Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítenek. Képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítenek. Képtelen vagyok kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyok szingli, azóta 3 sráccal alakult úgy majdnem, hogy összejövünk. Csakhogy engem kb 2 hét után annyira irritáltak, hogy az valami szörnyű! Utálom magyarázni valakinek, utálom a felesleges beszédet, azt, ha egyértelmű dolgokat leírnak nekem és hasonlók.

Most megint ez van valakivel. Leírok egy esetet..

Mondtam, hogy képzeld, xy barátnőmhöz mostanában sokat odamegy egy srác. Erre azt mondta, hogy "biztos ismerkednek". Kicsivel utána, "vagy barátkoznak vagy nem tudom".

Komolyan, mintha kérdeztem volna bármit is. Vagy hülyének néz? Ez tényleg baromság, vagy csak én vagyok ingerült vele?


2014. febr. 25. 17:27
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Valóban nem voltak nehéz kérdések, a nagy részükhöz hozzá tudtam volna szólni érdemlegesen de nem akartam mert nem akarok semmit bizonyítani.


Az egyetlen amiről semmit nem tudtam az a Lehman Brothers befektetési bank volt, bár a gazdasági válsághoz, annak feltételezhető kialakulásához és az akkor történt államcsínyhez hozzá tudok szólni.


Paks bővítése nem igazán érdekel, van sok más energiaforrás és a maghasadásból energiát termelő erőművek már jelenleg is elavultnak számítanak, nem is beszélve a negatív környezeti hatásáról. A jövő a magfúzióé ami jelenleg kísérleti stádiumban van.


Csernobili katasztrófa, tudom hol történt az esemény és az évszámot de még nem olvastam utána a témának így nem tudtam a katasztrófa pontos okát. Annyira emlékszem, hogy 4 reaktor robbant fel (a 4-es szám biztos szerepelt valahol :)).


Lédát tudtam, hogy Ady múzsája de világéletemben utáltam az irodalmat szóval ennyiben ki is merül minden ismeretem róla. Már a valódi nevére sem emlékszem csak arra, hogy valamilyen Adél.


Másodfokú egyenletek. Olyan egyenletek ahol az ismeretlen négyzetre van emelve. Rendszerint 2 különböző helyes megfejtése van de a megoldóképletet már ne kérdezd.


Súrlódásról csak beszélgetni tudnék de a konkrét definícióra már abszolút nem emlékszem.


Mitől fúj a szél? Megint csak tippelni tudtam volna, hogy különböző légköri nyomásváltozásoktól. De ilyet, hogy a forgószél/hurrikán mitől alakul ki megint nem tudom pontosan.


Magyarország miniszterelnöke a rendszerváltás után. Érdekel a politika de ennyire nem. Én Horn Gyulára tippeltem volna mert ő volt a legkorábbi olyan rendszerváltás utáni miniszterelnök akire emlékszem. Rendszerváltáskor még 4 éves voltam akkoriban és inkább pom-pom meséit néztem a tv-ben mint a parlamenti közvetítést :)


De úgysem az határozza meg a kommunikáció sikerességét, hogy a másik mennyire jól ismer definíciókat és történelmi tényeket. Még, ha nem is tudja de érdekli akkor is működhet az oda vissza kommunikáció, ha érdemleges kérdéseket tud feltenni a témáról.

2014. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van... engem sem lexikonszerűen érdekelnek a válaszok, csak annyira, hogy ki mennyire van képben ezekkel kapcsolatban. Ebből én arra következtetek, hogy ki mennyire jár nyitott szemmel a világban, és minden információt befogad-e, vagy csak azt, ami számára lényeges...
2014. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Azt még értem, hogy nem szeretitek, hogyha nyilvánvaló dolgot mondanak, DE a kérdező példája szerintem igen rosz példa.

Nekem ilyet még nem mondtak, de lehetséges, hogy én is hirtelenjében ezt mondanám. Nem azért mert annyira hülye vagyok, hanem mert ilyenre nem igazán lehet reagálni, most mit mondjak erre:


"Tényleg?" a kérdező problémájával azonos megnyilvánulás

"Egészségükre" gondolom ilyenkor megkapnám a bunkó jelzőt

"biztos ismerkednek" standard válasz, innentől simán tovább lehet vinni a beszélgetést ezzel kapcsolatban, ha a fél akarja. Abban ez esetben ha ez kimarad és a másik fél rögtön egy ilyesmivel indít, hogy "furcsa nem is illenek össze" az SZERINTEM nem igazán megfelelő beszélgetés szempontjából, a másik alternatíva, hogy ha nem érdekli a másik felet és csak annyit mond, hogy jó vagy nem mond semmit akkor milyen bunkó. Nem artom magam egy but embernek, szeretek beszélgetni, de lehet ilyesmire én is reflexből rávágok egy ilyet.


Abban az esetben ha x azt mondja, hogy "nézd ot megy egy kecske", y meg rávágja "igen átmegy az úton", na ez teljesen teermészetes, hogy egy normális embert idegesít mert ez tényleg a kérdező álltal felvázolt probléma, hogy csak ilyen értemeset tudott rávágáni még reflexből.


Fogalmazási hibákért elnézést, hosszú volt ez a nap

2014. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok egy csomó sráccal. De engem már az is kiborít, hogy a napomról kérdez. Meg túlzottan beleártja magát a dolgaimba. Lassan jobban tudja mikor hova megyek mit csinálok mint én. És állandóan kérdezősködik ez hogy ment az hogy ment. Nem bírom!! Teljesen kiakaszt a nyájas vagy rizsázó stílusa. Ha van valami érdekes ugyis el szoktam mondani nem kell napjában háromszor megkérdezni hogy hogy telik a napom sikerült-e elmenni ide meg oda. Úristen... örülök, hogy nem csak engem zavar mert már kezdtem azt hinni velem van valami baj hogy nem bírom a felesleges evidens bla bla bla-t.
2014. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Másból se áll a beszélgetés minthogy ő löki a nagyvilág dolgairól a megállapításait amiken már a 8 éves unokaöcsém is bőven túl van én meg csak helyeslek meg smile hogy hagyja már abba. Ha lenne is valami ami adott dologgal kapcsolatban érdekel, mert új nézőpont vagy ismeretlen infó, nem fogok belekérdezni mert tudom, hogy utána 2 óráig megint csak a rizsa. Ha meg "mennem kell" akkor persze megsértődik tehát veszi a lapot, de következő alkalommal megint ugyanaz mintha kitörlődne az emlékezetéből minden. Olvasott, művelt srácnak tűnik mégis annyira bele van szakadva a világ csodálatába, hogy ő most őzikéket látott meg csiripelnek a madarak biztos tavasz lesz fúú képzeljem el csomó kis madárka jött az etetőbe ő még ennyit sose látott és még a kezéből ettek és el is fogyott a kajájuk pedig nemrég töltötte újra de már megint üres az etető. Hülyét kapok komolyan. Szerintem amúgy ilyenkor én is ingerültebb, türelmetlenebb vagyok a szokásosnál. Ha le vagyok lassulva, fáradva agyilag úgy könnyebben el tudom viselni de zavar, hogy egyébként értelmesnek tűnik nem az a primitív akivel két szót váltok és kapásból zuhan az IQ-m a stílusától mégis az a benyomása róla az embernek, hogy valami nem stimmel vele.
2014. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Santorini, ne haragudj, de helyesírásod alapján az önbecsülésed jóval magasabb az IQ-d értékénél. Emellett valószínűleg még egy irritáló p*csa is vagy. A kérdező legalább értelmes lánynak tűnik, csak nagyok az igényei :D
2014. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!