Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két keresztény meleg fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két keresztény meleg fiú között lehet több mint barátság?

Figyelt kérdés
Nem szexre gondolok, hanem arra, hogy az együttjárás még belefér-e szerintetek. Az a helyzet, hogy nagyon tetszünk egymásnak, csak nem tudom, hogy most mi legyen. Főként keresztények válaszát várom. Köszi. :)

2013. nov. 30. 04:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 xtazin ***** válasza:
68%
A 21. században ennyire fontos még mindig a vallás? Ez most komolyan döntő tényező? Ha tényleg bejön neked és mind a ketten melegek vagytok akkor mégis mi tart vissza?
2013. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé fontos a vallás, igen. Másrészt katolikusok vagyunk mind a ketten. És valóban arra gondoltam, hogy sosem feküdnénk le. Kivéve, ha változik a pápa hozzáállása a dologhoz. :)
2013. nov. 30. 13:43
 13/69 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pápa azt mondja, hogy ugorj kútba, akkor kútba ugrassz?

Mondjuk érthető, ha valaki törekszik arra, hogy a világképe egységes maradjon.

Egyébként nem akarlak rábeszélni semmire. Az is nagyon szép, ha erős érzelmi kötődés van köztetek, társak vagytok. Nem a szexelés az egyetlen út.

2013. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
Nem ugranék a kútba. :)
2013. nov. 30. 13:54
 15/69 My Conserve ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagyok hívő, de úgy hallottam, van egy közösség kifejezetten a meleg keresztények részére:

www.otkenyer.hu


Őket megkérdezheted, mi a katolikusok, reformátusok, protestánsok, stb. irányzatok véleménye.


Szerintem amúgy az együttjárás belefér, ha ez nektek elég. De készülj fel rá, hogy mindenki azt fogja gondolni, hogy dugtok is. Amikor pedig kiderül, hogy nem, akkor mindenki azt fogja mondani, hogy irtó cukik vagytok. Ez az első öt alkalom után már marhára idegesítő lesz, ezért légy türelmes :D

2013. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
80%
Az Öt Kenyér már megszűnt 2006 végén.
2013. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem csak átnevezték: [link]
2013. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:

Ismertem az öt kenyeret, és a mozaik közösségről is hallottam már. De kifejezetten személyes véleményekre voltam kíváncsi. :)


Minél többre. :)

2013. dec. 1. 01:50
 19/69 Béla211 ***** válasza:
100%
Ha a másik fiú is Így gondolja mint te akkor Még jól is elsülhet a dolog.De szerintem ezt vele kéne jól átbeszélned ,hogy ő erről mit gondol. Meg ,hogy ő mennyire vágyik a sexre. Mert lehet ,hogy ő is ezt tartja helyesnek csak a vágy benne sokkal nagyobb. Ezt csak azért írom ,hogy nehogy nagyot koppanj és utána a két szék közé ess.Azért szerintem még hívő meleg srác között is nehéz olyat találni aki úgy gondolkodik mint te.
2013. dec. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:

Már beszéltem Vele ilyen dolgokról. Vágyik a szexuális kapcsolatra (én is) viszont Ő is fél attól, hogy ez esetleg bűn. Igaz, ő azt mondja, hogy 80%-ig biztos benne, hogy nem lenne bűn, ha a házasság után történne.


Szerinte Isten egy monogám meleg kapcsolatban nem ellenzi a szexuális viszonyt. Szerintem igen. Ebben van kis vita köztünk. De mondta, hogy ha nem fekszünk le egymással, az sem gond, szal, megérti mit érzek, és részben ő is azt érzi.


Bocsi ha kicsit össze-vissza lett. :)

2013. dec. 1. 04:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!