Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az elméletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az elméletemről?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a nők, akik csupa csöpögős romantikus történetet olvasnak, nem kis mennyiségben, nem képesek igazán a szerelemre. Hiszen azt várják, hogy velük is olyan "csodálatos dolog" essen meg, mint a könyvek főhősnőivel, és ha egy kicsit is átlagosabb szerelem és férfi várja őket, azt nem tudják úgy értékelni, nem elégszenek meg vele, elégedetlenek lesznek. Félre ne értsetek, ezzel senki sem szeretnék megbántani. Én is szeretek olvasni, sőt, de minden kategóriában. :)
2014. ápr. 16. 09:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
# 10 Végre valamin nevettem.
2014. ápr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
uccsó előtti pedig az jó :) vagy renault?
2014. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Renault Magnum, az jó!
2014. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

jó ilyet olvasni.. idén megint ki kell hagynom az összes derbyt..mert akkor fejmosást kapok hogy sokba van a hobbym :(

ha csak addig nem találok vmi plusz melot.

2014. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Nekem csak kerékpárra futi, most szar pasi vagyok? :'(((( brühühühühü
2014. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
#15 Dehogyis! Éppen ez az! Lány vagyok, de azt látom, hogy manapság csak az a menő pasi a nők szemében, akinek legalább 40milliós BMW-je van, hajj de nagyon kigyúrt, köldökéig kivágott pólót hord, és persze segghülye.
2014. ápr. 16. 11:49
 17/36 anonim ***** válasza:
te vagy az Gyula? :P
2014. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, sajnos így van, ahogy mondod. Nem vagyok kőgazdag, nincs 40 millás fekete Bömösöm, tehát el vagyok könyvelve szar pasinak. És ezek után még hisztiznek itt a turbófeminista szüfrazsettek az oldalon, hogy miért terjed ennyire ez a felfogás, hogy a nőknek csak a tehetős, jóképű, sportkocsis pasasok kellenek. Talán mert így van...?
2014. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

#18

Na igen, de a pasiknál ugyanez. Ha nincs "kelemenanna szád", akkora melled, amiben egy ember elbújhat, ha nem taposod a futógépet napi 6 órában, és három számjegyű az IQ-d, akkor a "férfiak" rád sem néznek.

2014. ápr. 16. 12:04
 20/36 anonim ***** válasza:
Hehe, fogadunk, kérdező? ;) Nosza, tégy velem egy próbát :D
2014. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!