Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora suhanc lenne minden nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora suhanc lenne minden nő?

Figyelt kérdés

19 vagyok, tavaly érettségiztem, és most dolgozok.

Saját vállalkozásba fogtam édesapám segítségével, és elég jól keres ez a kis munka.

No már most. Míg tanuló voltam, vagy nem dolgoztam, a lányok nagy ívből kerültek. Ha kerestem a társaságukat, akkor max. a nagyon csúnya, kövér lányok viszonozták az érdeklődésem.

Vannak igényem, de szerintem mindenkinek. És egy átlagos lány, nem nagy igény.

Mióta dolgozom, minden női egyed válaszol a levelemre, sőt, még ők kérdezik meg, hogy mi a helyzet?

Olyan lányok is érdeklődnek irántam, akikről eddig álmodni sem mertem volna...

Szerintem ezek csak pénzéhes ringyók.

Viszont!

Nem tartom magam egy csúnya srácnak, átlag szinten vagyok, nem vagyok pattanásos, hanem egy átlag. Ha eddig nem kellettem a nőknek, most miért kellek?

Szerintetek is csak a pénz miatt?...



2014. jan. 31. 14:24
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ez nagyon helyén volt!!

Én is így gondolom.

2014. jan. 31. 14:41
 12/27 A kérdező kommentje:
Bocsi nem az utolsó hanem a 9-es :D
2014. jan. 31. 14:41
 13/27 A kérdező kommentje:

Konkrétan felfordul a gyomrom ha arra gondolok, hogy a nők abban a tudatban vannak, hogy nekik ez "jár" és a férfiaknak kötelességük eltartani őket...

Viszont az eddigi válaszok rendben vannak, kicsit máshogy látom már mi a helyzet :))

2014. jan. 31. 14:42
 14/27 anonim ***** válasza:
Miért, kérdező te szeretnél egy olyan nővel kezdeni, aki nem dolgozik, csak él és várja hogy eltartsák? Nem? Képzeld én sem szeretném a barátomat eltartani... Ez ilyen.
2014. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

ha a keresetedről kérdeznek az tényleg necces... de hogy a munkádról? az semmit nem jelent...az az elsődleges beszédtéma egy ismerkedésnél, hiszen az ember az ideje jó részét a munkájával tölti... az iskolásoknak a suli, az egyetem a témájuk ...ez természetes.. szerintem...

8.

2014. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
28%
A nők csak arra valók,hogy megdugd őket.Rengeteg pénzéhes hibanc van.Jó,mondjuk van 10-15%,akinek nem az számít,de azoknak a nagy része ronda.
2014. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer megkérdeznek, hogy mit dolgozol, az tényleg nem vészes. Akkor van gond, ha a társalgás többi része ebből következik (van olyan nő aki elég rafkós hogy ne kérdezzen rá rögtön a keresetedre), esetleg pl. tudni akarja, van-e autód, milyen a lakásod stb. Első randin ez eléggé sokat elárul.

Sajnos az olyan nők vannak túlnyomó többségben akik semmit nem akarnak csinálni,csak beleülni a kényelembe. Ha adott egy pénzes pasas, annak biztos hogy akad 3-4, sőt még több "barátnője" is.

2014. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Igen azok! Vajon miért is nem foglaltak?


Aki épeszű, azt 7 lakat alatt őrzik egy toronyba zárva!

2014. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Csak tényleg undorító, mikor egy buliban ismerkedem egy lánnyal, és egyfolyában a ruhámat nézi, a telefonom az asztalon, az órát a kezem. Az is sokat elárul szerintem.

Mondjuk azzal a csajjal kitoltam, de lehet meg is érdemelte.

2014. jan. 31. 15:28
 20/27 anonim ***** válasza:

Talán nem buliban kell ismerkedni( bár én is ott jöttem össze a férjemmel)

Viszont szerintem ezeket a nőket kilométerről ki lehet szúrni...

2014. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!