Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az elméletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az elméletemről?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a nők, akik csupa csöpögős romantikus történetet olvasnak, nem kis mennyiségben, nem képesek igazán a szerelemre. Hiszen azt várják, hogy velük is olyan "csodálatos dolog" essen meg, mint a könyvek főhősnőivel, és ha egy kicsit is átlagosabb szerelem és férfi várja őket, azt nem tudják úgy értékelni, nem elégszenek meg vele, elégedetlenek lesznek. Félre ne értsetek, ezzel senki sem szeretnék megbántani. Én is szeretek olvasni, sőt, de minden kategóriában. :)
2014. ápr. 16. 09:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Kérdező ez tévedés, az ilyen teltajkú nagy csöcsű agyatlan libák max szexre kellenek nekünk, kapcsolatot nem akarunk ilyenekkel. De ti meg azokkal akartok kapcsolatot amit írtál.
2014. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

#20


Én nem mondom, vannak kivételek, de a nagy átlag ilyen, ezt be kell látnod. Ennyi erővel én is kérdezhetném, hogy a miért mondják a nőkre, hogy felszínesek, mikor én nem vagyok az? Hányingert kapok a "swag-páwa vagyok, és yolo van emberek!'-paiktól.

2014. ápr. 16. 12:15
 23/36 A kérdező kommentje:
*pasiktól
2014. ápr. 16. 12:16
 24/36 anonim ***** válasza:

a szerelem igenis csodálatos.


a romantikus történetek meg szarul vannak megírva, rosszul vagyok tőlük. közhelyes, unalmas.

2014. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
A nagy általánosságra mondom, hogy felszínes és anyagias. Mert 10 nőből 8 sajnos ilyen, ezért van alapja az általánosításnak. 5-5 aránynál még azt mondanám hogy ejnyebejnye nemszépdolog, de 10-8nál már magam is helyeslem a dolgot. Épp ezért vagyok szingli, mert nem akarok egy ribinek se a taxisofőrje meg a nemzeti bankja lenni, arra ott vannak az önmutogató beképzelt swag-ok, azok másra úgyse jók minthogy kihasználják őket...
2014. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy én mozgok rossz társaságban, de szerintem amiről beszéltek, az inkább a 20 alatti, max kivételes 2x korosztályra vonatkoztatható. én egy ilyen swag-yolo-mittudoménmilyen embert sem ismerek, facebookon sincs egyetlen olyan ismerősöm sem, aki akár csak viccből is mellmutogatós, csücsörítős képet tenne fel magáról, és komolyan, lehet, én vagyok vakegér, de egyetlen egyszer nem láttam szőkített nagymellű cicababát azzal menőzni, hogy ő milyen dögös, és neki milyen menő gazdag pasija van. pedig nem vagyok egy antiszoc ember, akinek nincs, csak 3 ismerőse, csomó embert ismerek, és a legtöbbjének van párja, akiket nem pénz és egyebek alapján választott. van olyan barátnőm, akinek magas és vékony pasija van, már második éve, a másik szexkapcsolatokra utazik, de jellemzően az alacsonyabb, macis fazonokra bukik, egy másik a számomra nem túl szép exével jött össze megint, és egyiknek sincs sok pénze, egyiknek sincs BMW-je, és egyikről sem mondanám, hogy az a kigyúrt kivagyi pasi lenne.


Szerintem emberek, ha azt a 10-8 arányt látjátok, akkor vagy én vagyok nagyon eltévedve a világban, hogy a 10-1 arányt láthatnám esetleg, vagy ti mozogtok nagyon rossz körökben...

És mindezt úgy írom, hogy Budapesten tanulok, egyetemi körökben forgok, tehát nem mondhatni, hogy egy világvége kis faluból osztanám az észt...


