Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknak is van az otthoni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is van az otthoni mellett "munkahelyi" kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen valaki, akit nem tudok kiverni a fejemből. Nagyon kívánom, ő is engem. Eddig még csak csókolóztunk, de hamarosan kell egy hely ahol együtt tudunk lenni. Nekem kell ez az izgalom, jobb így dolgozni menni és az otthoni kapcsolatomban is nyugodtabb vagyok. Ti hogy vagytok ezzel?
2013. dec. 8. 14:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
37%
Mindig megmosolyogtat, amikor komolyan veszitek a kölykök átlátszó, buta kérdéseit és indulatosan reagáltok a szándékos provokálásra.
2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Még nem szexeltünk. Csak húzzuk egymást, ás ez az izgalom végre ad valami pluszt. Eddig úgy éreztem magam mint egy idióta. A páromnak nem kell a szex, most meg pláne.
2013. dec. 8. 15:00
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
:-D lehet azért nem tudja neked megadni azt, amire vágysz, mert ő is a saját munkahelyén már megadta másnak...:-D
2013. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem provokáció, érdekel, hogy mások hogy oldják meg a hasonló gondokat. Több kollégámnak van szeretője, nem is gondolnátok.
2013. dec. 8. 15:02
 15/36 A kérdező kommentje:
Dehogy adja meg. Nem is dolgozik, neki az anyaság a rögeszméje. Pedig még csak most szült. Mi kesz kesőbb...
2013. dec. 8. 15:03
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Na ennek tudatában aztán még nagyon féreg vagy, mint eddig gondoltam, a munkahelyi picsuszoddal együtt.
2013. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

:-D alakul a kamukérdés!

Szépen csepegtetve felsorolod az összes olyan infót, amiért itt egyesével is kikaparnák a szemed. ;-)

2013. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Senki ne mondja nekem, hogy a 2 hetes gyerek, aki egész nap alszik megérzi az anyja rezgéseit ezért anyuka nem szexelhet. Ugyanis ezt állítja. Ő meg egész nap megszállottan babás könyveket olvas vagy a melleit nyomkodja. És én vqgyok a szemét mert le akarom vezetni a feszültséget?
2013. dec. 8. 15:09
 19/36 anonim ***** válasza:
Gondolom nem te vagy a gyerek apja? ;)
2013. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés. Két hetes a gyerek, kell 6 hét mire a feleséged tud szexelni. Ennyir rólad. Ha meg nem kamu és nem bírsz ki két hetet, akkor gratulálok.
2013. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!