Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítenek. Képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítenek. Képtelen vagyok kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyok szingli, azóta 3 sráccal alakult úgy majdnem, hogy összejövünk. Csakhogy engem kb 2 hét után annyira irritáltak, hogy az valami szörnyű! Utálom magyarázni valakinek, utálom a felesleges beszédet, azt, ha egyértelmű dolgokat leírnak nekem és hasonlók.

Most megint ez van valakivel. Leírok egy esetet..

Mondtam, hogy képzeld, xy barátnőmhöz mostanában sokat odamegy egy srác. Erre azt mondta, hogy "biztos ismerkednek". Kicsivel utána, "vagy barátkoznak vagy nem tudom".

Komolyan, mintha kérdeztem volna bármit is. Vagy hülyének néz? Ez tényleg baromság, vagy csak én vagyok ingerült vele?


2014. febr. 25. 17:27
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
IZVINI RIBO.. akkor légy olyan kedves vele és mond neki, hogy csak pazarolja veled az időd.. Fejleszd magad.. Nem néz hülyének..
2014. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg az én agyam túl gyors?.. Amíg fejtegeti, addig én már 500 másik dolgon túl vagyok gondolatban. Ő meg még mindig ott tart...

És nem is igazán érdekel, amit ír, mert azokat mind magamtól is tudtam..

2014. febr. 25. 17:51
 33/46 anonim ***** válasza:

#29:


-Lehman Brothers


Amerikai nagyvállalat. Az ő bedőlésük után tört ki a gazdasági válság. Asszem valutákkal vagy mivel foglalkoztak.


-Paks bővítése

Kb 3000 milliárd forintos projekt lesz. Ahelyett hogy kb 2700 milliárdból kilehetne építeni alternatív energiaforrás hálózatokat az országból, lepaktáltak a bővítéssel. Agyatlan húzás, már így is be kellett volna zárni az atomerőművet, és ráállni az alternatív e.forrásokra.


-Csernobili katasztrófa


1986 április 26 a reaktorrobbanás napja. Előző éjjel üzempróba volt. Túlforrósodott a próba során a hűtővíz és fellforrt, ami robbanáshoz vezetett.



-Léda

Asszem Ady múzsája.


-Másodfokú egyenletek

Algebra matematika, több ismeretlenes egyenletek megoldása asszem


-Súrlódás, mint fizikai fogalom

Hüvely és farok :D:D:D

Amúgy a tömeggel is kapcsolatban áll, minél nagyobb a tömege egy tárgynak, annál nagyobb a súrlódása. Lefelé erő ható.


-Mitől alakul ki a szél?

A különböző nyomású légköri folyamatok kölcsönhatása, mozgása, kicserélődése révén. Asszem.


-Ki volt Magyarország első miniszterelnöke a rendszerváltás után?

Antall József?????

2014. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

engem az idegesít ha valaki azt mondja NEM TUDOM!!!

ha nem tudja, minek mondja? "vagy nem tudom"... haláli

2014. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

#34


A "nem tudom" kifejezést akkor szokták használni, ha egy választ inkább csak valószínűsítenek vagy egyedül a józan paraszti észre alapoznak tehát nem tudják egészen biztosan, tényszerűen megállapítani.

2014. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Kérdező, pont olyan vagyok, mint te. Rühellem az olyan beszélgetést, ami nem szól semmiről, az olyan embereket, akik megállapítják a nyilvánvalót, és ha nem jut semmi értelmes-érdekes az eszükbe, inkább irreleváns dolgokról fecsegnek, mintsem befognák a szájukat.

"Mielőtt kinyitod a szád, gondold meg, értékesebb-e a mondanivalód, mint a csönd, amit megszakítottál vele."

Már nem emlékszem, hogy ki mondta, de lassan úgy érzem, a homlokomra kéne tetováltatnom:D

Nekem még nem volt barátom pont ezért. Ha érzem, hogy nem üti meg a szellemi szintet, nincs második találka (még ha a kémia működik is). Persze az sem segít, hogy eléggé introvertált vagyok, sokkal jobban szeretek otthon egyedül olvasgatni, mint eljárni "szórakozni". Tudom, hogy nem ez az általánosan elvárt és elfogadott, de mit tegyek? Nekem egy buli/szórakozóhely kész pokol. Marad a kávézó, park, teázó, könyvtár, vagy ismerőseim ismerősei (neten sem szeretek ismerkedni).

