Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknak is van az otthoni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is van az otthoni mellett "munkahelyi" kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen valaki, akit nem tudok kiverni a fejemből. Nagyon kívánom, ő is engem. Eddig még csak csókolóztunk, de hamarosan kell egy hely ahol együtt tudunk lenni. Nekem kell ez az izgalom, jobb így dolgozni menni és az otthoni kapcsolatomban is nyugodtabb vagyok. Ti hogy vagytok ezzel?
2013. dec. 8. 14:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Te se láttál még közelről terhességet, meg szülést... Szülés után 2 héttel megnézném ki vágyik a szexre nőként...
2013. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
De én vagyok. Most komolyan gondolod hogy összeállnék egy egyedülálló frissen szült nővel? Azért van ízlésem.
2013. dec. 8. 15:12
 23/36 anonim ***** válasza:
Szülés után hat hétig anyuka nem szexelhet, persze ezt is tudnád, ha érdekelt volna a terhesség és a gyereked születése.
2013. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Ti is tudhatnötok, hogy nem csak egyféleképpen lehet... Oké, fáj neki. De nekem nem csak úgy jó.
2013. dec. 8. 15:14
 25/36 anonim ***** válasza:
Pl neked úgy is jó, ha kivered!
2013. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, elkapsz valami faszrohasztó kórságot a cicádtól, te majom!
2013. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"Ti is tudhatnötok, hogy nem csak egyféleképpen lehet... Oké, fáj neki. De nekem nem csak úgy jó."


Szexelni nem csak egy féleképpen lehet? De csak 1 féleképpen és te a szexről írtál. Gondoltad kiírsz valami provokálót. De olyan buta vagy, hogy azt hitted szülés után egyből lehet szexelni. Majd legközelebb jobbat találj ki. :-)

2013. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Mivel párkapcsolatban élek, nem gondolom, hogy nekem kellene.
2013. dec. 8. 15:20
 29/36 A kérdező kommentje:

Az orális szex is szex. És nem a száján szült.

De elkanyarodtunk az eredeti témától. Ezért inkább férfiak válaszát várom, a nők csak veszekedni tudnak.

2013. dec. 8. 15:23
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Te, gondolod jár ide pasi...? :-D

Ha pasik véleményére vagy kiváncsi, menj kocsmába. Vagy inkább tanulni, holnap iskola!

2013. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!