Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két keresztény meleg fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két keresztény meleg fiú között lehet több mint barátság?

Figyelt kérdés
Nem szexre gondolok, hanem arra, hogy az együttjárás még belefér-e szerintetek. Az a helyzet, hogy nagyon tetszünk egymásnak, csak nem tudom, hogy most mi legyen. Főként keresztények válaszát várom. Köszi. :)

2013. nov. 30. 04:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
52%
előző, tehát szerinted a melegeket meg kell ölni Mózes zsidó törvényei szerint? mert ha igen, neked közöd sincs a kereszténységhez.
2014. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék hogy alakultak náluk a dolgok.


Remélem mindketten jól vannak.

2014. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim válasza:
Persze. Még akár bu*ik is lehetnek.
2014. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

A "kereszténynek" két fajtája van: aki próbálja komolyan is venni a hitét és aki nem.

Ha komolyan veszed, akkor nem lehet. Nem azt mondom, hogy meg kell változni egyik napról a másikra, de ilyen nem lehet akkor.

2014. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:

Kedves 54-es!


De szeretem Őt!


Akkor tehát minket boldogtalanságra teremtett az Isten? És magányra?


""És monda az Úr Isten: Nem jó az embernek egyedül lenni..."


"Mert csak én tudom, mi a tervem veletek - így szól az Úr -: békességet és nem romlást tervezek, és reményteljes jövőt adok nektek."


Megváltozni képtelen vagyok, kb. 7 évig próbálkoztam de semmi. Abszolút semmi. Zéró változás.

2014. aug. 2. 23:15
 56/69 anonim ***** válasza:
A "keresztény" és a "meleg" fogalmak számomra kissé paradokx dolgok. A kereszténység tiltja a homoszexualítást (szodómia). A Döntés rajtatok áll. A vallás tanai szerint együtt sem lehettek...innentől viszont ha együtt vagytok, nyugodtan mehet a szex is.
2014. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
100%

Hát én memondom őszintén, hogy ezen a kérdésen én nevettem sokat. Itt idéztek itt össze meg vissza a Bibliábol. Te szent szilvamag. :O

Én hála jóanyámnak pogány vagyok és sose kívánok hinni. Mert ez egy réges régi mese habbal, mint a népmesék. Valaki kitalálta és mondta szájrol-szájra, voltak akik feljegyezték. De nem értem mit hisztek ti, mikor 2000 éve nem volt csoda.

NA mind1, ti tudjátok ezt...nem hiszem, hogy egy valakinek a felhőkben a minusz fokban a dolga megmondani, hogy te hogyan élj.

Én ezt mondom: "Úgy élj, hogy ne másoknak, csak magadnak felelj meg. Hogy boldog legyél. És szeressenek!" :) Ne egy mesekönyv alapján. Ez olyan mintha én a mesekönyvem alapján élnék, várnám a "szőke hercegemet" :D még írni is vicces. Amugy mit gondoltok ti??? :O

Ha két szerető fél oda meg vissza van egymásért sose fogjátok a másikat megkívánni??? Na erre befizetek! Azt ne mond, ha elmenne a házatokba, a szobába ahol te fetrengsz, elmegy előtted egy alsógatyába nem fog megmerevedni a kisjancsi :D Mert azt nem hiszem. És ha megmerevedik akkor mivan??? Nem is értem amugy. Ha akarod a szexet akkor csináld. Éld az életet. Élvezd minden percét. Mert: "A tegnap történelem, a holnap még rejtelem. De a ma adomány, becsüld a jelent, mert jót jelent" :D Szóval ha szeretitek egymást akkor az érzelmek domináljanak mindennel (csók, szex, ölelés, stb) eggyütt. :) És élvezzétek, szeressétek egymást. Ne mások véleménye legyen a lényeg. Ti legyetek boldogok. Ha néhol esetleg bántó, vagy durva voltam, bocsánat, csak nekem ez zavaros. Nem akartam megbántani senki vallását, de az élet értelmét nem hajíthatod csak ugy el. De mind1.

Bárhogy is döntötök, sok sikert, és sok boldogságot nektek! :)

2014. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Köszönöm a jókívánságokat, de legközelebb ha lehet, ne beszélj ilyen sértő módon a vallásunkról. Én sem mondtam semmi sértőt a tiédről.

2014. aug. 13. 13:41
 59/69 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, ha van egy vallásod, akkor neked kell tudnod, hogy miben hiszel, nem másnak.

Eleve azt se tudod, miben hiszel és hogy ez mennyire határozza vagy nem határozza meg az életedet. Nem tudom, melyik egyházhoz tartozol, de semmit nem tanítottak meg neked arról, hogy mi ez az egész, ha itt kérdezgetsz vadidegen emberektől.

A vallásod alapdolgaival sem vagy tisztában. Ezután mit vársz, hogy más emberek, akik talán nem is hisznek, vagy ők is hisznek valamiben, de ők se tudják, hogy miben, vagy csak irodalomórán találkoztak a Bibliával, de már azt hiszik, jobban tudják, hogy mi a bűn, mi a nem bűn, mint egy 10 éve hívő, mit fognak válaszolni?

A "keresztény" fogalmát is leegyszerűsíted. Ki szerint keresztény? Katolikus? Ortodox? Protestáns? Jehova tanúja? Egyéb? Egyébként teljesen mindegy ez is. A lelkiismereted dolgozik, és akkor is dolgozna, ha nem lennél úgymond vallásos. Valaki azt mondta, hogy állítólag van egy vélemény, mely szerint állítólag van egy nézed, hogy állítólag nem jó, ha melegek szeretik egymást. Ez így nudli. Gondold át, mi a hited, kérj alapos tanácsadást, hogy a vallás/hit mennyire és miben érinti, érintheti a személyes életedet.


Én is egyébként keresztény vagyok és megvan a saját magam nagyon határozott és egyértelmű álláspontja, mert tudom, hogy miben és miért hiszek, de inkább a fentieket írtam le, mint ez utóbbit.

2014. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, a kérdező leírta, hogy katolikus, úgyhogy feleslegesen pörögsz.
2014. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!