Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok azokról a nőkről, akik nem akarnak gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Negatív dolognak számít? Csak mert én nem akarok szülni.

2014. ápr. 1. 09:41
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
75%
Én az ilyesfajta hozzászólásokat nem egészen értem, hogy azért kell gyerek, hogy legyen kinek továbbadni az értékrendet meg az anyagi javakat, amiket összeszed az ember. Mi vaan?? Őszintén, ki az aki a szüleitől "örökli" az értékrendjét vagy a személyiségét? Az mindenkinek külön van, szerintem. Valakié teljesen eltér a szüleiétől, és ez nem baj. Hogy a vagyont legyen kinek továbbadni??? Pedig azt mindenki elítéli, ha elkényeztetett kölykök a szüleik pénzét verik el, nem? Nem az a jó, ha mindenki saját maga dolgozik meg az anyagi javakért?
2014. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el azokat a nőket, de nem is kezdtem volna velük.

Valóban nem mindenkinek való a gyermekvállalás, de érveket itt nem igazán olvastam, inkább kifogásokat. Gyermekkori rossz élmény, túlnépesedés, vagy mert nem állatok vagyunk, gondolkodó emberek vagyunk a mi döntésünk, ne más mondja meg... bla-bla-bla stb.

Ugyan már!!

Egyébként elárulnám, hogy a párom se akart, de meggyőztem. Azóta 2 gyermekünk van és a párom már nem bánná ha jönne a harmadik. Úgyhogy elképzelhető, hogy a Kedves Kérdező is csak speciel MOST nem akar gyermeket! ;-)

2014. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

"Őszintén, ki az aki a szüleitől "örökli" az értékrendjét vagy a személyiségét? Az mindenkinek külön van, szerintem."


A személyiség valóban egyedi dolog, de az értékrend nem. Egy normális családban a gyermekek értékrendeje nagyban hasonlít a szülőkéhez, ha nem így van, akkor a szülő elcseszte a nevelés, a nevelés lényege ugyanis pont az értékrend átadása.

2014. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
51%
Egy ilyen világba bűn gyereket szülni. És ironikus módon mindig azok a népek ontják magukból a gyerekeket, akiknek a legkevésbé kéne, mint a cigányok meg az afrikaiak.
2014. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 Noydra ***** válasza:

44: Gondolom az eszedbe sem jutott, hogy Afrikában vagy fogalmuk nincs róla, mi az az óvszer, vagy pénzük nincs rá, hogy vegyenek...

Főleg, ha olyan az ára, mint itt. Rablás.

2014. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Azt akarod mondani, hogy óvszerre nincs pénzük, de gyereket felnevelni van? :D
2014. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
100%

Én sem akarok gyereket. Ennek nagyon egyszerű ok van. Ez: :D


[link]

2015. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

"Gondolj bele, mi értelme van annak, hogy nem vállalsz gyereket, ha az életben elért dolgaid nincs kinek továbbadd (persze, ha kiemelkedő vagy a szakterületeden és előremozdítod a tudományt az más), gondolok itt a házra, autóra, vagyonra, stb... Veled együtt meg is szűnik. A semmiért dolgoztál egy életen át kb. "


Pff

Elég gáz gondolkodás.

Mi értelme volt az életnek?Az életet az ember nem kéri,arról nem dönthet senki,hogy megszületik,arról viszont igen,hogy ő szeretne-e gyereket.

Egyszer mindenki meghal,az meg,hogy neked volt-e gyereked 100 év múlva semmit nem fog számítani.


Ha marad bármilyen vagyonom is az életemben,akkor ráhagyom egy szegény,nehéz sorsú emberre.

Már akkor megérte élnem,mert segítettem valakin.

2016. dec. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!