21/l

2014. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

honnan veszed ezt a 10-ből 8 nőt? olyan sokat ismersz?

vagy csak látod az utcán, és 1 perc alatt berakod vmi szar skatulyába, mert rövid a szoknyája?

ne értsetek félre. én visszafogottan nézek ki, úgy is viselkedem, és csendes vagyok. de ha egy férfin megérzem, hogy van a nőkről egy ilyen nagy leszögezett véleménye, elmehet a p i cs á ba még akkor is, ha hangsúlyozza, hogy én mennyire más vagyok. lehet, hogy volt 5 szar élménye, és ahhoz képest más vagyok. az oké. de nem a nőkhöz képest, remélem, világos.


én se mondom, hogy a férfiak csak a p i cs ára mennek. remélem, hogy nem így van, és nyitva tartom a szemem. így szerzek olyan tapasztalatokat, amik megcáfolják, hogy "minden férfi egyforma".


van az a közhely, hogy a gyomra tele, a zacsi üres legyen.

elárulom, ha jó a szex, a nő is vágyik rá és feltétel a jó viszonyhoz, és a nők is szeretnek finomakat enni. elolvadok tőle, ha valami ételkölteményt rittyent nekem, de ha nem, nem fog hiányozni.

na most bekavartam magam.

a szex meg a beszélgetés legyen jó, ennyit tudok.

2014. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"honnan veszed ezt a 10-ből 8 nőt? olyan sokat ismersz?"


Elég csak szétnézni itt. Ha olyan kevés felszínes,anyagias nő lenne, akkor vélhetően feleennyi nőket szidó kérdés nem lenne kiírva.

Másrészt pedig 28 vagyok, és tapasztaltam is.

Az utcai kinézet alapján ritkán szoktam skatulyázni, de elismerem, hogy szoktam. Adott esetben ha egy dögös verdás pasinak olyan jellegű nője van, akkor valahogy nemigen tudom elképzelni azt, hogy azért van a fószerrel, mert olyan jó kvantumfizikából, már bocsánat.


És végül de nem utolsósorban: Ha 10 nőnél próbálkozik, és 8 nőről megállapítja, hogy felszínes & anyagias, az eredmény úgyszintén önmagáért beszél. Ezek után nincs mit "megmagyarázni".

2014. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
"Vén" fejemre beleolvastam egy ilyen romantikus könyvbe....inkább történetek gyűjteményébe....hát először nevettem rajta, majd inkább dühös lettem. Annyira valóságtól elrugaszkodott esetek vannak benne, hogy az elképesztő. Aki ilyen csöpögős,szenvedős,idealizált vackokon szocializálódik azt nagyon pofán fogja vágni az élet...és sajnos ezt a saját bőrén fogja megtanulni. Nem baj ha valaki fantáziálgat és tervezget, mert talán jobban megismeri magát, de ne ezekből a szarokból merítsen ihletet. Menjen ki az utcára, sportoljon, tanuljon,ismerkedjen, mert az emberektől lehet legtöbbet tanulni.
2014. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

28,

nem, nem elég szétnézni itt. épp erről beszéltem.

szerintem te sem tudsz felmutatni olyan tapasztalatot, hogy 10/8 nő, akivel találkozgattál, anyagias volt. tehát ne feltételezzük, hogy ha felemeli a kérdező a seggét és szétnéz a világban, akkor ugyanazt fogja látni, mint amit kitalált annak igazolására, hogy ő jó és tökéletes, nem vele van a hiba.


mi ez a verdás hülyeség??

tavaly láttam egy ilyet..talán. ne mondd már, hogy mindennapos. mint ahogy a "karbantartott" csajok sem azok. ha szétnézel, a legtöbb csaj átlagos lesz, hiszen pont ettől átlagos az átlagos.

amúgy ha ez megnyugtat, senki le se szarja a kvantumfizikát, pláne mióta szektát alapítottak rá. nagyon rossz példa.


még egyszer utoljára elmondom a panaszkodóknak:

lehet ujjal mutogatni arra, ami nem tetszik, de ez nem húz ki benneteket a szarból, ellenkezőleg.

2014. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!