Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok azokról a nőkről, akik nem akarnak gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Negatív dolognak számít? Csak mert én nem akarok szülni.

2014. ápr. 1. 09:41
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
72%
miért dolgoznék a semmiért? magamért dolgozom, az utódod azt sem tudja 3 generáció múlva ki voltál. belőled alig lesz benne gén. buta emberek..
2014. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
18%

Nem azért kell gyerek, hogy legyen ki örököljön utánad. Ez nettó baromság. Egy gyereket felnevelni, látni, ahogy felnő, minden problémájával és örömével együtt ez... ezt nem lehet leírni! Ha valakinek erre nincs belső igénye, akkor valóban ne vállaljon gyereket.


A másik szintén baromság, hogy valaki tizen-huszon évesen elhatározza, hogy nem lesz gyereke. Meg sem fordul a fejébe, hogy az évek előrehaladtával esetleg más dolgokat tart majd fontosnak?

2014. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
51%
Azt gondolom, hogy az ő dolga, de én egy ilyen nőtől semmit nem akarok, mert teljesen ellentétes az értékrendünk. Láttam már szülést, az a pillanat, amikor az édesanya először meglátja a gyermekét egy külső szemlélő számára is iszonyatosan felemelő érzés. Aki ezt nem akarja átélni, azt csak sajnálni tudom. Szerintem pont az fog elveszni az életéből amiért igazán érdemes élni, a család. Miért? Merő félelemből, vagy önzésből.
2014. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
48%

ezernyi értékes embernek ne,m volt gyereke


a kerék feltalálójának sem biztos, hogy volt. nem tudjuk ki lehetett, de gondolunk rá néha

2014. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
55%

Az lehet, hogy túl van népesedve a Föld, de nem itt Európában, hanem India, Kína...

De én örülök, hogy nem minden nő akar gyereket, az ilyen nők a tökéletes szeretők, bármikor rendelkezésre állnak, mert nekik csak az a fontos... Régen több felelősségtudat volt az emberekben, a katonaság hiánya is nagyon kiütközik a mai férfiakon. És igen azért érdemes gyereket nevelni, mert a saját véred és nincs annál szebb érzés mint hazaérni és sikoltva mosolyogva jön eléd. De ezt hiába magyarázzuk akik nem akarnak. A fanatikus dohányost sem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről. Például az egyik ismerősömék csak a szocpol miatt csináltak gyereket, na aki így áll hozzá annak tényleg ne legyen. Fél évesen bölcsibe adták, már egy éves kora alatt tömik, sült krumplival, szalonnával meg mentes sörrel. Nekik kár a gyerek.

2014. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
49%
Nekem kifejezetten a pasim meg a család mondta, hogy ne legyen gyerekem mert nekem nem való. Azelőtt se nagyon akartam, de ezek után... hát nem tudom mit tennék ha véletlenül lenne, mert biztos teljesen magamra maradnék vele.
2014. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarok gyereket.
2014. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
11%
szerintem meg nem baj ha nem akar mindenki, szaporodjon aki megérdemli :D én szeretnék :) Ilyen nővel aki nem akar, hosszabb távra szóba sem állnák.Az az egy célja lenne :D és még azt se teljesíti ,vigye aki akarja.:DD
2014. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

DDesmons a felsőbbrendű génmutáció! XDDD


Azért remélem megtalálod a boldogságot te előítéletes köcsög!

2014. ápr. 1. 14:19
 30/48 anonim ***** válasza:
82%

A kommentekből nekem az jön le, hogy a többség szerint egy nő csak akkor értékes ha gyereket szül. Miért lenne így?


"nekik csak az a fontos"


Igen, fontos a szex természetesen. De szerintem minden nőnek és férfinak az, függetlenül attól, hogy van-e gyerekük vagy nincs.

Szép sikereket értem el a munkaterületemen, a férjem szintén. Szabadidőnkben rengeteget utazunk, rengeteg új dolgot próbálunk ki. Semmivel sem érzem magam kevesebbnek és értéktelenebbnek csak azért mert nem szültem. Nem hiányzik, teljesnek érzem így az életemet.

Egyszerűen soha sem vágytam rá, nem érdekelt. Ha szültem volna, nem csinálnám teljes erőbedobással, mivel számomra ez egy érdektelen terület és csak a gyerek sínylette volna meg. Nem vagyok sem selejt, sem önző.

Az anyukák talán nem önzőek? Hiszen maguknak szülik a gyereket, az ő örömük telik benne. Nekem nem öröm, tehát nem tettem meg. Nem tudom mennyivel jobbak azok a nők, akik terrorizálják a gyereküket, met nyomásra szültek de igazából nem akarták. Ők normális, értékes nők, mert szültek?

Tartsuk már tiszteletben komolyan a másik ember döntését. Aki akar, az vállajon gyereket. De aki nem, nehogy már megkövezzük és önzőnek, értéktelennek bélygezzük. Eszem megáll. Komoyan azt hittem, az emberek eljutottak már odáig, hogy nem ennyire szűklátókörüek. Mindenki úgy él, ahogy akar.

2014. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!