Csak remélni tudom, hogy megtalálom a hozzám illőt, de sajnos ennek igencsak kevés az esélye ilyen személyiséggel.

De ne adjuk föl:D


22/L

2014. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

#33: Majdnem. A Lehman egy befektetési bank volt. Ők adtak tőkét a kisebb bankoknak, amit azok hitelként odaadtak az ügyfeleiknek. A válság nem velük robbant ki, hanem a kis bankokkal, viszont ők voltak az első nagy cég, akit hagytak csődbe menni.

A csernobili katasztrófa azért történt, mert tesztelték, hogy az RBMK reaktorok miképp viselkednek abban az esetben, ha a hűtési rendszert tápláló energia kiesik. Az éjszakai műszakban dolgozók nem ismerték annyira a reaktor működését, és a vészleállítás során visszaengedett szabályozórudak végén lévő grafit indította be a láncreakciót.

Másodfokú egyenletek során nem feltétlenül van két ismeretlen, ezek az X^2-es (x-négyzet) egyenletek.

A súrlódási erő vízszintesen hat.


A többi stimmel, egyébként kivételes eredményt értél el így is. Ismerettségi körömben az emberek elég szép része egyikre se tudott volna válaszolni (amúgy közgázt tanultam az ország egyik legnevesebb egyetemén :D)


36: én ezzel pasiként vagyok így. Ha van kedved beszélgetni (nem ismerkedni, mivel külföldön élek), akkor írj egy üzenetet :)

2014. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

-Lehman Brothers

Erre sajnos nem tudtam a választ a 33as kolléga elött, nem vagyok egy tájékozatlan ember, de ez a történelemnek olyan szeglete ami engem magasról hidegen hagy. Volt egy pár "gazdasági válság", azt, hogy miért hagy hidegen ne menjünk bele, de nem azért mert egy agytlan hagyma vagyok :)


-Paks bővítése

Erről szintén megvan a véleményem, fölösleges pénzkidobás kategória, az országnak annyi természetes energia forrása van, hogy 22*-es energiatöbletet tudnánk kitermelni csak magunknak, ha "eladnánk" ezt a kiterlemt energiát akkor a a paksi bövítés rövid időn belül megtérülne, de azért mi egy elavult technológiába fektetünk.


-Csernobili katasztrófa

Pontosan tudok róla mindent, egyik kedvenc témám, és régi nagy álmom egy Pripjaty-i túra :)


-Léda

Beismerem ez nem jutott eszembe, fenti kolléga írásából eszembe jutott, de nem azért feljtettem el mert nem tudom, egyszerűen egyszer foglalkoztam vele középiskolába azóta egyszer nem kellett még csak gondolnom se rá.


-Másodfokú egyenletek

Régen akármelyiket megtudtam oldani, de szintén rég volt az a nap amikor másodfokú egyenleteket kellet megoldani :D


-Súrlódás, mint fizikai fogalom

Erre csak konyha nyelven tudom a választ, a fizika és kémia mindigis nemesisem volt alapnál magasabb szinten:D


-Mitől alakul ki a szél?

Erről csak minimális fogalmam volt.


-Ki volt Magyarország első miniszterelnöke a rendszerváltás után?

Szeretem a történelmet, de ezt a részét nem, az első vh után kb csak alázzák szeretet hazámat így nem nagyon szeretek hallani róla, csak annyit tanultam meg amennyi az érettségihez kellet, azokat is gyorsan elfelejtettem, így ezt a választ nem tudom :D

2014. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Nem tudom mások hogy vannak vele de számomra például a legirritálóbb emberek azok akik kérkednek a tudásukkal és a "felsőbbrendű" szellemi szintjükkel...


Egy ilyen ember az én meglátásom alapján már nem ruházható fel az intelligens jelzővel.

2014. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Singularity:


Nem "menőzni" akartam, viszont ezek mind olyan dolgok, amik vagy hatással vannak jelenlegi életünkre, vagy egyszerű fogalmak az életben (vagy, Léda esetében, mindenkinek tanították). Ezek olyan infók, amik mind voltak iskolában, vagy híradóban, stb.


Egyik sem volt túl bonyolult kérdés szerintem.

2014. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!