Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok azokról a nőkről, akik nem akarnak gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Negatív dolognak számít? Csak mert én nem akarok szülni.

2014. ápr. 1. 09:41
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként az ilyen emberek miatt mint ti leszünk mi fehérek a kisebbség ebben az országban...Mindenki csak kutyát tart inkább, mert az eldobható könnyebben meg kevésbé macera. Amíg nem lett saját gyermekem, el sem tudtam képzelni mennyi örömet tud adni, igaz nagyon sok lemondással is jár...
2014. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Gyereket nevelni az ember ne kötelességből akarjon, ettől én nem leszek rossz ember.

De jó tudni, hogy nem mindenki ítél el emiatt.

2014. ápr. 1. 10:12
 13/48 anonim ***** válasza:
83%

na, jon a rasszizmus de kapasbol. es itt most nem csak arra ertem, hogy rogton a szinesboru kisebbseget kell felhozni peldakent. miert is? azert neveljek gyereket, hogy a feherebbek legyenek tobbsegben? koszi, ez nem motival.


azt kellene elfogadni vegre, hogy mar nem 30-40-X evvel ezelotti vilagban elunk. mas a gondolkodasmod, mas az eletritmus, nem lehet csak a hagyomanyokra es a regmultra hivatkozva elni. mindenki csinaljon amit akar, neveljen gyereket vagy sem. nem mindegy? nem ezen fog mulni egy orszag es az emberiseg sorsa, igy is tulnepesedett a fold.


az emberiseg meg nagy tomeg csak nehezen alkalmazkodik a megvaltozott egyeni igenyekhez. amin nem lehet csodalkozni egyebkent. elfogadobbnak kellene lenni a masik emberrel szemben. ennyi az egesz.

2014. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
88%
Így is túl van népesedve a Föld. Az emberiség felére simán nem lenne szükség (szellemi fogyatékosok, cigányok, lődörgők, lusták, stb.).
2014. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
34%

Én olyan nővel aki nem akar egyáltalán gyereket maximum rövidtávú kapcsolatban ami szexen alapul tudnám elképzelni, mivel a későbbiekben mindenképp gyereket szeretnék.


Most nem a hagyományos oldalról megközelítve:

Gondolj bele, mi értelme van annak, hogy nem vállalsz gyereket, ha az életben elért dolgaid nincs kinek továbbadd (persze, ha kiemelkedő vagy a szakterületeden és előremozdítod a tudományt az más), gondolok itt a házra, autóra, vagyonra, stb... Veled együtt meg is szűnik. A semmiért dolgoztál egy életen át kb.

Persze lehet azt mondani, hogy majd a családra száll, stb...

2014. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
25%

Nálam negatívum lett volna. Én több mint tíz éve nős vagyok és van két gyerekem. Ha a kapcsolat elején közli, akkor oké, de nem folytattam volna. Nem lehet felelőtlenül gyereket vállalni és sok lemondással jár, DE MEGÉRI! Ez a véleményem szülőként. Szomorúnak tartom, hogy sokan elzárkóznak még a lehetőségétől is és ilyen mereven elutasítják.

Ezt mindenkinek a saját párjával kell tisztázni. Vele viszont tisztáznia kell!!! Ez meghatározza a másik ember életét is.

2014. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít negatív dolognak.
2014. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
62%

sosem ertettem ezt a "legyen ki tovabb vigye a csalad nevet" es legyen ki orokolje a dolgaimat, meg kinek adom at a tudasom, es hasonlo gondolatokat. lehet, hogy onzo vagyok, de en nem hiszem, hogy barkinek is szuksege lenne az en tudasomra es gondolkodasmodomra. nem erzem ugy, hogy lenne ertelme barkinek barmit is atadni magambol.

minek? ha meghalok es tovabbviszi ami tanult, attol nekem nem lesz jobb. az emberisegnek nem lesz jobb, mert a tudasom sz*rt se er. az ertekrendem sz*rt se er. akkor mire fel ez az egesz?

inkabb leelem ugy az eletem egyedul, ahogy nekem tetszik. es nem karositok meg senkit a sajatos gondolkodasmodommal.

2014. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki se szüljön csak azért, mert ez az elvárás, vagy mert mások biológiai selejtnek nevezi őt. RENGETEG nő nem való anyának, mégis szült valami oknál fogva. Aztán tönkreteszi a gyereke életét, nyomorékot nevel belőlük. Ők miért nincsenek elitélve? Mert olyan magasztos dolgot hajtottak végre, hogy kötelességből szültek?


Én tudom magamról, hogy nem tudnék foglalkozni egy gyerekkel, nem lenne erőm foglalkozni vele tisztességesen, így nem szülök. Igen, úgyvan, elborzaszt a gondnolat is.

De nem érzem sem értelmetlennek az életem, sem elpazaroltnakk. Kitöltöm mással.

2014. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 Noydra ***** válasza:
26%

19: Igen, ez is jogos. Viszont semmiképp sem normális, hogy nem is vágysz rá. Ez meg az én véleményem

"Ha valaki valamit igazán akar, tud rá időt szakítani"

2014. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!