Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg felfújom az ostoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felfújom az ostoba poénját?

Figyelt kérdés

A párom 1200 kmre dolgozik, ezért skypon szoktunk beszélni.

Mondta hogy megy wcre kiformázza már az arc képem!

Nekem ez nem vicces és eléggé összekaptunk miatta, mert én nem értem a poént elvileg....


2013. dec. 13. 10:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%
jézusom, micsoda humortalan liba. felénk azt mondják, megyek, megalkotom a mellszobrodat, és még embert nem láttam ezen problémázni.
2013. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Zoli7754-nek adok igazat. Elég meredek poén, de így nehéz megállapítani bele illett-e a környezetébe.


Akármennyire is nem tartod viccesnek, összeveszni nem kellett volna ezért.

2013. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%

Én még soha nem hallottam ilyent, hogy megyek rajzolni vagy megformázni a mellszobrodat, de nem is szeretnék.

Ez tahóság.

2013. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%
igazad van!sikerült kifognod egy jó nagy bunkót!
2013. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
39%

Én elküldtem volna az anyjába.

23/N

2013. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%

Micsoda romantikus pasikat hord a hátán ez a világ.

Soha nem tudnék ilyesmit mondani a szerelmemnek.

2013. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%
Biztosan vannak ilyen #11 által leirt környezetek, de nem kérek belölük. Én nagyon besértödtem volna. Vszinüleg abbahagynám az ilyen "kapcsolatot". Talán elsö ilyen esetben megkérdeztem volna (amikor visszajött), hogy csokolozott is az arcképemmel? Ha erre sem kap észbe akk lapát.
2013. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%

figyeljetek...igen, vannak ilyen helyek, ahol ez poén..

de a kérdezőnek ismernie kellene a párját annyira, hogy tudja, nem fennakadni rajta meg kiakadni, meg felfújni, hanem felnőtt ember módjára közölni, hogy náluk ez nem vicces, és ő nem tudja ezt a jellegű poént venni.


Én értem a vicces, a férjem mégsem mondana ilyet, mert náluk nem szokás, sőt nincs ilyen jellegű humora egyikünknek sem. viszont hallottam én már ennél cifrábbat is (10 év kollégium:D:D)


Tehát szerintem a kérdező csak vihart kavar a biliben, ott keres problémát ahol nincs.

Kívánom, hogy az életben ez legyen a legnagyobb problémája (tényleg)



1.

2013. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%
Ismerem a poént és férfiként cimborának én is mondtam már, meg nekem is mondták, de nőnek, pláne barátnőnek ezt elsütni taplóság.
2013. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Utälom az ilyen humor matyikat. A volt ferjem volt ilyen.

Ö pl viccesnek talälta, ha egy hatalmasat fingik az ägyba.

Vagy epp belesz.rt a wc-be es nem huzta le.(nem egyszer fordult elö)

Ö ilyeneken röhögött.

2013. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!