Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítenek. Képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítenek. Képtelen vagyok kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyok szingli, azóta 3 sráccal alakult úgy majdnem, hogy összejövünk. Csakhogy engem kb 2 hét után annyira irritáltak, hogy az valami szörnyű! Utálom magyarázni valakinek, utálom a felesleges beszédet, azt, ha egyértelmű dolgokat leírnak nekem és hasonlók.

Most megint ez van valakivel. Leírok egy esetet..

Mondtam, hogy képzeld, xy barátnőmhöz mostanában sokat odamegy egy srác. Erre azt mondta, hogy "biztos ismerkednek". Kicsivel utána, "vagy barátkoznak vagy nem tudom".

Komolyan, mintha kérdeztem volna bármit is. Vagy hülyének néz? Ez tényleg baromság, vagy csak én vagyok ingerült vele?


2014. febr. 25. 17:27
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Ha NEM a kérdésre válaszolsz, akkor még a megírása előtt lépj ki! Köszi!


Nem kell szétoffolni :)

2014. febr. 25. 17:37
 12/46 anonim ***** válasza:

Abba bele se gondolsz, hogy csak, úgymond, "hangosan" gondolkodik? Még, ha írásban is. :P Esetleg csak válaszolni akart valamit, hogy ne legyen rohadt unalmas a beszélgetés, stb...ezer oka lehet a dolognak.


Amúgy nem csak téged irritálnak az ilyen dolgok, de vagy megszoksz vagy halálodig keresel egy értelmes csávót. :) Én megszoktam, már szelektálom a hülyeséget és nem foglalkozom vele. Próbáld meg te is, nekem bejött.

2014. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Te is ingerült vagy, az emberek 95 %-a meg egyszerű, mint egy bicikli pumpa.
2014. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
próbáld meg elfojtani a dolgokat,vagy ne foglalkozz vele.Mennyi idős vagy egyébként? :)
2014. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válaszolok a kérdésre is. Az eddig látottak alapján te tényleg képtelen vagy egy kapcsolatra.
2014. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Utálom az ilyeneket mint te,mivel én a semmiről is órákig tudok beszélni,vagy pl elmondok minden kis semmiséget,ami velem történt...a válaszod pedig: Ez most kit :rdekel? Senki se kérdezte.Vagy csak "oké" :D

Nálad akkor nem lehet beszélni addig amíg nem kérdezel? És ha soha nem kérdezel?

2014. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

De minek kell ilyen egyértelmű dolgokat leírni? Úgy érzem, hogy ilyenkor hülyének néznek. Én nem tudok ezek felett átsiklani, egyszerűen irritál és kiábrándító.


20 vagyok

2014. febr. 25. 17:41
 18/46 anonim ***** válasza:
#15: pasiként eléggé fontos nekem az, hogy egy lány milyen intellektuális szinten van. Volt már olyan, hogy a sors buta lánnyal hozott össze, de legalább nem szólalt meg gyakran szegény, az ágyban pedig megvolt az összhang. A baj az, hogy az ilyen ritka. Jóval gyakoribb az, hogy buta, az ágyban nincs meg az összhang, és órákon át képes beszélni... hülyeségeket.
2014. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Mert miről lehet beszélgetni akkor veled? A nyavalyás körömlakkjaidról meg az idióta Luis Vuitton táskamániádról? :D
2014. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

De nem a "semmiségekről" van szó! Exemmel volt, hogy 4-5 órát beszéltünk arról, hogy kb otthon voltunk és mit csináltunk, és hasonló.


Azt utálom, ha valaki egyértelmű dolgokat ír, mond, mintha én hülye lennék és magamtól nem tudnám.


Mit gondolt ez a srác, hogy szerintem azért megy oda barátnőmhöz, mert utálja? Nem értem ennek a gondolatmenetét.

2014. febr. 25. 17:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!