Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett 'divat' nem házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett 'divat' nem házasodni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem a csak egy papír dumát, meg az anélkül is megkapok mindent mentalitást. Meg azokat sem értem, akik csak halogatnak, hogy ha esetleg, mégis jönne egy jobb, könnyebb legyen kiszállni, mert ha nem a másik az igazi, miért húzzák az idejét?

2014. ápr. 8. 19:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

21


igen. illetve azt hogy a két ember mit tesz és mit nem tesz a kapcsolatba.

2014. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem görcsösen akartam házasodni. Csak akkor ha megtalálom az arra megfelelő férfit.


Tudod nem mindenki elégszik meg az épp aktuális barátnő, szerető státusszal. Vannak olyanok, akik véglegesen szeretnének elköteleződni, ezért összeházasodnak. Akik meg szeretnének kiskaput hagyni hát tegyék. De ne takarózzanak mindenféle szar kifogással. Igen is attól félnek hogy ha megházasodnak, nem lesz meg a szabadságuk.


Amúgy ezt se értem... Tehát ha két ember csak együtt él, de nem házasodnak a szabadságuk miatt... akkor az együtt élés mellett is dugnak másokkal? Vagy mit értenek szabadság alatt? Csak mert akik házasok azok nincsenek bezárva a 4 fal közé.


A férjemmel mi is eljárunk szórakozni, barátokkal, kettesben, családdal... szóval abszolút nem értem ezt a szabadság dolgot...


Ha pedig másokkal is szexelnek a meglévő kapcsolatuk mellett akkor meg mi a viharnak vannak együtt?

2014. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
33%

Nem ítélt el? Olvas már vissza. Gyáváznak, felelőtleneznek, csak mert nem nősültem. Mi ez ha nem ítélet? Miközben semmit nem tudnak rólam.

Én viszont tudom róluk, hogy ítélkeznek nulla információval. Ergo több alapom van lehülyézni őket.. nem azért mert máshogy gondolják, hanem azért mert ítélkeznek gondolkodás helyett.

2014. ápr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem inge, az nem veszi magára. Úgy látszik mégis érzékeny pontot érintettek a kritizálók ha ennyire magadra vetted a dolgot.
2014. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
26 rátapintott a lényegre.
2014. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!