Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg felfújom az ostoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felfújom az ostoba poénját?

Figyelt kérdés

A párom 1200 kmre dolgozik, ezért skypon szoktunk beszélni.

Mondta hogy megy wcre kiformázza már az arc képem!

Nekem ez nem vicces és eléggé összekaptunk miatta, mert én nem értem a poént elvileg....


2013. dec. 13. 10:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%

Elég fura stílusa lehet, de gondolom nem ez az első eset, hogy ilyen közönséges a pasid, ez a stílusa, ha neked ez sok, akkor nyilván nem neked való.

Egyébként nem értem, hogy lehet ilyenen összeveszni, elképesztő.

2013. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

felfújod.ha nekem ilyet mondanának, akkor visszavágnék vmi hasonló szurkálódós poénnal.de ez én vagyok, mi az exemmel gyakran szívtuk egymás vérét ilyen kis szurkálódós dolgokkal négyszemközt. én ebben nem látok semmit.


ha téged meg zavar,akkor közölheted normálisan,hogy neked ez kicsit erős volt,továbbiakban ettől megkímélhetne.

azért egy ilyenen összeveszni szerintem túlzás.

2013. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a művészi vénáját akarta bizonygatni előtted. :)
2013. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!