Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítenek. Képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítenek. Képtelen vagyok kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyok szingli, azóta 3 sráccal alakult úgy majdnem, hogy összejövünk. Csakhogy engem kb 2 hét után annyira irritáltak, hogy az valami szörnyű! Utálom magyarázni valakinek, utálom a felesleges beszédet, azt, ha egyértelmű dolgokat leírnak nekem és hasonlók.

Most megint ez van valakivel. Leírok egy esetet..

Mondtam, hogy képzeld, xy barátnőmhöz mostanában sokat odamegy egy srác. Erre azt mondta, hogy "biztos ismerkednek". Kicsivel utána, "vagy barátkoznak vagy nem tudom".

Komolyan, mintha kérdeztem volna bármit is. Vagy hülyének néz? Ez tényleg baromság, vagy csak én vagyok ingerült vele?


2014. febr. 25. 17:27
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Persze 22-es, én aztán pont olyan b*szott ku*va vagyok!
2014. febr. 25. 17:43
 22/46 anonim ***** válasza:
Akkor olvass bazz, ott semmi sincs egyértelműen :v
2014. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

te tényleg elmúltál 16 éves? és ennyi eszed van?

Hogy vagy képes rá, hogy ennyi ésszel élj, ilyen felfogással, gondolkodással?


csak gratulálni tudok!

2014. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
82%

15# vagyok. Visszaolvastam pár válaszodat és még valamit hozzáfűznék a dologhoz.


Nem bántani akarlak ezzel, de Te pont az az ember vagy, akihez csak akkor lehet szólni, ha kérdezel, amikor a másik kérdez, válaszol, továbbvisz egy gondolatmenetet, akkor már gyökér, buta, stb...így nem lehet kommunikálni, hisz az az információ CSERÉJÉRŐL szól, nem arról, hogy csak az egyik fél dumáljon.


Neked, már megbocsáss, de a sz*r is sz*r. És még egy offenzív ember is vagy, mert egy teljesen jogos kérdésre támadólag válaszolsz. Nem ismernéd el, hogy tévedhetsz, esetleg benned is lehet hiba? Elvégre mindenkiben van...

2014. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Hát tudod a másikat szapulni csak úgy, elég szánalmas. :))
2014. febr. 25. 17:44
 26/46 anonim ***** válasza:

Épp ez az, hogy nem tudod mit gondolt. :)

Mindig indulj ki abból, hogy másik egyáltalán nem úgy gondolja a dolgokat mint te és így máris nem fog idegesíteni annyira.

És ami számodra egyértelmű az más számára még lehet bonyolult.

2014. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek,de azt látom,hogy no perc alatt összetudnál mindenkivel egyezkedni,szerintem túlságosan negatívan állsz az emberekhez,vagy frusztrált vagy.Nem kell ennyire kiakadni
2014. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

De nem csak akkor lehet, értsd már meg.

Bármiről el lehet velem beszélni, de EGYÉRTELMŰ DOLGOKAT minek mond? Minek írogatja 20 percen keresztül, hogy biztos ismerkednek? De ha, nem akkor barátkoznak, majd esetleg lesz köztük valami, stb?

20 percen keresztül fejtegette nekem!

Egyrészt rég nem ott tartottam már, másrészt meg ne nézzem már hülyének. Én is tudom az eshetőségeket.

2014. febr. 25. 17:46
 29/46 anonim ***** válasza:

A többi válaszolótól halkan megkérdezném, hogy mit tudnak a következőkről:

-Lehman Brothers

-Paks bővítése

-Csernobili katasztrófa

-Léda

-Másodfokú egyenletek

-Súrlódás, mint fizikai fogalom

-Mitől alakul ki a szél?

-Ki volt Magyarország első miniszterelnöke a rendszerváltás után?


Ezekre közületek mennyien tudnak anélkül válaszolni, hogy előtte Google-ban rákeresnétek?

2014. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
2 hete ezt csinálja, már nem tudok türelmesen hozzáállni ahhoz, hogy írok egy sornyi dolgot, majd ő fejtegeti nekem 30 sorban, amit amúgy magamtól is ugyanúgy tudtam.
2014. febr. 25. 17:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!