Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknak is van az otthoni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is van az otthoni mellett "munkahelyi" kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen valaki, akit nem tudok kiverni a fejemből. Nagyon kívánom, ő is engem. Eddig még csak csókolóztunk, de hamarosan kell egy hely ahol együtt tudunk lenni. Nekem kell ez az izgalom, jobb így dolgozni menni és az otthoni kapcsolatomban is nyugodtabb vagyok. Ti hogy vagytok ezzel?
2013. dec. 8. 14:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Te hatalmas barom vagy...látszik hogy mennyire érdekel a gyereked meg a nejed. Akinek amúgy egyenlőre valszeg olyan tág, hogy beraknád és kb. himbálhatnád ideoda a farkincádat. Te kiábrándulnál, neki pedig az egészsége is rámehet...gondolkodj már!

Ha ennyire nem bírsz várni, csapd oda a farkad az ajtóval, garantálom mire rendbejössz addigra a feleséged "felépül"! (És hozzád hasonlóan máshol keres kielégülést.)

2013. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"Az orális szex is szex."

Az nem szex...


Mellesleg férfi vagyok.

2013. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
64%
Ha ilyen férjem lenne esküszöm zokszó nélkül feldarabolnám és megfőzném egy kutyának vacsorára. Undorító, aljas, mocskos féreg.
2013. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
7%

Én teljesen megértelek kérdező, mindenkiben ott lakozik az a kisördög s a többi meg veri a nyálát a sok álszent dumával. Én tökéletes kapcsolatban nem hiszek ! Nem élek álom meg tündérvilágban mint mások ... Meg rózsaszin felhők...

Amúgy nekem is volt, de a mi románcunk sajnos nem tartott sokáig.

2013. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

És ténleg, látom úgyahogy de le lettem pontozva. Nembaj, de ténleg nem zavar a dolog, végülis ez egy vélemény volt részemről, én így gondolom.

A normális dolog az amit ti írtatok, de ha valaki úgy nem boldog igazán, akkor hadd döntse el hogy mit akar. Lehet fájdalmas kijelentés, de amiről nem tudsz az nem fáj. Biztos vagyok benne hogy minden egyes válaszadónak tudnék olyat mondani amitől tátva maradna a szája egy életre... de nem tudtok róla amúgysem. Az meg ha kiderül az a kérdező baja és a házasságának a baja,nem a másoké, nem az enyém. Mindenki vállalja a felelősséget a tettei, dötései után.


Ilyen egyszerű. Az pedih hogy itt beszólogatunk egymásnak hogy ilyen meg olyan bunkó a másik (más kérdéseknél is ez megy) az a személyt minősíti aki mondja, már meg se haragudjatok :D .

2013. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szülés után 6hétig nincs szex. Biztos a löttyedt farkadat akarja bekapni, miután ellát otthon mindent.
2013. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!