabb a bulizás, minnél több pasi rajongja körbe az egy szem csajt?

Figyelt kérdés
..mit tegyek én, aki szeretne barátot, de mindenki csak az okos csajt látja bennem, pedig van stílusom és szerintem aranyos, jófej vagyok, nem akarok önzőnek tűnni, hiszen nem vagyok az. Olyan szomorú vagyok, amikor látom, hogy szinte minden lánynak van barátja, és lehet, hogy csak szórakoznak szegény pasikkal...bár ezt nem tudom pontosan és ez amúgy is már más téma.
2009. nov. 20. 18:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
csatlakozok az előzőhöz. Ha mered vállalni a hibáidat, akkor írunk szívesen jót/kritikát egyaránt :)
2009. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!