Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett 'divat' nem házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett 'divat' nem házasodni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem a csak egy papír dumát, meg az anélkül is megkapok mindent mentalitást. Meg azokat sem értem, akik csak halogatnak, hogy ha esetleg, mégis jönne egy jobb, könnyebb legyen kiszállni, mert ha nem a másik az igazi, miért húzzák az idejét?

2014. ápr. 8. 19:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Pénzkidobás, hülyeség, válni meg macerás.
2014. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Váljék egészségükre, akik nem akarnak házasodni. De ha az egyik akar, akkor nem értem hogy a másik fél miért állítja be még a párját hülyének. Ha csak egy darab papír, akkor mit zavarja? Ennyit megtehet azért akit szeret.
2014. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Amúgy meg meg lehet olcsón is csinálni, nem kötelező 7 országos lagzit csapni.
2014. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ha valakinek ilyenkor a válás jár az eszében, ott valami nem oké..
2014. ápr. 8. 21:18
 15/25 anonim ***** válasza:

pont ezt mondtam! milyen már, hogy pénzkidobás a válás meg problémás?

1. fillérekből össze lehet hozni egy esküvőt ha nem hagyományosat akarsz

2. aki úgy áll hozzá, hogy a válás macerás az ne is akarjon esküvőt!

ha egy sportoló a verseny előtt nem akar nyerni, nem is fog!

2014. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem oké? A környezetemben minden házasságnak válás lett a vége. Hülyeség. Ha házas lennék, úgy érezném, korlátozva van a szabadságom. Úgy érezném, kötelezve vagyok valamire, aminek magától kellene jönnie, természetesen két ember között. Lehet, hogy süket duma, de nekem nem kell ehhez jogi viszony, és nem akarnék pénzt költeni rá. Manapság meg már nincs is nagyon jelentősége, elvesztette az értékét, már tényleg csak egy darab papír. És ha csak egy darab papír, annak ünnepléséért minek adjak ki pénzt? Ünneplem én egész évben a szerelmem!
2014. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szétstresszelik magukat az emberek, meg ezáltal egymást is, és így gondolom, lehet, hogy hamarabb betelhet a pohár, meghát minek kötnék le magukat egymás mellett, és papír nélkül is szeretik egymást, tehát nekik ez nem számít. Ez amit a végére írtam ,ez a legfontosabb, meg hát h nem vallásosak manapság annyira az emberkék, meg esetleg nem akarnak ilyen hacacárét:):) Ja meg talán se idő, se pénz nincs rá, meg tele van a fejük minden mással,szóval ez a problémák miatt talán már eszükbe se jut, el is feledkeznek róla, hogy van ilyen; én nekem am még nem volt párkapcsolatom.
2014. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, 10 évig együtt volt a faszijával, majd összeházasodtak, fél év után elváltak és szakítottak.
2014. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mert nem is 10 év után kell házasodni..
2014. ápr. 8. 21:46
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a házasságot kellene okolni a válásokért, hanem az embert!
2014. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!